401

(93 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ogarnałeś Falcona ;)  ..?
Pamiętasz jakie zainteresowanie robił Falcon.

-Chętnie się tam pojawię, jakiś Sztab trzeba by zorganizować.
Stołów nie ma, ale może $$ wspomogę ?

402

(5 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Będę.

403

(117 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

peterkaczorowski napisał/a:

@pancio.net,

Spoiler.. możliwe, że oprócz SAVO CLASSIC, SAVO+ oraz SAVO MAX będzie wkrótce HAVO - HDMI Atari Video Output... Będę robił testy w weekend :)  Przy czym w dalszym ciągu sygnał będzie bazował oczywiście z VBXE.

serwus,
Piotr

HDmi... brzmi to wręcz Zajebiście, to kiedy ?
Były przecieki z vbxe 3.0 via dp.

Stereo tam będzie ciekawe ;)

Czekam.

404

(117 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pancio.net napisał/a:

Ja powiem tylko tyle... mod kkrysa działa zajebiście... zamontowany w 3 minuty w A8 XE 4-bit i poprawa natychmniatowa.. nawet na graberze CVBS do HDMI jest po prostu miodnie. Jak będę miał chwilę to wrzucę fotki. Kawał dobrej roboty @kkrys!

@piwkooo - wysłałem maila....

Qrde,  Idealny mod pod nowe 130xe, bez savo?.!

405

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/toms-720-atari

406

(43 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Dobry pomysł, w końcu coś na Falcon-a 060.

407

(117 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

peterkaczorowski napisał/a:
perinoid napisał/a:

Ona wygenerowała ciekawość i pytanie @peterkaczorowski.

Zawsze powtarzam AS'owi... jak działa to nudne ;)


serwus,
Piotr

To teraz będziesz miał moje nudne 130xe na serwisie :)

408

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Party było super z super ludźmi.
Dziękuję!

409

(92 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przeciec chłopaki się lubią, a to że powstał jakiś wątek na 400 stron, to są pomówienia.. zupełnie bez podstawne.

https://zapodaj.net/images/1530e88d14a8b.jpghttps://zapodaj.net/plik-sKGksFkbE1

410

(92 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja czekam na to:
https://www.youtube.com/watch?v=cHGBCBLuSrU&fbclid=IwAR0kn_l49XYtT1Xj_D0iXbeU0F9idx45uOxnieMmpbELiRIzXD1ZFCJ0skA

*** Spamuję w kolejnym miejscu.

Sztos, to było!!!!

411

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Nie ten dział.... ;)

412

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Jedno nowe 1040ste poszło,
2gie się licytuje
https://www.ebay.pl/itm/204379771922?mk ... name=11010

Gdybym był estekowcem, szarpał bym jak Reksio Szynkę.
Nowe.

413

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rozkład jazdy..
- bardzo dobrze wygląda.

Ludzie to naprawdę mają problemy...

Peri,
Dobra wiadomość.

Mam nawet cały kit aby zrobić go na Pal.
Ale przerabiać 1200xl jest tak bez sensu jak 1200xl :)
Dlatego sprzedawali go tylko 3miesiące ;)

Moje 1200xl też nie działa z sio2sd od Lotharka.
Ogólnie ten komputer to za bardzo z niczym nie działa ;)

Działa dobrze z toms 720cr, z toms 720c nie chce działać, działa z klonem toms-a 720 od zaxon-a :)
Toms 710 raz działa raz nie ;)
Jeszcze rozkręca side#1 i sprawdzę czy zadziała, oczywiście side z obudową nie wejdzie do 1200xl ;)

Sprzęt jest tak bez sensu że aż zajebisty.

p.s.
działa dobrze z grą Miker-a i Sikor-a na carcie.
A kupię sobie przedłużacz do gniazda cart-a i sprawdzę czy zadziała z avg cartem i kablem sio, jak sięgnie do sio ;)

wiadomo że nie sięgnie :)

418

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Falcon 060
https://www.olx.pl/d/oferta/atari-falco ... derIndex=7

Ktoś wie coś o tej maszynie?
Bądź sprzedającym?
oraz  i kimś "Smoła" ze sceny Atari ?

Sprzedający totalny mruk, zero odpowiedzi.

Ostatnio, jakoś nie trafiłem, ale jak Kolega ma linka do takowej, poproszę, będę atakował :)

Kupił bym płytę główną...
Będę robił fake fx1, buda od fx1 jest, klawiatura już tez prawie.
Tylko brakuje płyty ;)

421

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@Vasco, piękna ta atarka!
Sztos nagroda i jak jeszcze polutowana w środku.

To jest cholernie drogi temat ... oraz bardzo unikalny.

423

(115 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pin napisał/a:
Vasco/Tristesse napisał/a:

Piątek koncert. Na resztę dużo za wcześnie.

Czy nadal jest za wcześnie, czy już wiadomo coś?
Kto gra koncert?

Pin, wchodzę na YouTube i wyskakuje mi to na głównej YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=cHGBCBLuSrU&list=RDcHGBCBLuSrU&start_radio=1

Taki koncert to bym obejrzał znowu ;)

424

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Pokaż Fotki.

425

(65 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Mq napisał/a:

Ciekawe też jest, że w tej aukcji podesłanej przez AS-a jest zdjęcie płyty NTSC bez ECI i tam jest rewizja CO70025 REV C. Nigdy takiej płyty nie widziałem. Wszystkie płyty bez ECI jakie się u nas przewijają, mają rewizję CO70025 REV C1. Przydało by się gdzieś zebrać wszystkie rewizje płyt Atari małego, bo chyba nigdzie tego nie ma. Kiedyś gdzieś widziałem takie zestawienie płyt ST, ale nie pamiętam gdzie...

Tych rewizji jest więcej, co wyprawia się w samych 130xe, złote płyty, zielone, płyty ze zrąbanym gtia, ze sprawnym gtia, co śmieszne gtia przełożone z jednej do 2giej płyty nagle zaczyna działać.