Właśnie - nie mogę zdzierżyć niemieckiego TOSa a nie mam programatora. Może ktoś ma zaprogramowane kości wersją angielską (polską?) i chciałby odstąpić za stosowną opłatą? Mogą być oryginały, mogą być flashe.
MegaSTE/USatan,
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
Wolfenstein 3D dla Atari z VBXE Pierwsze szczegóły oraz wersja testowa Wolfensteina 3D wykorzystującego układ VBXE.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Kupię zaprogramowany TOS do 1040STF (byle nie niemiecki)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Właśnie - nie mogę zdzierżyć niemieckiego TOSa a nie mam programatora. Może ktoś ma zaprogramowane kości wersją angielską (polską?) i chciałby odstąpić za stosowną opłatą? Mogą być oryginały, mogą być flashe.
Objawy masz normalne :)
Którą wersję byś chciał? Mam chyba oryginalną 1.02UK albo mogę wypalić 1.04, czyli, o ile się orientuję, najlepszą do STF. Tylko, w ilu kościach masz oryginalny TOS w swojej płycie? 2 czy 6? W płycie masz podstawki?
Proszę 1.04 :) 2 kości w podstawkach (na szczęście bo nie cierpię wylutowywania). Odezwę się na PM. Podasz mi ile mam płacić i dane do przelewu.
A'propos niemieckiego - opcji niby niedużo ale nie mogłem znaleźć zmiany rozdzielczości ;)
Tylko nie PM proszę. Przeczytaj stopkę.
Myślałem że to będzie 6 kostek, takie mam na pewno, a dwie to muszę poszukać. Ew. możesz mi przysłać epromy to zaprogramuję gratis i zapłacisz tylko za przesyłkę zwrotną.
Ups, już się poprawiam :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Kupię zaprogramowany TOS do 1040STF (byle nie niemiecki)
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 53 zapytań