Ja tam nie wiem, jer pewnie by ją ożywił, ale spoko, cena wydaje mi się nie przesadzona.
--- edit ---
Oferta zostaje aktualna przynajmniej do niedzieli, później sprzęt pójdzie na aukcję.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
atari.area forum » Posty przez uicr0Bee
Ja tam nie wiem, jer pewnie by ją ożywił, ale spoko, cena wydaje mi się nie przesadzona.
--- edit ---
Oferta zostaje aktualna przynajmniej do niedzieli, później sprzęt pójdzie na aukcję.
1. A.D. 2044, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
2. ALFA-BOOT, Stanbit - 11 PLN - sprzedane
3. Barahir, L.K. AVALON (#1, lepszy stan) - 12 PLN - sprzedane
4. Barahir, L.K. AVALON (#2 gorszy stan) - 11 PLN
5. Change, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
6. Darness Hour, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
7. Gold Hunter, L.K. AVALON - 15 PLN - sprzedane
8. Klątwa, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
9. Mózgprocesor, (sama koperta, bez dyskietki), 1 PLN, gratis dla chętnego kupującego inne - oddane
10. Przemytnik, ASF (BOOT ERROR, nie ładuje się, brak opakowania), 2 PLN, gratis dla chętnego kupującego inne - oddane
11. Uczeń czarnoksiężnika, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
12. Władcy Ciemności, L.K. AVALON - 11 PLN - sprzedane
13. Wyprawy kupca, MIRAGE, nie ładuje się, dyskietka pofalowana, koperta może nie być oryginalna, 2 PLN - nie było w ofercie, ale też oddane gratis
14. Upiór, (samo opakowanie), 1 PLN, gratis dla chętnego kupującego inne - oddane
Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej, gra ładuje się z mojej stacji.
---=== Z D J Ę C I A ===---
Bez licytowania, kto pierwszy, zabiera po powyższych cenach. Ważne do odwołania.
Przesyłka zależnie od ilości, od 5,- do 8,- PLN
Uprasza się o nie off-topiczenie, tylko oferty i e.w pytania na temat. Dziękuję.
P.S. Niektóre dyskietki mają na drugiej stronie nagrane przez poprzedniego właściciela inne gry, polskie całodyskowe, lub plikowe z mikrodosem. Nie będę wypisywał jakie, zaznaczam to na wypadek gdyby komuś przeszkadzało takie 'zbeszczeszczenie' :)
Stację kupiłem z większym zestawie typu 'sprzedaję jako uszkodzone', z którego interesowały mnie inne elementy.
Stan jest taki, że stacja jest kompletna (oprócz tylnej ramki obudowy), włącza się, ustawia się na ścieżce 00, przy otwartej dźwigni po chwili parkuje na ścieżce 39, więc niby wszystko OK, jednak przy zamkniętej (działającej gdzie indziej) dyskietce raportuje błąd G5 i BOOT ERROR.
Diody i przyciski na przednim panelu działają, łącznie z ich kombinacjami, np. Error i Track, kasuje ostatni błąd.
Dalsza diagnostyka jest poza moimi umiejętnościami, a także aktualnymi możliwościami czasowymi. Oferta jest dla kogoś kto na podstawie opisanych objawów sam widzi szansę na naprawę lub kupuje w celach innych niż użytkowe. Nieskuteczna naprawa nie może być podstawa do reklamacji.
Cena wywoławcza 49 PLN.
Przesyłka 15,- PLN.
Licytujemy tylko jawnie w tym wątku, nie odpowiadam na emaile typu 'za ile ożenisz', itp.
Wygrywa najwyższa oferta we czwartek 30.08 o 22:00.
Zwycięzca ma gwarancję że nie sprzedam nikomu kto zaoferuje więcej po ogłoszeniu zamknięcia licytacji :)
Oferta jest na samą stację bez zasilacza.
Na życzenie kupca mogę dodać kabel SIO za 35 PLN.
Uprasza się o nie off-topiczenie, tylko oferty i ew. pytania na temat. Dziękuję.
Czas start...
Przetestowane w zakresie:
1. SELF TEST - wszystkie sekcje - pamięć, dźwięk, klawiatura OK,
2. podłączenie przez RF, composite video i s-video - wszystkie OK,
3. ładowanie DOSa z SIO2PC - OK
4. uruchomienie kartridża - OK,
5. działanie obydwu portów dżojstików - OK
6. Sysinfo - test GTIA - OK
Kupiłem większy zestaw, z którego interesowały mnie tylko inne elementy, więc to co zbędne szuka nowego domu. Sprzęt odkurzony, lekko wyczyszczony pianką z zewnątrz, nie otwierany.
