3,451

(65 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Hehe. Sqward mistrz.

BTW. Zanim zamówicie Satana / Ultrasatana sprawdźcie czy nie macie przypadkiem felernego DMA - opisane jest to na stronie Jookiego.

Ja bym z chęcią łyknął 1 sztukę jeśli cena zawiera obudowę, zasilacz i kabełek.

3,452

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A przypomnisz? Bo albo wprowadziłem i nie przesłałem, albo nie wprowadziłem :)

3,453

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A ten, czemu nie wrzucone są manuale poprawiane przeze mnie? ZTCP to nie wnosiliście poprawek?

3,454

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Klej z pistoletu. Do kupienia w markecie za parę zeta.

3,455

(16 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Podstawowe pytanie: ile lat ma syn?

3,456

(14 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Proponuję As żebyś może najpierw spróbował zorganizować coś mniejszego - może zlot zimowy? W ten sposób rozwiałbyś wszystkie wątpliwości dotyczące swojej osoby.

3,457

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Wygląda jak Atari Pinokia trochę :P BP, NMSP.

3,458

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

DZIENKUWA!!

Na tasiemce przeznaczone dla streamerów typu XC12, XC11 i 1010, działające. Wydanie Databyte o takie.

Wymienię na inne fajowskie kasetki (np. Spy Vs Spy, Spy Vs Spy II, Greatest Hits - Volume 1, Atari Smash Hits). Nie sprzedaję.

3,460

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja bym również poprosił o minetor. Sikor, mógłbyś przenocować go u siebie - jak będę w swojej jednostce macierzystej na 1st Sierpnia to bym odebrał? Odwdzięczę się piwem przy okazji dla obu Wielmożnych Panów.

3,461

(31 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A mi będzie za zimno.

3,462

(119 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Krótki napisał/a:

A nawiasem mówiąc, Spy vs Spy to błędny dump - na końcu rekordów kończących części nagrania, znajdują się nadmiarowe śmieci. Nie przeszkadza to we wczytywaniu, ale ja jestem pedant. Dely, załączam poprawioną wersję CAS-a:

Dziękóweczka, już podmieniłem pliki.

3,463

(35 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kongraty prosto z miasta najlepszych chińskich zupek!!!

3,464

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Proszę uruchomić antywirusa z aktualnymi definicjami.

3,465

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nic nie przeinstalowywać - format c: to najgłupszy pomysł na uratowanie systemu na świecie. Niech prześle co to za komunikat występuje.

3,466

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ZTCP to rejestrować się powinno, w przypadku zagubienia niezarejestrowanej karty odzyskanie numeru jest raczej niewykonalne. Zablokowanie również.

Przy okazji dawano po rejestracji jakieś bonusy ;)

3,467

(7 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

RMT - http://raster.infos.cz/atari/rmt/rmt.htm Co prawda na PC, ale o sporych możliwościach bardzo zbliżonych do real Atari.

3,468

(119 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Eee, khm. Ja pisałem, tylko że na prawdziwym magnetofonie nie udało mi się wgrać tak przygotowanego pliku.

3,469

(40 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Level 1 completed. Congratulations - now proceed to the next level.

3,470

(9 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rysiu, będzie otwarta. Cierpliwi będą nagrodzeni. Oto Słowo Kiera.

3,471

(199 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Zgadza się. Mimo wszystko klimatu najbardziej brak - super zabawa jest, kiedy wgrywa się stuff z KSO Turbo 2000 (np. na mikrosztabach u Mikeya). Z peceta to tak jednak jakoś... Słabo. ;)

3,472

(199 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mniej więcej jak LDW w Super Synchromeshu, czyli bez szału pał ;)

3,473

(56 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Witaj franklyn. Naprawdę spoko klipy. Szacun.

3,474

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Darmowe jest, fajne zajebiste, wcześniej trzeba było płacić. Z tym, że darmowe dla wybranych telefonów :)

Do tej pory mnie jeszcze nie zawiodło.

3,475

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ovi Maps.