326

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ciekawe jak w demach się to zachowuje gdzie jest scroll np. w takim Near
(https://www.pouet.net/prod.php?which=64930)

327

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

https://atarionline.pl/forum/comments.p ... amp;page=1

I jak czytam @Laoo nie jest sam w tym temacie .:.

328

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pod koniec wygląda bardzo ciekawie, overscrean i jazda.

https://youtu.be/prNM38bC1zM?t=980

329

(323 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

ok.. to na spokojnie czekam :) bez pośpiechu ;)

330

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Klasycznie będę :)

Mnie to tylko zastanawia jak policja to zweryfikuje ;)
Dałem nawet kilka przykładów na AOL, że też mam "dziwne" wydania softu z mirage kupione u nich w epoce.

p.s.
Każde oszustwa tępić i jeszcze raz tępić!

332

(323 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

kismet75 napisał/a:

Zrobiłem dwa komplety płytek . Wielkie podziękowania dla Mq za udostępnienie projektu oraz dla madness77 za ogarnięcie PCB oraz za pomoc w zaprogramowaniu  GAL20V8 . Proszę  się nie śmiać z moich lutów dopiero się uczę .

https://images91.fotosik.pl/702/c314a1ca05059bdf.jpg

https://images90.fotosik.pl/703/d9e059b3e4655291.jpg

Hej a pamiętałeś o mnie :)

333

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

zobacz jaką byś mial piękną obudowę do falcon-a
https://www.ebay.pl/itm/375126576384?_t ... p_homepage coś dla Ciebie

334

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja również dziękuję!!!!
- to była świetna impreza, klimat i ludzie to jest to.
Na 2025 już szykuje głośniki ;)

335

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Wrzucałem, ile kosztuje nos klawiatura do falcona- od kwietnia za nią chodziłem ;)
Natomiast za jakiś połamany gniot ;)

Będzie dobrze ...

337

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Nos klawiatura do Falcon-a koleś chciał 119 euro, (myślałem że 150euro)  wytargowałem na 250euro plus przesyłka..
https://forums.atariage.com/topic/33999 ... -sale-nos/

Poszło mi całkiem dobrze :)

Nosi mnie aby zabrać fx-1-a @060 plus toms-a, plus głośniki ;)
Tylko kto tego będzie pilnował.

Biorę 060 i toms-a, tak w ciemno ;)

340

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://youtu.be/zMfZK56OPMM?list=RDzMfZK56OPMM&t=3

"Piękne to jest" czasy wyprzedzony :(

341

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Sikor,
"Twoja" gra jest wyjątkiem, tam side, avg, itd. Zapomnij.

A TLS działa z carta mino iż to 1200xl jest w ntsc, (zanim miałem 1200xl, kupiłem kompletny kit aby go przerobić na pal, ale sqrwiel działa i jest nowy)...

Jeszcze RoadRace działa z Tomsem 720 (oryginały oba). Sprawdzę The Goonies, NInję itd. (oryginały oczywiście)..
Trzeba by raz na dwa lata przepalić głowicę w tomsach oraz, Szanowne 1200xl..

342

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To nie ja, ale opis zajebisty ;)

Ja mam 1200xl nowe, komputer jest tak bez sensu:
- tak na nim nic nie działa, nic nie da się podłączyć, nie jest zgodny z niczym , że po prostu jest Zajebisty.

343

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

To nie ja, ale opis zajebisty ;)

Ja mam 1200xl nowe, komputer jest tak bez sensu:
- tak na nim nic nie działa, nic nie da się podłączyć, nie jest zgodny z niczym , że po prostu jest Zajebisty.

344

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wyżywienie;

-poproszę:
x2 Z1; x1 D1; x2 Z3; x1 D3

345

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Super!
A co z jedzeniem?
Też bym znowu przepłacił oraz nawet zjadł ;)
*tym razem :)

346

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To się zaczyna, przyklepali w warszawie sct, ja pierd*.* 
Będzie getto oraz wykluczenie osób których nie stać na nowy pojazd.
https://zapodaj.net/images/b0c1f7521b2e9.jpghttps://zapodaj.net/plik-Lpt03DtWpy

Nie ma to nic wspólnego z ekologią.

347

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:
AS... napisał/a:

SCT w Krakowie, to ok ?

Nie jest ok, i dlatego podpisałem petycję o jej nie wprowadzanie i ogólnie sprawa w styczniu powinna wylądować w NSA

AS... napisał/a:

-sikam ciepłym moczem na taki "nierząd'

a ja nie sikam, tylko chodzę na wybory, bo sikaniem niczego nie osiągnę ;)


W Warszawie, "**.*.****) osły zarządające...
- odrzuciły aby odbyło się referendum w sprawie SCT, dla obywatela.
To jest dopiero "władza" absolutna.

Dowiedziałem się że 1002 osoby czy jakoś tak zdecydowały o tym co mam być dla 2mln osób w Wawie, jeszcze raz piszę sik prosty na takie coś.

348

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

p.s. Kierownik sztabowy Gzynio jak zawsze ogarnie Temat :)

349

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To był bardzo fajny sztab..

Następny sztab w tym miejscu 02.02.2024, czemu taka data?
Bo w pierwszy piątek stycznia będziemy u Vasca na last party 2024, de facto Vasco dziś był na sztabie :)

Następny sztab będzie inny, tym razem podłączamy tam atari i mamy dużo sprzętu do czego się podłączyć, głośników konsol itd. Do naszej wyłącznej dyspozycji. Dogadane z lokalem :)
Będziemy katować dema z real atari ..

Cała antresola będzie tylko dla nas jak zawsze plus tym razem katowanie na atari ;)
p.s.
w menu brakuje drinka atari, ale mają to poprawić!
p.s.2
to mazowiecka centrum imprezowe warszawy .:.

https://zapodaj.net/images/36ddc35e5d5ca.pnghttps://zapodaj.net/plik-o6syAK2AaE

350

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:

Od tego właśnie jest prawo, no i prawo to stanowi rząd wybrany przez społeczeństwo.

SCT w Krakowie, to ok ?
Bo w Warszawie, nawet nie zgodzili się na referendum,
-sikam ciepłym moczem na taki "nierząd'