3,651

(268 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Wziąłbym z 10 sztuk po $4.

A przewidują jakąś partię próbną?

3,652

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

No właśnie miałem ten sam patch co podlinkowałeś i R.Czuba przy naprawie płyty też go przy okazji wywalił.
Historia: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 90#p140490

--edit--
A właściwie to inna wersja patcha, jak przyjrzałem się dokładnie.

Twój (trzeba być zalogowanym):
Clockpatch1

i Mój:
Clockpatch2

3,653

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

saulot napisał/a:

złącze ide w podstawowej konfiguracji ssie[...]


A tak bardziej po inżyniersku? :)

saulot napisał/a:

[...]na dopalonym sprzęcie (z ct60) jest już odwrotnie

A tu masz na myśli IDE z CTPCI, czy samo CT6x poprawia działanie IDE z płyty głównej? W jakim sensie?

3,654

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Polamerem lekką paczkę można sprowadzić za jakieś $26. Tylko czy w tym co podlinkowałeś 'rodzaj montowania: płytowe' oznacza do montażu w płytce drukowanej? Bo wygląda jak do montażu na obudowie ze stykami do przylutowania przewodów.

No czy naprawdę nie ma czegoś takiego naszym pięknym kraju?

3,655

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

AFAIK c-lab kupił zapas falconów dopiero po schyłku atari i przerobił je na MK I, MK II i MKX. Czyli co, wcześniej pod flagą Atari normalny 030 nie był 'dedykowany' do studiów?

3,656

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

przykra sprawa, a sprężonym powietrzem nie da się usunąć nadmiaru tego co wpsiknięte? Albo przez zostawienie do góry nogami na noc?
Przy ilu sztukach cena jednostkowa z przesyłką byłaby znośna? Może też wziąłbym 1-2 szt. na zapas? W moim xegs-ie też to nie chodzi idealnie, choć jeszcze działa.

3,657

(86 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

lotharek, a uruchamiałeś sdmatest i dsptest?
Pierwszy tu znajdziesz:
http://www.powerphenix.com/CT60/english/fitting63.htm
Do drugiego nie mogę znaleźć linka, mogę podesłać emailem jak nie znajdziesz (ale dziś, lub środę, we wtorek delegacja).

Kontakt z Rudolhpe'm to dobry pomysł jeżeli sobie nie poradzisz. Naprawił mojego falcona.

Co do samego dema, to właśnie sprawdziłem że działa ma moim MKX z hddriverem 8.46.
Ściągałem stąd (co chyba i Ty):
http://mikro.naprvyraz.sk/download.htm

-- edit---
A przy okazji, pokaż swojego clockpatcha, znaczy link do opisu wg którego zrobiłeś.

3,658

(1 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

http://www.atarimania.com/list_games_at ... 2_8_G.html

--
µicr0Bee

3,659

(8 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

pivo napisał/a:

http://www.keypol.zgora.pl/ na pewno mają, sam niedawno wysyłałem wzór do odtworzenia niestety nieprzyzwoicie k...o drogo, ale jakość jak oryginał. [...]

halo, halo, pivo, a możesz zdradzić ile kosztowało?
Zamawiałeś pojedynczą sztukę?
Czy jeżeli mają już Twój wzór to byłoby teraz taniej? Może jakiś zakup grupowy? Firma jest w moim mieście, jak trzeba to mógłbym zanieść ponownie wzór, odebrać gotowe i rozesłać, ew. przywieźć do Głuchołaz.

3,660

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Albo coś z tego: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... p;id=77754
Oczywiście jeżeli rzeczywiście pękła sprężyna to nic z tego jej nie poskłada :)

3,661

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

"tu-o-ło" można kupić pojedyncze.

A nie podpasuje sama gumka jak tu: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 04#p152604?

3,662

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

W innym wątku zbiera się zamówienie klawiatur z BEST - o ile nie można naprawić Twojego shifta.

3,663

(25 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A jakąś cudowną penetrującą chemią odrdzewiająco-odtleniająco-smarującą próbowałeś psiknąć?

3,664

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A nie możesz po ludzku napisać co jej dolega i jak to się stało? Chyba nie chcesz nikogo tutaj przekonać że naprawdę "Nie znasz jej stanu...", ani tym bardziej że nie potrafisz tego sprawdzić.

Od innych spodziewasz się sprawnej a sam próbujesz sprzedać kota w worku i z podejrzanym smrodem ze środka.

bezrobotny napisał/a:

[...]może Ktoś pozbywa się sprawnej klawiatury do 65XE?[...]

3,665

(63 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

AS..., a wiadomo ile kosztuje transport na terenie USA? Chicago 60630, IL?

3,666

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

propagowaniu... albo braniu tego co inni wcześniej zrobili i patentowaniu jak swoje :)

Ale chyba szkoda tu miejsca na to, i czasu. (W wyolbrzymionej formie) wszystko zostało już powiedziane:
http://applefobia.blogspot.com/ - warto przejść przez "Starsze posty" - link w okolicach dołu każdej strony.

pa, pa

--
µicr0Bee

3,667

(32 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie dość że operator, montażysta i reżyser, to jeszcze i aktor, no, no :)

3,668

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

jak to? przecież wynalazł praktycznie wszystko... "na nowo"...

3,669

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

"Apple I, pierwsze dzieło Steve'a Jobsa i Steve'a Wozniaka[...]" chyba w odwrotnej kolejności...

3,670

(63 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

aaaa, a tak dla ścisłości to z Best będzie UK czy US?

3,671

(29 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

kolego bezrobotny, a to zbieg okoliczności, że akurat na Allegro sprzedajesz swoją "BEZ GWARANCJI i możliwości zwrotu. Nie znam jej stanu, może być uszkodzona" ?

3,672

(63 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

sqward napisał/a:

Ass: dlaczego [...]?

A za co to tak kolegę przyzywać? ;)

A do rzeczy, wysyłka przez Polamer jest tańsza, wielokrotnie sprawdzone. Z tym że dla ciężkich paczek bardziej opłaca się morska, która idzie ok. 7-8 tygodni. Niedawno podnieśli obsługę chyba z $10 na $15, ale w wielu przypadkach i tak się opłaca.

AS... a próbowałeś poprawić luty jak poradził Jurek? Miałem to samo kiedyś w STFM czy STE i lutownica pomogła.
I czy to na pewno gniazdo a nie joystick? ;)

3,673

(43 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

fakt.

Response:    500 OOPS: cannot change directory:/mnt/300G/ftp.pigwa.net/upload2
Error:    Critical error
Error:    Could not connect to server


-- edit --

chwilę późnej znów działa.

3,674

(6 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

O! przydadzą się.

Sikor, zrobiłbyś druk na naklejkach? W kupie pewnie byłoby taniej?

psygnosis <-- Składaków o jakie pytasz to nie mam, ale mogę zeskanować jakieś różniste szerłwery, może coś Cię zainspiruje.

3,675

(43 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Sprawdzone, i działa.