...ohohohohooooo!!!! To się bogaty miszczu Krypta natłumaczyłeś... Akurat mnie to ani grzeje ani ziębi co i komu i od kogo sprzedajesz, jak ci których  to dotyczy na to pozwalają to co mnie do tego. Jedno tylko: sypiesz tekstem jak przedwyborczą kiełbachą i zastanawiam się czy to od gimbusów tego tekstu się uczyłeś czy tak masz już w gratisie. A mordy to se możesz pisać do swoich wafli a nie do ludzi, których kompletnie nie znasz, synu Razora. aj.

Jak w tytule: kupię lub zamienię, dla MSX: LD i/lub VHD płyty, odtwarzacz.
Kupię :Odtwarzacz LaserDisc lub VHD disc działający z MSX oraz płyty dla MSX.
Potrzebuję do sprawdzenia i testów.
Proponuję kasę lub wymienię za sprzęt typu 8/16bit.
Mam też sporo fajnych tytułów filmowych na płytach LaserDisc - na wymianę.
Piszcie na PW - tam wszystko ustalimy.

Jak w tytule: kupię lub zamienię, dla MSX "wkład" do carta BEE. Tytuł "wkładu" bez znaczenia.
Potrzebuję do testów i sprawdzenia działania.
Mogę wymienić na kasę lub cart np. do 2600 lub innych sprzętów.
Piszcie na PW

279

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

... a wżyciu Romana... 600 bym nie dał

280

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

TMK napisał/a:

Pogrzało kogoś zdrowo...

...i co w tym dziwne? widzieliście ceny Spectrumów Next, to jest "normalne"?...

:(

dely napisał/a:

WEP 936

...no i jak zwykle nie zdążę jak coś ciekawego się trafia :(
ni ma stacji...

283

(30 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Pin napisał/a:

Po przeróbce wygląda to tak:

http://pinokio.pigwa.net/AtariORG/lynx01.jpeg
http://pinokio.pigwa.net/AtariORG/lynx02.jpeg

Pin i Dragon: chciałbym ogarnąć swój LYNX , bo leży ze 6 lat, pewnie wyświetlacz i gniazdo VGA a może wiecie coś o MULTI CART.
za każdą podpowiedź będę wdzięczny.

I gdzie można nabyć ten "MacWill", bo wyświetlacz u skośnych.

hehe, faktycznie niewielkie uszkodzenie
obstawiam ,że cała obudowa potrzeba ;)

285

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

czy 7 może działać tak samo jak 8 ? i mogę zaprogramować jakiś zestaw gier lub ... ;)

jak nadal potrzebujesz "zwykłe" 6502 to pisz na pv

panowie a do tej płyty XEN to nie pasi SRAM pancia?  http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=15938

288

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

wychodzi na to iż słusznie prawisz Waszmość :)

289

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

jer  -  dałeś do pieca tymi "maszynkami"   hehehehehe
toż to zawał serca albo chociaż migotanie komór...

290

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

_tzok_    -   no też tak mi się kojarzyło thx ;)

a teraz najlepszy numer:
okazuje się, że te złącze cart jest jakby "głębsze" a niektóre carty, mają styki krótkie a zaraz za nimi ścieżki niezbyt dobrze zalakierowane i przy dociśnięciu carta robi się "zwora"

Lekko wysunąłem cart z gniazda i trybi. Najlepiej działają te carty(oryginalne), które mają klapkę przed stykami.
I to chyba cała przyczyna.

291

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

oki, sprawdzę i dam cynk jutro, yyyyy tzn. już dziś  ;)

292

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Męczę Atari 65XE ver.1-bit, NTSC. Płyta z miejscem na 8szt. 1-bit RAMu.
Przekładałem wszystkie układy do drugiej płyty i jest okey, natomiast w oryginalnej nie chodzi wcale Cart. Podłączam obojętnie jaki (sprawny) Cart i komp go nie uruchamia tylko przechodzi do BASIC'a. SIO obsługuje.
Jak go otrzymałem to był martwy. Wywaliłem kości RAM i z 8szt tylko jedna żywa, zdechnięty też był OS, wgrałem na eprom i zadałem do kompa. Potem jeszcze "dziwnie" się komp zachowywał - raz odpalał od strzału a drugim razem biały ekran więc wymieniłem jeszcze PAL z drugiego. Sprawdziłem wszystkie tranzystory, wymieniłem wszystkie elektrolity, sprawdziłem wszystkie diody nie ruszałem tylko U1 i U19 tych 8-nóżkowych. Obejrzałem pod lupą styki i połączenia gniazda Cart'a. Stosowałem 2 różne zasilacze i nadal to samo. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem.
Może macie jakiś pomysł?

293

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Marne szanse żeby ten temat zrealizować, ja miałem ten sam problem i wstawiłem "zastępcze" klawisze żeby móc użytkować ATARYnkę.

294

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

kilka dni wstecz na ebayu 1200 poszedł za 256$ ;)

295

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

ZuluGula napisał/a:

Jeszcze troche zapasu zostalo.
https://www.ebay.com/itm/255106311597?e ... Swox9hI-b4

Ba ale ten jest w komplecie i box.
A Ty ZuluGula możesz upolować coś w USA ;)

robecc - mnie nóż się złamał ;)

296

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

...a może być taki od oczu?

297

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

....ooooo, widzę że walka idzie już na siekiery nie na noże....
zdaje mi się, że dojdzie do 2,5k...
i po co komu aledrogo   
hehehe :))

298

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

przecie 1200 jeszcze nie koniec bo do 30.09
i będę walczył :))

299

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

bardzo chcecie ten 1200? :)

to ja 1200xl - 1000,01 zł
i drewniak nadal 250
:)

300

(70 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To 1200XL - 700,
Drewniak - 250