Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.
Wyniki 24h Compo: System Error Poznaliśmy zwycięzców 24h Compo: System Error.
Gearlynx 1.2.1 Gearlynx to wieloplatformowy emulator konsoli Atari Lynx, który właśnie doczekał się ważnych poprawek.
II. Baskijski Turniej Atari 8-bit Relacja z drugiej edycji retro zawodów Atari 8-bit zorganizowanych przez Euskal Retro w Bilbao.
Opcje wyszukiwania (Strona 13 z 33)
Niektórzy próbują takich wyczynów w Tatrach :) K2 potem.
no ale jak jest łatwo, to co to za wyzwanie? ;)
Z tego co niedawno mówił Duddie, docelowo ma być AKI/USB i inne takie bajery. Pinoutów jest teraz przez całą długość płytki ;)
A wiosełka obsługuje od pierwszej wersji.
nie szkodzi, mam też inne extramy.
@xxl: to jeśli można, poproszę do testów.
Ja tu nie dam się za spartę pokroić, daleko mi do tego. Ma niezaprzeczalne zalety, na razie ja osobiście wad nie znalazłem, co nie znaczy, że ich nie ma.
Super ficzer mono wyjaśniał - jest super duper jak masz Rapidusa, nie mam, więc nie jest super duper ;(
@xxl:
1. To nie SDX przegrywa a ew. driver RC_GR8.
2. Czy Twój driver też "siedzi" w extramie i działa tak jak opisuje mono, czyli przełącza banki?
3. Czy działa z SDX, czyli jest alternatywą dla RC_GR8? Nie? Szkoda, może by nie jeden zamienił RC_GR8 na Twój... z tym że raczej spora część korzystających ze sparty ma U1MB, więc musiałby też działać z tym rozszerzeniem, jeśli to nie problem :)
Ciekawe testy.
@mono: ale ten "myk" ze zgrubnym scrollem pewno nie działa w takim SC, kiedy scrolluje się tylko pół ekranu - pół w sensie w pionie, czyli 1 okno SC. I tu widać jak się to ryyyyysuuuje (atari rapidusless :) ).
Zakładam, że RC_GR8 sobie generuje drugie połówki fontu a nie robi przesunięć w trakcie rysowania znaku?
Ale co jest takiego w Ace czego nie można ew poprawić w rcgr8. Pewnie nic. Wg mnie SC na rcgr8 działa całkiem do rzeczy. Jakby się dało szybciej... To by było coś, nawet kosztem extramu :)
Nieprzekonanych nie przekonasz i tyle. Jak ktoś nie chce, zawsze na siłę udowodni, że nie działa albo że się nie da. Mam to na co dzień od 25 lat, wiem co mówię.
@Sikor:nie namawiam, oczywiście że możesz kupić co chcesz. Chodzi mi tylko o to, że ciekawość jak działa tryb 80 kolumn możesz zaspokoić już dziś :) Że Spartą oczywiście :)
@xxl: ktoś zapewne mógłby, nie wiem tylko czy jest taki nick na forum :)
Sikor: poważnie? To jednak odpal Spartę i zaspokój ciekawość już dziś :)
Ja bym widział sens, jakby to było sprzętowe. Czyli np tak jak robi to vbxe. Choć też nie do końca sprzętowo, robi raczej jako akcelerator dla sterownika.
Pisząc inaczej:Dely ma rację :)
Ja kupiłem takie właśnie i problem zniknął po wmontowaniu av moda. Polecam.
Dlatego napisałem "jeszcze" :)
@Candle: Ja też nie miałem nic złego na myśli, po prostu pewne projekty, jak np. UpScaller czy jak on tam się roboczo zwie ciągnie się jak...
A to rozwiązanie jest naprawdę fajne (używam wbudowanego i sobie chwalę) biorąc pod uwagę, że nie trzeba lutować i można 1 załatwić parę maszyn. Zapewne znajdzie rzesze zwolenników, którzy nie chcą naruszać bebechów swoich komputerów.
A co do ceny, której jeszcze nie znamy, to wiadomo, że będzie narzekanie i trzeba nauczyć się z tym żyć ;)
Przecież nie ma przymusu zakupu - jeszcze :)
@pancio.net: skoro będzie u Lotharka, to wtedy kiedy będzie i ani dnia wcześniej :)
ehh... jakby to sprzętowo było a nie software'owo to by było coś :)
Może mało precyzyjnie się wyraziłem :) Chodziło mniej więcej o czas leżakowania :)
ja podobnie jak Mq, część rzeczy skompletowana, trzeba by zacząć coś lutować.
FJC coś tam pokazywał na YT.
U mnie doskonale sprawdza się Retrotink. Było o tym, pisałem ja i Seban. Polecam.
Czy teraz prócz licznika zakażeń i zgonów MZ dołoży licznik "szczepionych"? Celowo napisałem szczepionych bo któryś mądrala w tv powiedział że będziemy się szczepiać :)
A to ci dopiero, ja myślałem (nie prowadziłem badań w tym zakresie), że pierwsze "generowane" sample to farbrausch i the product.
W sumie podpisuje się pod tym, choć "Jest" jest równie magicznym kawałkiem :)
Znalezione posty [ 301 do 325 z 817 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 34 zapytań