aaa to źle doczytałem, zrozumiałem że ostatecznie również bez dysku się obraz znika.
A coś się z tego HDD bootuje? Jaki driver, co jest w katalogu AUTO? Może to nie sam dysk, tylko to co się z niego uruchamia?
Uruchom z podłączonym HDD, ale z wciśniętym ALT, albo Control
Takie paski to miałem tylko przy walniętych SIMMach. Jak masz cztery to możesz wyjąć dwa, tylko nie sąsiednie, np. 1 i 3, albo 2 i 4 - nie pamiętam dokładnie. W jednej z kombinacji chyba nie wstanie wcale.
Nie tylko PLCC są w podstawkach, DIPy też - choćby TOS.
Wiesz że na przejściówce VGA dostaniesz tylko Hi-Res mono, do koloru trzeba RGB.