Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 12 z 15)
...ohohohohooooo!!!! To się bogaty miszczu Krypta natłumaczyłeś... Akurat mnie to ani grzeje ani ziębi co i komu i od kogo sprzedajesz, jak ci których to dotyczy na to pozwalają to co mnie do tego. Jedno tylko: sypiesz tekstem jak przedwyborczą kiełbachą i zastanawiam się czy to od gimbusów tego tekstu się uczyłeś czy tak masz już w gratisie. A mordy to se możesz pisać do swoich wafli a nie do ludzi, których kompletnie nie znasz, synu Razora. aj.
Jak w tytule: kupię lub zamienię, dla MSX: LD i/lub VHD płyty, odtwarzacz.
Kupię :Odtwarzacz LaserDisc lub VHD disc działający z MSX oraz płyty dla MSX.
Potrzebuję do sprawdzenia i testów.
Proponuję kasę lub wymienię za sprzęt typu 8/16bit.
Mam też sporo fajnych tytułów filmowych na płytach LaserDisc - na wymianę.
Piszcie na PW - tam wszystko ustalimy.
Jak w tytule: kupię lub zamienię, dla MSX "wkład" do carta BEE. Tytuł "wkładu" bez znaczenia.
Potrzebuję do testów i sprawdzenia działania.
Mogę wymienić na kasę lub cart np. do 2600 lub innych sprzętów.
Piszcie na PW
... a wżyciu Romana... 600 bym nie dał
TMK napisał/a:Pogrzało kogoś zdrowo...
...i co w tym dziwne? widzieliście ceny Spectrumów Next, to jest "normalne"?...
...no i jak zwykle nie zdążę jak coś ciekawego się trafia :(
ni ma stacji...
Pin napisał/a:Po przeróbce wygląda to tak:


Pin i Dragon: chciałbym ogarnąć swój LYNX , bo leży ze 6 lat, pewnie wyświetlacz i gniazdo VGA a może wiecie coś o MULTI CART.
za każdą podpowiedź będę wdzięczny.
I gdzie można nabyć ten "MacWill", bo wyświetlacz u skośnych.
hehe, faktycznie niewielkie uszkodzenie
obstawiam ,że cała obudowa potrzeba ;)
czy 7 może działać tak samo jak 8 ? i mogę zaprogramować jakiś zestaw gier lub ... ;)
jak nadal potrzebujesz "zwykłe" 6502 to pisz na pv
panowie a do tej płyty XEN to nie pasi SRAM pancia? http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=15938
wychodzi na to iż słusznie prawisz Waszmość :)
jer - dałeś do pieca tymi "maszynkami" hehehehehe
toż to zawał serca albo chociaż migotanie komór...
_tzok_ - no też tak mi się kojarzyło thx ;)
a teraz najlepszy numer:
okazuje się, że te złącze cart jest jakby "głębsze" a niektóre carty, mają styki krótkie a zaraz za nimi ścieżki niezbyt dobrze zalakierowane i przy dociśnięciu carta robi się "zwora"
Lekko wysunąłem cart z gniazda i trybi. Najlepiej działają te carty(oryginalne), które mają klapkę przed stykami.
I to chyba cała przyczyna.
oki, sprawdzę i dam cynk jutro, yyyyy tzn. już dziś ;)
Męczę Atari 65XE ver.1-bit, NTSC. Płyta z miejscem na 8szt. 1-bit RAMu.
Przekładałem wszystkie układy do drugiej płyty i jest okey, natomiast w oryginalnej nie chodzi wcale Cart. Podłączam obojętnie jaki (sprawny) Cart i komp go nie uruchamia tylko przechodzi do BASIC'a. SIO obsługuje.
Jak go otrzymałem to był martwy. Wywaliłem kości RAM i z 8szt tylko jedna żywa, zdechnięty też był OS, wgrałem na eprom i zadałem do kompa. Potem jeszcze "dziwnie" się komp zachowywał - raz odpalał od strzału a drugim razem biały ekran więc wymieniłem jeszcze PAL z drugiego. Sprawdziłem wszystkie tranzystory, wymieniłem wszystkie elektrolity, sprawdziłem wszystkie diody nie ruszałem tylko U1 i U19 tych 8-nóżkowych. Obejrzałem pod lupą styki i połączenia gniazda Cart'a. Stosowałem 2 różne zasilacze i nadal to samo. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.
Może macie jakiś pomysł?
Marne szanse żeby ten temat zrealizować, ja miałem ten sam problem i wstawiłem "zastępcze" klawisze żeby móc użytkować ATARYnkę.
kilka dni wstecz na ebayu 1200 poszedł za 256$ ;)
Ba ale ten jest w komplecie i box.
A Ty ZuluGula możesz upolować coś w USA ;)
robecc - mnie nóż się złamał ;)
...a może być taki od oczu?
....ooooo, widzę że walka idzie już na siekiery nie na noże....
zdaje mi się, że dojdzie do 2,5k...
i po co komu aledrogo
hehehe :))
przecie 1200 jeszcze nie koniec bo do 30.09
i będę walczył :))
bardzo chcecie ten 1200? :)
to ja 1200xl - 1000,01 zł
i drewniak nadal 250
:)
To 1200XL - 700,
Drewniak - 250
Znalezione posty [ 276 do 300 z 362 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 42 zapytań