426

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

www.allegro.pl

427

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Bez problemu można kupić ten zestaw na allegro i to codziennie za około 50zł.

428

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jedyne CGA jakie ostatnio widziałem do sprzedania jest tu: http://tiny.pl/hhk26 a przy okazji masz komputer gratis.

429

(12 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Mam podobną grafikę na tym samym chipie i w niej pamięci mają następujące oznaczenia KM41C464P-8.

Jestem chętny na 2 sztuki.

431

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Poczytajcie sobie tytuły gier na 2 środkowych kasetach:

http://www.allegro.pl/item704048065_zes ... ticki.html

To dopiero są zarąbiste tytuły :)

432

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Gratuluję nabytku, piękny BOX-owy zestaw :)

Jak nie boxowe będą do sprzedania to już się przygotowuję do ich zdobycia :)

433

(19 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

glowas11 napisał/a:

Sikor ja również poproszę opcje nr 1 XXL oczywiście. Kwestie rozliczeń załątwi za mnie Gzynio .

Pozdrawiam

Ale towar odbieram ja wraz z zamówioną czapeczką.

434

(35 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Zamawiam jeszcze jedną czapeczkę jeżeli są jeszcze jakieś wolne.

435

(83 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jesteśmy już prawie gotowi z TDC i startujemy około 11-tej.

436

(83 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Przykro czytać że Cię nie będzie :(

437

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A pisałem Ci że jak poczekasz to się ktoś znajdzie do podwózki.

To ja chętnie wezmę ten monitorek za te 50zł ale dopiero w przyszły weekend mógłbym po niego się zgłosić.

439

(35 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

mowny napisał/a:

3-głowy Gzynio :-)

Bo ja jestem 3-głowy smok :)

440

(35 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Ja jestem jeszcze chętny na 3 sztuki.

441

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Prototypowa stacja do Atari:
http://www.allegro.pl/item674436599_3_x ... oclaw.html

442

(87 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

mikey napisał/a:

Czy bylby ktos zainteresowany calkowicie nowa stacja do atari?

Tak, ja jestem zainteresowany.

tebe napisał/a:

a produkują jeszcze dyskietki do jakiejkolwiek stacji dysków, chyba tylko 3"5 HD 1.4MB

Z tego co gdzieś czytałem to już zakończyli produkcje dyskietek 3,5" 1,44MB i sprzedają już tylko to co mają w magazynach.

443

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Czyżby ceny lub zainteresowanie spadło?

http://tiny.pl/363t

444

(1 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Super eksponaty, muszę do Ciebie przyjechać i osobiście je oblukać. Nie chcę być złośliwy, ale już czatuję na ten Twój kryzys, aby coś z tego nabyć.

445

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zapraszam, wszyscy chętni są mile widziani :)

446

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jako że nie chce mi się znów tego wszystkiego pisać, więc to o czym pisałem tu: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=6798 odbędzie się ponownie w dniu 27.06.09 o tej samej godzinie i mam nadzieję że tym razem pogoda bardziej nam dopisze.

Zapraszam
Gzynio

447

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Kwota sprzedaży jest nieważna, ważne że można zarobić no kosztach przesyłki.
http://www.allegro.pl/item654953995_700 ... rawdz.html

448

(54 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Chciałem poinformować że na zdjęciu 56 od TDC-a jest Pinokio na rowerku :)
A na zdjęciu numer 343 w dolnym lewym rogu widać pozostawioną po party reklamówkę o której pisał wcześniej Grzybson.

449

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Cosi i z tym rozpoczęciem wydaniawia Enter-a nie masz racji bo pierwszy numer był z grudnia 1990 roku. A tu masz przydatny link do tych czasopism http://katalog.erd2.webd.pl/czasop/enter/index.html
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem Enter-ów z lat 1990-1995 to mam trochę dubli w kolekcji z tamtego okresu włącznie z pierwszym numerem więc jak chcesz to mogę Ci podesłać spis tego co mam.

450

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Temat tej płyty był poruszony tu:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi ... 3&p=18