AS... napisał/a:Poproszę o komplet do 130xe, cały gotowiec.
sorki, nie robię gotowców, zamawiam płytki dla tych, co chcą sobie sami polutować
Dziękuję bardzo!
Ja poczekam na spokojnie :)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Posty przez AS...
AS... napisał/a:Poproszę o komplet do 130xe, cały gotowiec.
sorki, nie robię gotowców, zamawiam płytki dla tych, co chcą sobie sami polutować
Dziękuję bardzo!
Ja poczekam na spokojnie :)
Tego to raczej nikt nie wie.. raz 23cia, raz 4ta rano, raz 6ta rano..
Vascu o której zamierzasz się pojawić.
Dziękuję te Twoje klawiatury to Sztos, one są obłędne!
Szczególne pozdrowionka dla Adama ;)
Rafał i wzajemnie...
A mosze za $$$ ;) wyjątek :)
Poproszę o komplet do 130xe, cały gotowiec.
Dobry Wieczór,
Mogę tylko rekomendować w SAMYCH SUPER LATY-WACH, infarmotyk / aka Rafał .:.
Co się stało ...?
-Sesja z moim atari 130xe była ostra, katowaliśmy moje "analog 130xe" z dwoma ideplus z ostro zapiętym rapidusem.
Draco/Kmk odkrył że klawiatura przestała działać Alex, też to sprawdzał. (wiskacze też nas katowały).
U infarmotyk -yka
Jak u każdego informatyka...
Wyrok:
- działa :)
Zrobił przegląd klawiatury odesłał, pokatował/potestował ją itd.
Przekonywałem:
-na jakieś "zadość uczynienie" za serwis (paczkomat itd.). )browar, coś mocniejszego, bądź $$$(
Rafał super człowiek to musi być!
Jeszcze raz dziękuję..
I bardzo chętnie zakupię kolejne wersje tego projektu klawiatura jest naprawdę super.
Poproszę o rezerwację "dwójki" z Gzyniem będziemy tam noclegować.
p.s.
zabieramy też Atari
Gruby materiał!
Pin, dzięki za sampla z tego "filmu" ..
Ja bym poprosił "raw" tego filmu Dropbox czy inne takie ustrojstwo :)
p.s.
wrzucaj na Pigwę, kto by się nie zgodził ;)
Dokładnie
Ale sztos stacja.
Ktoś szukał budy do Falcona, nawet parę osób, tylko nie pamiętam kto:
https://www.ebay.pl/itm/155840529006?_t ... %7Ciid%3A1
Jak by ją "ogarnąć"
Invita na sv:
https://www.youtube.com/watch?v=8xQmv3zC5wQ
https://atarionline.pl/forum/comments.p ... =1#Item_25
Tak Drinki w Warszawie na mazowieckiej, po 13,5pln ;)
Piekło zamarzło
p..s.
kupię tomsa/falcona :)
Wiem dlatego to będzie dobry sztab, uwaga zaraz Dracon, wrzuci coś ze szmato ryjami.
NIe ma to jak wątek o sztabie Warszawy i szmato ryje ;)
Jak na Warszawę i mazowiecką, ceny wręcz nie do uwierzenia ..
po 15.10, paliwo po 8pln, stopy o ile podkręcą? 3 punkty?
-aby nie było jak w Turcji czy Węgrzech, kiełbasa wyborcza wylała się razem z bigosem.
Czołgiem,
Kastruje duble w swoich zbiorach,
https://allegrolokalnie.pl/oferta/trzy- ... tkach-5-25
Dla forumowiczów 150pln /szt plus koszt transportu.
-nowe, nigdy nie używane, nigdy nie otwierane. NOWE.
Niestety... :(
coś ciekawego, 3cia wersja prototypu Falcona poskładna na drucie ...?
https://www.ebay.com/itm/285483848560?h ... R6jMqrDaYg
Historia jak z telenoweli ;)
p.s.
prototyp to był sparrow i fx1 , ale ntsc?
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.242 sekund, wykonano 15 zapytań