4,126

(6,388 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

kostki RAM do A8-bit.

4,127

(18 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dodałem A.P.B.

Lista i zdjęcia w pierwszym poście uaktualnione.
Zapraszam.

4,128

(73 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Na razie to nadzieja.

4,129

(73 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Czy jest przewidywana tylko jedna wersja z podstawką pod CPU w wersji PLCC, czy też dla posiadaczy procków DIP?

4,130

(6,388 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

AS... napisał/a:

Fajny zabytek dla kolekcjonera :)

http://allegro.pl/fso-polonez-1-5x-coup ... 93396.html

Już tylko 70k pln :)

Ciekawe czy licytujący widzieli to:
http://www.youtube.com/watch?v=THalDYZuFNE

4,131

(1 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Rysunek  powinien być odwrócony o 180* :)

4,132

(18 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Dodałem Robo-Squash i Robotron 2084. Lista i zdjęcia w pierwszym poście uaktualniona. Zapraszam.

Dodałem jeszcze jeden egzemplarz BlockOut - lista i zdjęcia uaktualnione w pierwszym poście. Zapraszam.

4,134

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sześćdziesiątka piątka wystawiona na Allegro. Tutaj nadal po niższej cenie, ale tylko do czasu pojawienia się pierwszej oferty na Allegro.

--edit--
Sprzedane. Wątek do zamknięcia. Dzięki.

4,135

(1 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Myślę że trudno będzie się pozbyć się całości i to bez wysyłki. Jeżeli rozważysz rozdzielenie i wysyłkę lub odbiór na party w Głuchołazach, to poproszę o zdjęcia:
- obudowy tower,
- monitor Anitech,
A ten Samsung  to jaki model dokładnie?

4,136

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

ale pod moim postem :) i wyglądało jak do mnie.

4,137

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

dyskietka elastyczna :)
http://www.aukcjoner.pl/gallery/0088591 ... e-gry.html

No jak to Adam z Adamem, Atarowiec z Atarowcem :)
Cieszę się że wszystko w porządku.

4,139

(6 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

A to i ja się w końcu zdecyduję. 1 sztukę poproszę.

4,140

(6 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Została mi ostatnia - Operation Blood:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=9844

4,141

(22 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Jakoś nie skojarzyłem że Ty tutaj to Ty tam, no bo niby po czym?
Ja też zagłosowałem, i to za :)
Nieszczególnie orientuję się w Tym CafeAllegro. Czy te ankiety mają jakąś moc sprawczą?

--edit--

Wracając do tematu, cześć zgłoszeń odniosła skutek:

http://allegro.pl/stary-akcelerator-gra ... 93655.html
http://allegro.pl/karta-isa-nr13-i2334995255.html
http://allegro.pl/karta-isa-nr12-i2334995256.html
http://allegro.pl/gry-i-programy-na-zab ... 85228.html

4,142

(6,388 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Co prawda Maestr0 nie jest chyba Chińczykiem, ale miejmy nadzieję posuwa się do przodu z XCARTem.
Przydałoby się takie cudo do Jaguara, najlepiej z obsługą obrazów .iso, oprócz ROMów.

Uruchom sysinfo i się przekonasz. Ostatnia wersja to chyba 8.34. Znajdziesz bez problemu.

4,144

(22 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

No to czemu "pchi"? Zagłosuj, skoro pokrywa się z Twoim pomysłem.

Rzeczywiście podkategorie były dobre.

Zauważcie że Amiga jest w osobnej podkategorii niż inne Commodore'y. Na dodatek trzymają tam porządek, ostatnio przez przypadek wystawiłem myszki i flopki amigowe w podkategorii Amiga>Komputery, to dość szybko przeniesiono mi je do Amiga>Osprzęt.

4,145

(22 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

gepard, mnie chodziło tylko o wystawianie we właściwych kategoriach, aby był większy porządek, a nie o zgłaszanie nielegalnych towarów, nie mieszajmy dwóch różnych spraw.
Generalnie myślę że wątek można zamknąć, bo zaraz rozejdzie się w różne kierunki.

Który Electrocop - ridged czy flat?

Lista w pierwszym poście uaktualniona.

4,148

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Komplet sprzedany, prośba o zamknięcie tematu. Dzięki.

4,149

(283 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

A nie są zalewane, tak jak proponował Lt_Bri wyżej? A Jurek chce we wtyczkach montować małe płytki, więc całość nie może być zalewana, chyba że tylko "frontowy" blok z samymi stykami, a na to mała puszka, coś jak typowa wtyczka DB9 itp.

4,150

(22 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php :) - w lewym panelu wybieramy: Sugestie i pomysły