351

(323 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

madness77 napisał/a:
AS... napisał/a:

Poproszę o komplet do 130xe, cały gotowiec.

sorki, nie robię gotowców, zamawiam płytki dla tych, co chcą sobie sami polutować

Dziękuję bardzo!
Ja poczekam na spokojnie :)

352

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tego to raczej nikt nie wie.. raz 23cia, raz 4ta rano, raz 6ta rano..

Vascu o której zamierzasz się pojawić.

353

(11 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przybędę.

354

(33 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://xxl.atari.pl/sally-6502c/

355

(262 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Dziękuję te Twoje klawiatury to Sztos, one są obłędne!

infarmotyk napisał/a:

Szczególne pozdrowionka dla Adama ;)

Rafał i wzajemnie...

356

(323 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

A mosze za $$$ ;) wyjątek :)

357

(323 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Poproszę o komplet do 130xe, cały gotowiec.

358

(262 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Dobry Wieczór,
Mogę tylko  rekomendować w SAMYCH SUPER LATY-WACH, infarmotyk / aka Rafał .:.

Co się stało ...?

-Sesja z moim atari 130xe była ostra, katowaliśmy moje "analog 130xe" z dwoma ideplus z ostro zapiętym rapidusem.
Draco/Kmk odkrył że klawiatura przestała działać Alex, też to sprawdzał. (wiskacze też nas katowały).

U  infarmotyk -yka

Jak u każdego informatyka...
Wyrok:
-  działa :)

Zrobił przegląd klawiatury odesłał, pokatował/potestował  ją itd.

Przekonywałem:
-na jakieś "zadość uczynienie" za serwis (paczkomat itd.). )browar, coś mocniejszego, bądź $$$(
Rafał super człowiek to musi być!


Jeszcze raz dziękuję..
I bardzo chętnie zakupię kolejne wersje tego projektu klawiatura jest naprawdę super.

https://zapodaj.net/thumbs/28791b9d1969e.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMYgzgi9w1

359

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Potwierdzam.

360

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Weź havo ;)

361

(136 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Poproszę o rezerwację "dwójki" z Gzyniem będziemy tam noclegować.

p.s.
zabieramy też Atari

362

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Gruby materiał!

363

(31 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Pin, dzięki za sampla z tego "filmu"  ..
Ja bym poprosił "raw" tego filmu Dropbox czy inne takie ustrojstwo :)

p.s.
wrzucaj na Pigwę, kto by się nie zgodził ;)

364

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Będę.

365

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dokładnie

366

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ale sztos stacja.

367

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ktoś szukał budy do Falcona, nawet parę osób, tylko nie pamiętam kto:
https://www.ebay.pl/itm/155840529006?_t ... %7Ciid%3A1

Jak by ją "ogarnąć"

368

(85 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Invita na sv:

https://www.youtube.com/watch?v=8xQmv3zC5wQ

369

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

https://atarionline.pl/forum/comments.p ... =1#Item_25

Tak Drinki w Warszawie na mazowieckiej, po 13,5pln ;)
Piekło zamarzło

p..s.
kupię tomsa/falcona :)

370

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wiem dlatego to będzie dobry sztab, uwaga zaraz Dracon, wrzuci coś ze szmato ryjami.
NIe ma to jak wątek o sztabie Warszawy i szmato ryje ;)

371

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jak na Warszawę i mazowiecką, ceny wręcz nie do uwierzenia ..

372

(8 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Melduje że będę.

373

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

po 15.10, paliwo po 8pln, stopy o ile podkręcą? 3 punkty?
-aby nie było jak w Turcji czy Węgrzech, kiełbasa wyborcza wylała się razem z bigosem.

Czołgiem,
Kastruje duble w swoich zbiorach,
https://allegrolokalnie.pl/oferta/trzy- ... tkach-5-25

Dla forumowiczów 150pln /szt plus koszt transportu.

-nowe, nigdy nie używane, nigdy nie otwierane. NOWE.
Niestety... :(

375

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

coś ciekawego, 3cia wersja prototypu Falcona poskładna na drucie ...?
https://www.ebay.com/itm/285483848560?h ... R6jMqrDaYg


Historia jak z telenoweli ;)

p.s.
prototyp to był sparrow i fx1 , ale ntsc?