znajdz 3 roznice:

i

Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez xxl
znajdz 3 roznice:

i

Antic za to zajmuje się generowaniem obrazu/duszków i ma do tego dedykowaną listę - tego Copper nie potrafi.
Antic tez tego nie potrafi :D duszki w atari to GTIA
mozna wylaczyc obraz i wyswietlac duchy ... tak samo jest na amidze...
mechanizm duszkow...
nawet tak samo mozna wskazac czy dma czy cpu bedzie zapisywalo rejestry duchow :-)
a roznice? sa... atari ma 4-4 bitowe przetworniki a amiga 4-8 bitowe. szkoda ze atari nie moze podlaczyc dma do zapisywania rejestrow pokeya ;-)
nie, SAM nie mogl mieszac trybow bez udzialu CPU.
ciekawe dlaczego takie poruszenie wsrod STkowcow :/ rodzina A8bit i Amiga maja ogromna przewage nad konkurencja.
oddaje glos konstruktorowi serca Atari 8bit i ojcu Amigi:
"ST nie był złym komputerem, ale nie miał potęgi ukrytej w układach specjalizowanych"
konstrukcja Atari 800XL rozwinela sie w Amige 500. powinien byc wydzielony dzial dla Amigi zaraz pod XL/XE i nad ST.
Czyli problem jest taki ze konstruktor musi to instalowac?
To nie jest problem... zaleta - user dostaje sprawdzony i dzialajacy sprzet.
ciagle malo... ale nie ustaje w wysilku.
ustawienia zmienione.
ps. za drogo.
ankieta ma ograniczenie czasowe, pewnie juz nie mozna glosowac
90% programów napisanych jest tak, że nie ma dlań różnicy, czy będzie to stacja, czy hdd.
ale gry to nie programy uzytkowe. gry byly wydawane a czesto pisane tak, zeby nie mozna ich bylo skopiowac czy uruchomic z innego nosnika np. gry na karcie czy na dyskietkach - dopiero piraci uzdatniali je do dzialania z magnetofnu czy flopka...
well done, do it right with multitasking os/ fat fs/ gui. I fully support this project.
Jesli mowa o Tatarach to jest jedna podstawowa roznica.... sa biali, mieszkaja tu pewnie z 500 lat i sa zasymilowani.
zreszta tatarzy robili niezle jazdy wiec w zylach nie jednego z nas krazy dzis domieszka ;-)
we francji czy angli kto robi rozroby? ja widze, ze kolorowi islamisci - tylko.
Trollujesz trochę podobnie jak XXL z xBiosem
wypraszam sobie MIR. prosze mnie nie porownywac z 'dzialalnosci' Pina
nigdy zadnego programisty nie zmuszalem do uzywania xB. przedstawiam zalety xB w odpowiednim watku.
tak sie konczy promowanie 'tolerancji'... najpierw teczowi sodomici, pozniej kolorowi bisurmanie
biali musza sie rozmnazac bo inaczej bedzie klapa.
u nas nie ma muzulmanow wiec i terrorystow, poza tym do kebabow ladujemy wieprzowine - nie maja szans.
Dlaczego najbardziej popularna? Najmniej korzystna chyba.
pisales ze placiles 1300 a teraz placisz 1900... przy racie malejacej?
nie jestes ryzykantem, pomylilem sie :-) jestes konsumentem absolutnym :D
hehehe jak znalazl w dzisiejszym pudelku:
"Chociaż często nie wiedzieli nawet, jakie miasto jest stolicą Szwajcarii, za realizacją ich marzeń stało jedno słowo: frank. Czemu Polacy mieszkający w Polsce zarabiający w złotówkach uznali, że zaciągnięcie kredytu w szwajcarskiej walucie będzie interesem ich życia?"
@Wieczor. brawo, zlamales system. wszyscy na tym stracili a Ty zyskales.
wow! fast as hell!
new FAT FS, new GUI... nice.
znowu bzdury Wieczor... najwieksze ryzyko nie ma zwiazku z oprocentowaniem kredytu... a polega na tym, ze jesli bierzesz kredyt w innej walucie niz zarabiasz to istnieje 100% niebezpieczenstwo ze zmieni sie kurs waluty w ktorej zarabiasz do kursu waluty w ktorej placisz kredyt (czy na plus czy minus to inna sprawa ;) ale zmiana jest pewna :-)
prosciej:
dzis na zakup wluty2 potrzebuje 1.0*waluty1
zarabiam 100 waluty1 kredytu place 50 waluty2 - na zakup 50 waluty2 przeznaczam 50 waluty1 w kieszeni zostaje mi 50 waluty1
za miesiac na zakup waluty2 potrzebuje 1.5*waluty1
nadal zarabiam 100 waluty1, nadal place 50 waluty2 ale na zakup 50 waluty2 przeznaczam 75 waluty1 w kieszeni zostaje mi 25 waluty1
oprocentowanie nie zmienilo sie a ja w pierwszym miesiacu placilem 50 waluty1 a w drugim 75 walty1
W dalszym ciągu wolę mieć kredyt we frankach niż w złotówkach, a nawet niż w euro.
ryzykant ;-)
Gdyby ktoś w rządzie miał "jaja" to zrobił by jak na Węgrzech...
vat 27% :D
W dalszym ciągu wolę mieć kredyt we frankach niż w złotówkach, a nawet niż w euro.
jesli nie otrzymujesz wynagrodzenia we frankach to taka decyzje nazwalbym ... glucha na glos rozsadku ;-)
kabel SIO bedzie atutem ale nie jest wymagany
nikogo nie stac?
Stacja 1050 stan igla lub bdb, zadnych pekniec itp., zasilator, sprawna.
TANIO!
termin do 18.01 wlacznie.
juz pisalem, xBIOS nie wykorzystuje ekstrakodow.
--- edit
user nie jest zainteresowany pisaniem na forum, zaproponowal:
- udostepnic automatyczne wywolanie funkcji uzytkownika w przypadku wyzerowania zmiennej xSEGMENT
male wyjasnienie:
zmienna xSEGMENT przechowuje ilosc danych ktora ma byc przetworzona czy to zaladowana z bloku w pliku binarnym, czy zapisywana/ladowana z pliku danych, przy binary load czy load file zmienna jest inicjowana wartosciami z naglowka bloku pliku binarnego w przypadku ladowania/zapisywania danych inicjowana jest wartoscia zdefiniowana funkcja SET_LENGTH.
atari.area forum » Posty przez xxl
Wygenerowano w 0.228 sekund, wykonano 14 zapytań