Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 107 z 207)
2,651 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-20 11:43:48
Rzondamy wyśwjetlatsza EL SI DI.
2,652 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-20 11:42:22
"Yerzmyey"?????
A czemu nie jest "YERZMYEY/HOOY-PROGRAM"
??????????????
:->
2,653 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-17 22:47:41
Nooooooo, więc w końcu okazało się, że (jak zwykle) mam rację i oto wersja znanego dema "ST-NICCC 2000" z Atari STE - tym razem na maszyny serii ST:
http://pouet.net/prod.php?which=61398

Jeszcze nie testowałem na realnym sprzęcie, ale jak na razie wszystko wskazuje na to, że będzie to jedno z dem "must know".
2,654 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-09 21:52:44
No to jakiś miesiąc został.
Zaskakująco dobry film promocyjny zlotu:
http://vimeo.com/65767797
2,655 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-09 09:01:03
Nowa gra arcade dla posiadaczy nierozszerzonego ZX81, czyli 1Kb RAMu.
Grafika w hi-resie.
Tytuł - Q*Bert
DOWNLOAD: http://www.sinclairzxworld.com/download ... mp;id=1297

Info:
Description: Jump with Q*Bert to all fields and colour them black, but avoid the snake and the ball.
Controls:
12345 = LeftUp
67890 = RightUp
^ZXCV = LeftDown
BNMss sp = RightDown
ENTER = Restart
For each coloured field you get 1 point!
.
2,656 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-08 16:40:07
I know it's a lot of work, but one screenshot per prog would be nice.
2,657 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-07 22:50:03
OK, oto zdjęcia ze Smieny i filmu -
http://yerzmyey.i-demo.pl/SMIENA_Fortification2013.zip
Niestety je/bany fotograf zniszczył część i nie ma ok. 15-stu.
Niby dali mi za to darmowy film kolorowy, ale jednak kicha.
2,658 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-07 11:13:31
...no i co do regulaminu muzycznego na F030 przypominam o zmianie poprzednich punktów po prostu na klauzulę, że kawałek musi się odpalić na compo-machine - Falcon 030 14Mb. Co już ustalaliśmy przed poprzednim party, żeby od kolejnego roku wprowadzić.
2,659 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-06 22:07:56
Ooo, bez ramek. A zachowam sobie.
2,660 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-06 14:23:19
2,661 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-06 12:20:22
Demo wydane na ST bez okazji? Wow.
DOWNLOAD: http://pouet.net/prod.php?which=61337

W pracy siedzę - ktoś widział już może to demko?
(Aa, gość pisze, że to znalezisko sprzed lat, czy coś).
2,662 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-06 12:12:59
2,663 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-05 16:40:26
2,664 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-02 21:41:59
Do listy chyba można doliczyć Krolla, bo pomimo kilkakrotnych ponagleń, nie skontaktował się był z Pinokiem.
2,665 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-05-01 21:21:52
2,666 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-30 22:12:22
Noooooooooooooooooooooooo.
NABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYŁEM DZISIAAAAAAAAAAAAAAAAAJ. ;-)

Najwyższa pora była. ;) 5 lat oczekiwania, czy dłużej, hłe hłe hłe.
RUUUUUUUUUUUULZ. 6502!!!!!!!!!!!! ;) ;) ;)
2,667 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-29 00:39:36
Wyniki (ta sama strona, ale prace uszeregowane + dodani autorzy) -
http://spectrum4ever.org/zxaaa13/
2,668 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-28 21:47:12
Jeśli jest możliwość, że ktoś ma działającą stacyję do C64 / C264 którąś z tych w połowie strony http://plus4world.powweb.com/hardware ), a nie stałaby mu się szkoda, gdyby wziął na zlot celem przeprowadzenia experymentu (bo dwa dema nie chcą iść na mojej 1541-II), to prosiłbym o ewentualne info na PM.
Thx.
2,669 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-28 00:06:41
OK, SidCard już działa, będzie można jakąś prezentację na C=264 zrobić.
2,670 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-26 10:02:42
Kłamiecie, program, który ja podałem też jest b. dobry super. :->
.
2,671 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-24 14:39:05
2,672 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-24 08:50:41
Ale widziałem wielu "papieży". Czyli ludzi z 'naturalnymi "piuskami" na łbach. :)
2,673 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-24 08:24:04
Dzięki dzięki dzięki dzięki dzięki, już odpisane. :) :)
PS: A adres poszedł oczywiście. Z adresu onet.pl.
2,674 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-23 22:44:48
Gdzieee, to chyba z czasów, kiedy byłem szczupły i miałem włosy.
2,675 Odpowiedź przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM 2013-04-23 12:15:15
innuendo napisał/a:Yerzmyey, jeździłeś (pędziłeś) kiedykolwiek z pijanymi Południowcami za kierownicą po wąskich kreteńskich uliczkach? ;) Szybka jazda to mój żywioł.
Pinokio także jest pijanym południowcem. Tylko z południa Polski.
Ale uliczki chyba tu bardziej kretyńskie, niż kreteńskie,
jak zauważył Adam.
Znalezione posty [ 2,651 do 2,675 z 5,154 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.161 sekund, wykonano 19 zapytań