Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 11 z 15)
Jak w temacie, kupię membranę do ZX Spectrum +.
Może ktoś ma na zbyciu?
Wieści na PV.
thx
A nie to żebym czepiał, to są na pewno sprzęty w "dziale ATARI" ?
HEHEHEHE!
o tera chiba dopsze. :D
to niezły farcik ;)
na jakiejś konkretnej grupie?
a gdzie i za wiele taki temat ogarnąłeś?
robecc napisał/a:jedynymentos napisał/a:ze sklejki za tylko 20000 PLN
Kiedy miałem lat tyle, że zainteresowanie dziewczynami stało dużo poniżej niż komputery, u mnie na osiedlu był taki koleś, który mówił, że ma w domu ATARI w drewnianej obudowie i rzeźbionymi klawiszami. Nikt tego cuda nigdy na oczy nie widział, bo mu mama nie pozwalała nikogo do domu sprowadzać. Całe życie z całego serca chciałem mu wierzyć. Patrze i widzę ten post. No, hehehe a jednak. Wchodzę z nadzieją, że w końcu zobaczę ten unikat i.......jest.
Tyle, że te klawisze jakieś takie nie rzeźbione.
Sprzęt jest wyczesany...albo raczej wyrezany.
Też mogie take wyrezać na mym CyNcy, któś zajenteresowany?
oOhohoOO
widzę że taktyka - praktyka licytacji stosowana jest jak w alllleoo
skoro take kfity tu wyhocom .... to ja...
TV 1 - 85,55 złych
TV 2 - 40 złych
:)
Temat opanowany - do zamknięcia.
Dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi.
Dzięki perinoid. Napisałem do Duddiego ale... cisza ;)
Wciąż Sally lub 6502 w przejściówce albo chociaż pcb do 6502 - najlepiej 2szt.
Jak ma zadziałać to warto zadać ;)
Daj na PW co i jak.
thx
Kupię Sally ewentualnie 65C816 oraz Antic (pal).
poratuje ktoś?
Sikor napisał/a:leonlas napisał/a:MMU i OS już ogarnąłem.
Jeszcze pewnie będę potrzebował FREDKA, bo też zdechł wraz z pamięciami i CPU :(
Hmm, zasilacz od C64? :/
Myślę, że masz rację. W takim stanie do mnie trafił.
Zdechł (jako jeden z kilku innych układów) BASIC w 65XE: C024947A.
Słyszałem że można zamiennie zadać EPROM. Potrzebuję schematu "skrosowania" nóżek. Przydałby się też wsad.
Oryginalnie siedzi jakiś odpowiednik 2332? Czy się mylę? Mam programator i Epromy 2732 lub 27512 lub coś w tym rodzaju.
Macie jakiś namiar na ten temat?
MMU i OS już ogarnąłem.
Jeszcze pewnie będę potrzebował FREDKA, bo też zdechł wraz z pamięciami i CPU :(
Dajcie znać.
Jak jakieś pliki to mogą być na PW.
Znalezione posty [ 251 do 275 z 362 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 39 zapytań