---=== Z D J Ę C I A ===---
Cena 55 zł z odbiorem w Zielonej Górze, lub paczka +14,00 zł, priorytet +1,50 zł
Cena jest za sam komputer bez zasilacza, jednak jeżeli komuś bardzo zależy to mogę sprzedać ten z ostatniego zdjęcia za 25zł. Koszt paczki bez zmian.
plaga normalnie
Jurku, chętnie kupię jedną gotową płytkę z podstawką / wymienię na SIM16MB, których parę mam. Niekoniecznie 1:1
[...]Polacy to jednak naród na notorycznym wkurwie.[...]
Polacy są tak agresywni a to dlatego że nie ma słońca...itd. Idzie zima, będzie gorzej :)
bachoo <- coś przelewu jeszcze nie ma, sprawdzę w poniedziałek.
jury <-- dostałeś mój email ze środy ok 18:33? Odpowiedz proszę.
Dobra. Myślę, że czas to już skończyć.
Panie wszechwiedzący Sebastianie mogę zostać usunięty z forum ponieważ i tak nie będę już z niego korzystał. :)
Miłego dnia. Pozdrawiam. :)
Wnoszę do kierownictwa o jak najszybsze spełnienie powyższej prośby zainteresowanego.
[...] Kazdy by sprzedal. [...]
Nie każdy.
Ale chyba zestaw 4 identycznych simmów powinien działać/nie działać jednakowo w dwóch egzemplarzach 520STE z tym samym TOSem. Zobacz początek wątku.
bachoo, przecież pan sprzedający użył tylu uśmieszków w korespondencji do ciebie że nie wiem czemu się gniewasz... żenuła panie Ragawan16.
Może dział sprzedam/zamienię powinien być niedostępny dla nowo zarejestrowanych?
ZTCP, to ja wkładałem po 4 identyczne i mimo to niektóre nie działały, aż trafiłem na pasujący.
prawie 3 lata temu, to może wyblakła :P
Spróbuj poszukać tu: http://atari4ever.free.fr może jest schemat.
No tak jak napisałem, któryś z kompletów simm w końcu zadziałał. Jak kupiłem Mega STE, to sprzedałem tamto 520STE.
Nie wpadli jeszcze do Ciebie do domu o 6 rano w kominiarkach ? :)
[...]czy jest jakaś prosta metoda na wyjmowanie tych ukladów w kwadratowej podstawce? Ja podważałem srubokrętami ale wygląda to drastycznie obudowa się wygina
I też trzeba ostrożnie i równo, bo zdarzyło mi się powyginać nogi 68882, kiedy źle złapałem i krzywo pociągnąłem.
A zdarza się Wam obraz w negatywie przy bootowaniu, czyli czarne tło i białe logo Atari? MEGA STE 2.06.
darpajdp <-- przy odpowiadaniu na ostatni post nie klikasz "Reply", tylko piszesz od razu w polu niżej, bo inaczej niepotrzebnie cytujesz.
A znaliście ten sposób z upuszczaniem z 10cm? Ja wczoraj to wyczytałem i lekko się zdziwiłem :) Poskutkował komuś?
Dla próbujących 1. raz, oczywiście HDD trzeba wyjąć jeżeli jest w środku.
Wygląda na to że wszystkie sprzedane, ale kolegę bachoo uprasza się o odpowiedź na moje emaile, lub o email zaczepny do mnie celem wymiany danych do przelewu i wysyłki. Tylko nie PW/Pm pliiiiz.
Ja mam taką kapryśną MEGA STE, nie mam czasu opisywać dokładnie objawów, ale ogólnie od czasu do czasu, zwłaszcza po otwieraniu i zamknięciu obudowy zdarza się jej się bombić, najczęściej 4 bomby przy bootowaniu. Ponowne otwarcie, dociśnięcie złączek fdd, hdd, ew. kości w podstawkach i przestaje wariować.
A próbowaliście "The Univeral 4 Inch Drop Fix?" Objawy częściowo pasują.
http://info-coach.fr/atari/documents/myFAQ.php#drop
Jeżeli dobrze rozumiem, to w v3 POKEYe są 'syntetyczne'? Ja jakiś staroświecki jestem i chyba wolałbym zostać przy 'fizycznych' w posiadanej już v2 o ile da się poprawić Covoxa.
Jurku, a jakieś inne nazwy handlowe toto ma? W jakim sklepie to znaleźć w małym opakowaniu?
atari.area forum » Posty przez uicr0Bee
Wygenerowano w 0.279 sekund, wykonano 8 zapytań