Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 166 z 217)
Dodałem A.P.B.
Lista i zdjęcia w pierwszym poście uaktualnione.
Zapraszam.
Czy jest przewidywana tylko jedna wersja z podstawką pod CPU w wersji PLCC, czy też dla posiadaczy procków DIP?
Rysunek powinien być odwrócony o 180* :)
Dodałem Robo-Squash i Robotron 2084. Lista i zdjęcia w pierwszym poście uaktualniona. Zapraszam.
Dodałem jeszcze jeden egzemplarz BlockOut - lista i zdjęcia uaktualnione w pierwszym poście. Zapraszam.
Sześćdziesiątka piątka wystawiona na Allegro. Tutaj nadal po niższej cenie, ale tylko do czasu pojawienia się pierwszej oferty na Allegro.
--edit--
Sprzedane. Wątek do zamknięcia. Dzięki.
Myślę że trudno będzie się pozbyć się całości i to bez wysyłki. Jeżeli rozważysz rozdzielenie i wysyłkę lub odbiór na party w Głuchołazach, to poproszę o zdjęcia:
- obudowy tower,
- monitor Anitech,
A ten Samsung to jaki model dokładnie?
ale pod moim postem :) i wyglądało jak do mnie.
No jak to Adam z Adamem, Atarowiec z Atarowcem :)
Cieszę się że wszystko w porządku.
A to i ja się w końcu zdecyduję. 1 sztukę poproszę.
Jakoś nie skojarzyłem że Ty tutaj to Ty tam, no bo niby po czym?
Ja też zagłosowałem, i to za :)
Nieszczególnie orientuję się w Tym CafeAllegro. Czy te ankiety mają jakąś moc sprawczą?
--edit--
Wracając do tematu, cześć zgłoszeń odniosła skutek:
http://allegro.pl/stary-akcelerator-gra ... 93655.html
http://allegro.pl/karta-isa-nr13-i2334995255.html
http://allegro.pl/karta-isa-nr12-i2334995256.html
http://allegro.pl/gry-i-programy-na-zab ... 85228.html
Co prawda Maestr0 nie jest chyba Chińczykiem, ale miejmy nadzieję posuwa się do przodu z XCARTem.
Przydałoby się takie cudo do Jaguara, najlepiej z obsługą obrazów .iso, oprócz ROMów.
Uruchom sysinfo i się przekonasz. Ostatnia wersja to chyba 8.34. Znajdziesz bez problemu.
No to czemu "pchi"? Zagłosuj, skoro pokrywa się z Twoim pomysłem.
Rzeczywiście podkategorie były dobre.
Zauważcie że Amiga jest w osobnej podkategorii niż inne Commodore'y. Na dodatek trzymają tam porządek, ostatnio przez przypadek wystawiłem myszki i flopki amigowe w podkategorii Amiga>Komputery, to dość szybko przeniesiono mi je do Amiga>Osprzęt.
gepard, mnie chodziło tylko o wystawianie we właściwych kategoriach, aby był większy porządek, a nie o zgłaszanie nielegalnych towarów, nie mieszajmy dwóch różnych spraw.
Generalnie myślę że wątek można zamknąć, bo zaraz rozejdzie się w różne kierunki.
Który Electrocop - ridged czy flat?
Lista w pierwszym poście uaktualniona.
Komplet sprzedany, prośba o zamknięcie tematu. Dzięki.
A nie są zalewane, tak jak proponował Lt_Bri wyżej? A Jurek chce we wtyczkach montować małe płytki, więc całość nie może być zalewana, chyba że tylko "frontowy" blok z samymi stykami, a na to mała puszka, coś jak typowa wtyczka DB9 itp.
http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php :) - w lewym panelu wybieramy: Sugestie i pomysły
Znalezione posty [ 4,126 do 4,150 z 5,404 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.176 sekund, wykonano 11 zapytań