Tos jest UK. Klawiatura tez jest ale żółtańska.
To potrzebujesz klawiaturę czy nie? Co znaczy 'żółtańska'?
A ta od megi także ma myszke i joy podłączany do niej? Nawet nie wiedziałem.
Oczywiście, od Mega ma gniazda myszy/joya pod spodem, a od Mega STE gniazda ma na bokach.
Alternatywą do dużego, ciężkiego, głośnego i zbliżającego się nieuchronnie do końca swego żywota (aczkolwiek mającego swój retro-urok), dysku SCSI 50-pin jest urządzenie pt. SCSI2SD, aczkolwiek nie wiem czy wpada do Twojej kategorii "tanie"
http://lmgtfy.com/?q=scsi2sd
Na ebay jest po $70. Czy to jest dobra cena? Jest gdzieś taniej?
Ja znam tylko te źródła podane na oficjalnej stronie:
http://www.codesrc.com/mediawiki/index. ... D#Purchase
Gdzieś z 2-ręki pewnie można czasem trafić taniej
Żona rodzi na początku roku :)
Winszować :)