3,676

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Najlepiej obwiniać system za głupotę tych, którzy piszą gówniane oprogramowanie oraz, w szczególności, sterowniki urządzeń. Obecne systemy same z siebie nie zawieszają się ot tak, tylko dlatego, że zrobił je Bill czy inny Torvalds tylko dlatego, że użytkownicy instalują co popadnie, albo developerzy "nie umią" pisać oprogramowania.

3,677

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

No i cały misterny plan...

3,678

(7 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Weź się nosty nie wygłupiaj :) Ja chciałbym kilka zarezerwować gdyby się okazało, że chcesz sprzedawać osobno:

- Manchester United,
- Premier Manager,
- Zak McKraken,
- Sensible Soccer
- Championship Manager,
- Rocket Ranger,
- Frontier,
- Prince of Persia.

Dziękuję, za pozytywne rozpatrzenie podania :)

3,679

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

pajero napisał/a:

Dely - gdzie Ty liczysz te 300zł za kpl ?

+ Używane SIO2SD jakieś 60 zeta no i może joystick z 10 zł. Cała reszta (Microprint, drukarka, kabel) dla potencjalnie kupującego tylko podraża koszty wysyłki - tak jak pisałem to MOJA wycena.

3,680

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Chyba -300 :) Ale to tylko moja wycena *g*

3,681

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

hororus napisał/a:

No, ale proszę Cię. Spójrz tylko skąd poochodzi koleś. KOCZAŁA!!! Co to k.... jest???? Eskimoska wioska?????? :):):)

Wyśmiewanie się z takich rzeczy jest najmniej prostackie. Z nazwisk też się śmiejesz i wyglądu?

3,682

(87 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Candle napisał/a:

ja bym to widzial w pudelku od stacji do st

Z tym, że pudełka od stacji ST kosztują 100+ zł :)

3,683

(4 odpowiedzi, napisanych Emulacja - 8bit)

U mnie działa (na Mio A702).

3,684

(21 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

RTFM. Linia 129 manuala do s2i, linia 25 manuala do S2IJBOX. Bardziej już pomóc nie mogę.

3,685

(21 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ale co tu tłumaczyć chłopcy? Podłączamy nagrywamy CD z plikiem .cfg z przypisanymi ATR i uruchamiamy. Plik .cfg dla CD będzie taki sam jak dla dysku HDD.

3,686

(21 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Candle napisał/a:

dla sio2ide sprawa jest bardziej skomplikowana - potrzeba by bylo wymienic cale firmware, a wtedy nalezalo by sobie zadac pytanie po co sio2ide z funkcja usb (jako mass storage device) ktore moze jedynie czytac?

Nic nie trzeba wymieniać. SIO2IDE normalnie daje sobie radę z CD-ROM podłączonym czy to do pierwszego czy drugiego kanału. Nagrywamy ATR i montujemy.

3,687

(14 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

xxl napisał/a:

co wpisuje zeby zabootowala?

Przecież Ci pisałem na IRC, że nic. Wkładasz i działa.

3,688

(110 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Amiga to Sensible Soccer, Enigma, Technological Death i State Of The Art. I koniec.

No dobra. To doskonała maszynka do gier (zjadająca na śniadanie ówczesnych konkurentów z konsolami włącznie) i coś dzięki czemu zawdzięczamy coś, co nazywało się sceną.

3,689

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Hm, może wpadnę.

3,690

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Czytaj Atariki.

3,691

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

A spróbuj zrobić nową partycję w formacie sparty, powgrywać na nią jakieś gry, dema i odpalić msdos z wiersza - x msdos.com.

3,692

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Pokazałem już przecież. Ta, którą Wam dałem jest najnowsza na świecie.

3,693

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Wysłałem. Tylko spod QMEGA to działać nie będzie albowiem to dla Spart jest chyba tylko (Pecuś popraw mnie), ale jak zbootujesz się z takiej partycji to masz to co QMEG tylko fajniej :)

3,694

(25 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Lodzio: use MSDOS Bewesofta z poprawkami Pecusia.

3,695

(544 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

To moja Atarka Sebciu kochany? ;)

3,696

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To ja może powtórzę pytanie: jaki koszt divide + interfejs AY, dla najlepszych kolegów :)

3,697

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A jaka cena gotowego divide i ay, chętnie bym wszedł w posiadanie.

Block Out.

3,699

(2 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Jeśli chodzi tylko o zmianę nicka to nie ma problemu. Podeślij nowy nick.

3,700

(23 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No doklikałem się nieco po forach itp i jeśli uda mi się otrzymać model z konkretnym basebandem (tzn. nie najnowszym na świecie) to większość problemów iPhone znika po jailbreaku.

Mesława napisał/a:

chyba się moim iPhonem bawiłeś jak byliśmy na zlocie

CICHO! Żona czyta forum! :)