Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 16 z 294)
I cyk, jak zawsze dom muzyka, zarezerwowany ;)
Osobiście polecam "muzeum" u AdamK, to znany Atarowiec, na bardzo ciekawe zabawki w kolekcji ;)]
bym zapomniał jakie tam Sztaby się odbywały :)
Tylko Dracon coś marudził zawsze.
Bardzo dobra wiadomość, sio na turbo.
Trzeba będzie wyłączyć Rapidus-a.
https://www.youtube.com/watch?v=Arm4KHGObiI
A tak ten tego, z filmu XXL-a widać że to działa na sio2sd, ale w std. szybkości.
Dla prowadzącego forum deal życia.
Dostał pracę w Atari, dla użytkowników, zobaczymy ;)
Tak tylko skromnie napiszę, że jest jeszcze Władca...
Chętnie pograł bym we Władcę, w multi, na najbliższym zlocie.
Stawiam dobrego whiskacza, jak ktoś mnie tam przekopie ;)
jury napisał/a:Yyyy, byłem pod Beauty Bistro Club o 19:40 i było pusto, a gościu który coś tam robił przy stolikach powiedział, że dopiero się otwierają. To był dość nietypowy sztab %-)
Qrka, Dwa razy zmienialiśmy miejsce, niektóre osoby były wręcz nawigowane.
Jury, wiesz że bym Cię ponawigował.
Go®czka złota ostani sztab tam był 16 lat temu.
Na Sztabie nie było:
Gzynia, Pecus-ia plus Ani, Miker-a plus Sylwi, Inn, Piotra Kaczorowskiego, Draco/Kmk (my sobie przedłużyliśmy sztaba), Qby Husaka, Sikor-a jeśli o kimś zapomniałem, to ... /I\
AgaCart, cart jest ZaYebisty!
Polecam!
peterkaczorowski napisał/a:Pin napisał/a:A jaki jest problem z załadowaniem dowolnej palety która siedzi w VBXE do czasu odłączenia zasilania? U mnie to jakoś działa, i przy starcie systemu z dysku wybierając dowolny konfig ładuje z automatu dowolną paletę.. i tyle.
Siedzi gość w Huston, ma swoje Atari 130XE. Kupił w TBA kartę VBXE, którą zamontował do komputera. Oczywiście nie kupił tam SAVO, bo jeszcze tam nie sprzedaję, ale to inny wątek ;) T
https://youtu.be/Bti9_deF5gs?t=24
Tam jest dobry crosfit wątroby ..
~zapodaj proszę, lepsze ceny z takimi zabawkami ;)
Czekam :)
Będę :)
Drink w centrum warszawy przy metrze itd.
za średnio 10pln ...
Czysta abstrakcja.
Super lokal sprawdzony na ostatnim sztabie.
p.s. dodam że ostatnio przedłużyli dla "nas promocję" do dowolnego czasu :)
Sikor napisał/a:Cyprian napisał/a:jutro jest sztab przy placu konstytucji
Widać, dla wybranych - jakoś nie widzę infa o nim.
Ok, mi 01.09 pasuje.
A tak ten tego, jutro to nie jest 1.09.2023. ;) (mogę mieć inny kalendarz?).
Miejscówka sprawdzona na sztaby, był już tam sztab. Drink wychodzi 10pln w super miejscu, bardzo blisko centrum, metra itd.
Gzynio to ogłasza :)
Polecam każdemu kto tam nie był to sztos!
Przybędę, teraz mam totalnie po drodze z pracy ;)
Żadnych emulatorów, ja nie używam :)
tmp napisał/a:perinoid napisał/a:A mnie zastanawia, czy w subcarcie da się na raz podpiąć SIO i audio. I wychodzi mi, że... Nie. Co prawda fotki są słabe i nie widać, czy są 2 czy 3 gniazdka na kabelki ale póki co, widzę dwa. Więc albo SIO, albo audio. Słabo.
da sie, 3 gniazda

Brakuje vbxe/sophia,
Kiedy mogę takiego kupić ?
Dobrze to wygląda, ale bez savo ;)
Peri, nie zrozumiałem Periego ;)
tzn.?
Nic lepszego nie robią.
Atalante napisał/a:Dziękuję za "cynk" ;-) Wydaje mi się, że pierwsza opcja byłaby dla mnie idealna. Póki co nie zamierzam używać zewnętrznej klawiatury. Dziękuję za chęć odsprzedaży, doceniam to. Jeśli mógłbym jeszcze zapytać, to czy uważać na coś przy polowaniu na POKEY? Jakieś wersje, których należy unikać? Można łączyć ze sobą różne POKEYe?.
Do tego zamierzam dokupić Lotharkowy 1MB. Nie będzie problemów? W czym lepszy jest firmware FJC?
Popatrz co wyprawia nowy avg cart ...:
https://miscretro.com/product/subcart/
To 3cie stereo dostępne, plus rozszerzenie pamięci i sprzęt którym załadujesz wszystko.
Chlopaki dalej walczą, sztab nabrał rozpędu .... ja już dawno po ...
2ga zmiana nadciągneła
Znalezione posty [ 376 do 400 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.341 sekund, wykonano 11 zapytań