2,976

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Są postępy?

2,977

(45 odpowiedzi, napisanych Konsole)

czoł(gi)em, jakieś postępy od końca marca?
Chciałem się też upewnić że zamówienia złożone powyżej są aktualne, konkretnie:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 86#p218886

2,978

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Chip nadal poszukiwany.

Gdyby ktoś kupował inne rzeczy np. w jakichś zagranicznych hurtowniach, a 6507 też tam było to możemy pomyśleć o podziale kosztów wysyłki.

2,979

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Heloł, czy się może komuś mnie wala zbędny chip 6507, C010745 ?
Przyjmę / Kupię / Zamienię.

2,980

(6,388 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ale brzydal (!)
http://www.ebay.pl/itm/ATARI-810-Disk-D ... SwMVFXH-El

2,981

(110 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Znów na ostatnią chwilę.. ale poszło wczoraj. Pozdrowienia z ZG.

2,982

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dodałem więcej tytułów na wymianę. Nowe są pogrubione.

2,983

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Uaktualniłem listy numerów do wymiany w poście #1 u góry

2,984

(39 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dlatego kabel z wyjścia monitorowego atari z wyciągniętymi osobno luma/chroma, a z drugiej strony scart. Póki co sprawdziłem tylko taki co z atari ma wyciągnięte tylko composite video do scarta.

2,985

(39 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zanabyłem sobie do peceta cóś takiego: Samsung T22E390EW, monitor HD 22" ze SCARTem i tunerem TV cyfrowym i analogowym.
http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p ... 2E390EW/EN
Z moim VBXE działa bardzo prawidłowo, lepiej niż z dotychczas najlepszym LCD, czyli Samsungiem 940MG (1440x900) z ok. 2008r.
Zwykłą atarkę bez vbxe, tuner analogowy też łapie, ale szału nie ma.
Przez kabel SCART w którym jest composite też bez szału. Kabla SCART z s-video w środku coś nie mogę znaleźć.
--
µB

2,986

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Również kolega Duddie wie wszystko o kablach i "innych scartach".

Przydało się?
Załączam 3 kolejne.

Ma ktoś kontakt z ekipą Atarimania?

2,988

(43 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Czytałem dwa razy, ale najwyraźniej za szybko. Dzięki.

2,989

(43 odpowiedzi, napisanych Konsole)

A te dwa gniazda jack (czy RCA?) to do czego?

2,990

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

no tak, o to chodziło.

2,991

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Na zdrowie :)
A sprawdziłeś już te "podejrzane" tytuły z a2600 czy działają na flash-cart-cie 7800?

2,992

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

1. przełącz te dwa dynksy (a może wystarczy jeden, nie pamiętam) na przodzie konsoli, między portami kontrolerów.
2. sprawdź teraz :)

2,993

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

Dzięki :)

Są takie gry na oryginalnych kartach A2600, które nie działają na A7800 (a przynajmniej na części egzemplarzy 7800).
Testowałeś może czy te gry działają z Twojego a26-flashCarta w A7800?
Przykładowe tytuły: Robot Tank (i to mam potwierdzone u siebie), a więcej tutaj:
http://atariage.com/forums/topic/74897- ... on-a-7800/

2,994

(66 odpowiedzi, napisanych Konsole)

a26-flashcart, raz poproszę

I przepraszam, czy tu jest też komitet kolejkowy na s-video cvbs mod do 7800/2600 ? To ja poproszę po jednym.

2,995

(45 odpowiedzi, napisanych Konsole)

a78-flashcartplus, raz proszę :)

2,996

(39 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Moje 65 XEGS z VBXE zamontowanym parę lat temu przez Candle'a w którym w miejsce modulatora Seba wstawił gniazdo DIN13 - jak monitorowe w Atari ST. Dziś, przy okazji małych porządków w gratach, przetestowałem takie:

1. Samsung 940MG - TAK, bez zastrzeżeń
2. LG M1721A - TAK, ale obraz lekko drży w pionie (ale ten monitor tak ma ze wszystkim po SCART: 1040STF, STE, Mega4, Mega STE, Falcon MKX)
3. LG M1717A - NIE (znaczy coś się pojawia po wejściu w setup Ultimate 1MB, ale bardzo ciemny jakby 'obraz-duch'. Poza setupem U1MB nic nie widać)
4. Samsung 711MP - NIE (znaczy tak jak z M1717A)
5. Acer Ferrari - NIE (znaczy monitor przez OSD daje znać że rozpoznaje jakiś sygnał na SCART-cie, ale tylko 'ciemność widzę')

2,997

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

heloł, dostałeś email?

2,998

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pewnie że wrzuć.

2,999

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jeden nowy, sporo wykreślonych - patrz post #1

No więc tak, pudło, które mam to część pt. Business Computing Module. Kupiłem jakiś czas temu z większym zestawem i tak leżało, nawet nie sprawdzone...
Na razie udało się zgrać bez błędów disk G - ST Word, załączam tutaj, bierzcie z tego wszyscy.
Pozostałe 2 dyski: ST Data (H) i ST Calc (I) mają błędy, ale powalczę.

CDN.

P.S. Jeżeli ktoś ma dobry kontakt z ludzikami z AtariMania, to możecie dać im ten link aby sobie zassali. Ja od dawna nie dostałem odpowiedzi na kilka emaili z wysłanym nowym stuffem :-/