Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 140 z 329)
dodawanie posta: 14 minut :-)
nowy komunikat:
"Nie można potwierdzić kodu zabezpieczającego. Ten błąd następuje wtedy, kiedy upłynie trochę czasu od momentu kiedy otworzyłeś stronę do chwili kiedy wysłałeś formularz, lub kliknąłeś link. Jeśli tak było i chciałbyś potwierdzić swoje działanie, kliknij przycisk Potwierdź. W przeciwnym wypadku, powinieneś kliknąć przycisk Anuluj, aby wrócić na stronę, którą ostatnio odwiedziłeś."
Witam,
Potrzebuje naprawic CPC464 a konkretnie nie dziala mi kilka klawiszy. Reszta sprawna.
Ktos godny polecenia?

muli okropnie. juz nie tylko przy dodawaniu posta.
---
dodawanie posta 2 minuty 40
wchodzenie na strone 1 minuta 10
posralem sie ze smiechu... a leze w lozku. niech Cie licho syscall.
takie rozszerzenie mnie by interesowalo, nie chce wymienic proca na 816 bo przestana mi dzialac gry i programy na ktorych mi zalezy.
poza tym takie rozszerzenie smialo mozna by nazwac rozszerzeniem ostatecznym :-) wreszcie prawdziwe ultimate :-)
czy planowa jest wersja rozszerzenia ktora nie wymaga podmiany proca?
zamiast takiego show wolalbym juz nawet marsa i espresso... ale trudno... niech sobie dziewczyny zarobia.
@hsimpson: dopisuje, chociaz tyle czasu minelo, ze potrzebna jest weryfikacja listy - mysle za autor rozszerzenia wkrotce stworzy wlasciwa liste.
mam pytania:
1. czy rozszerzenie obsluguje MapRAM?
2. czy zamiast 816 mozna uzyc proca z atari?
@Sikor byla juz za pięć dwunasta, a na nastepny dzien to bylo juz calkiem po obiedzie, nie bylo juz czasu zeby cos wiazacego przedstawic. za pozno sie zorientowalem z wyjazdem. nastepnym razem :-)
nie wiem, podobno ide na merenque
bedzie reset...
ja to widze inaczej ;-) problem jest w tym, ze ofiara wypadku wyladowala na wawelu a za chwile kopnie w kalendarz osoba byc moze bardziej zasluzona i zeby przypadkiem nie podniosly sie glosy - jak to, co to... to trzeba ikone (jakby nie bylo) naszych czasow zniszczyc :-)
zreszta cala sprawa przypomina wypominanie dziewczynie ktora zostala miss tego, ze 10 lat wczesniej byla brzydka i miala pryszcze wiec jak mozna mowic o niej miss :D
niestety :-) moze gdyby zamiast krasc ksiezyc pomyslal o dziewczynach, dzieciach to na starosc tak by mu dupa nie zgozkniala, a tak glaska kota i sie elektryzuje ;-)
łącznie z gramatyką...
dla wstrzemiezliwych w zalaczniku party pills
mimo, ze alkoholizowanie mlodych dziewczyn jest naszym celem statutowym, to w wyjatkowych sytuacjach nie boimy sie zlamac kazde prawo, madame...
Wałęsa ma przesrane... jest znany, postac postrzegana pozytywnie na swiecie... ktos slyszal jaka role po '80 odegrali dwaj co ukradli ksiezyc? no wlasnie... boli. IV RP poki nie splugawi nie odpusci.
obawiam sie, ze jeden z czlonkow organu zalozycielskiego w piatek po poludniu bedzie mial inne wazne spotkanie...
sobota, sobota bedzie dla nas
@grzeniu: naprawde myslisz ze kogokolwiek obchodzi na co to wydasz? :D
to super, ja ekstra kase przeznacze na baciarke. szkole dla corki bede finansowal nadal z wlasnej kieszeni :D
cel socjalizmu to destrukcja rodziny... teraz rozwod bedzie sie jeszcze bardziej oplacal :D
organ zalozycielski projektu xB od piatku do niedzieli przebywa w stolicy, jak ktora warszawianka chce krzesac iskry w starym dobrym stylu na niekaleczonym sprzecie to zapraszam do river raida.
---
19-21.02.16
kasiorka... bedzie na jescze wieksze hulanki i swawole. jupi!
to moze napisz na co chcialbys sie wymienic
moge sie wymienic. kart "Star Raiders" na jednego z "Cavern of Mars", "Miner 2048", "Centipede"
jestem zainteresowany dyskietki: road race, kartami: pole position, defender, cavern of mars, centipede, pacman, miner.
podaj cene
https://www.youtube.com/watch?v=O8brN_eDtSI
dla prawomyslnych programistow Atari dostepny jest testowo program, ktory przekształca .ATR w plik .ROM
jesli napiszesz gre, ktora np. doczytuje dane z plikow i chcesz ja np. wydac na karcie albo jesli jestes niezadowolony z szybkosci dzialania urzadzenia zewnetrznego to skorzystaj z xB i zapisz swoja gre na karcie :-)
z xB nie zostalo nic usuniete! - jesli chcesz aby np. uruchomic gre z carta i czesc plikow doczytywac z carta a czesc np. z dysku to masz taka mozliwosc.
przyklad w zalaczniku - w emulatorze wybierz MaxFlash 1M / 8Mbit - newer (bank 0)
Znalezione posty [ 3,476 do 3,500 z 8,207 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.223 sekund, wykonano 17 zapytań