451

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Grzeniu - w hali koncertowej 3 zamachowcow wysadzilo sie w powietrze za pomoca pasa z ladunkami wybuchowymi. Ktorzy terrorysci, przypomnij mi, robia sobie takie 'autopromocje'? Zadziwia mnie u niektorych brak zdolnosci do kojarzenia prostych faktow w imie <tfu> politycznej poprawnosci </tfu>

452

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Wystarczy nie krasc, uszczelnic podatki, przestac pasc swiete krowy, korporacje i banki :)

453

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

narodowy - posiadajacy tozsamosc narodowa, nalezacy do narodu, W PL glowne zaslugi w pejoratyzacji tego pojecia ma Michnik i zydokomuna.

454

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A mi sie ten rzad doskonale podoba :) Jarek nie zmarnowal 8 lat :)

455

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Niemcy?
http://biznesalert.pl/rosja-i-niemcy-po ... nergetyki/

456

(104 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

c*** tam :) Tak sobie mysle.... wszystkim ktorym sie wydaje ze wiedza o co chodzi w tym watku niech sprobuja kupic od Lotharka albo Duddiego hurtowa ilosc wtyczek SIO ktore zrobili w Chinach :) Najlepiej jeszcze do odsprzedazy (po dorobieniu bebechow) jako 'sio2usb' ;)

457

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Mi sie wydaje ze Jakub Husak pomylil Master of the lamp z black lamp. Master of the lamp w zadnym momencie nie przypomina greensleeves.

458

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To wiedza tajemna, google ja ukrywa dla przeciwnikow UE :)

459

(95 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

ZbyniuR napisał/a:

Tak jak wspomniał Adam konkurencja jest silna i jak nie będziemy się trzymali razem to wcześniej lub później jakieś mocarstwo z innego kontynentu zrobi z nas kolonie.

Jak na razie UE zrobila z nas kolonie Niemiecka i wcale sie z tym nie kryje ze ma jeszcze szersze plany (Nordstream 2)
A niemiecka przyjazn z Rosja jest znana i wiemy jak sie dla nas konczy.
Niestety jestesmy w takim c*** miejscu na mapie ze albo ruskie albo niemcy.
Chyba zeby wrocic do koncepcji Wyszechradu i ogolnie szerzej Miedzymorza :) Ale to sie nie uda, chyba ze cos tu naprawde niezle p*.* :)

460

(95 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Kosa, oczywiscie :) Ja mam dokladnie takie samo zdanie :)

Najlepiej jest chyba 'nam bioracym dotacje' oraz 'nam pijawkom na grantach UE' :)

461

(95 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zdefiniuj 'nam'

462

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Glosujcie dalej na EU-lewice to kazdy bedzie mial swojego Murzyna - na swoj koszt :)

463

(95 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Znaczy sugerujecie ze gdyby nie UE to bylibysmy druga Korea? No bez zartow.

464

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

fa-fa-faszyzm

465

(9 odpowiedzi, napisanych Zloty)

niestety nie będę :)

466

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

przez pączkowanie :)

467

(104 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Sledze ten watek z popcornem w rece, wreszcie jakas walka klas z kapitalizmem ;)

Lotharek: Wczesniej warunkiem byla tylko FV, a teraz zmiana zasad? (rohsy srochsy, biale pcb) :P

Generalnie to nie wiem po co to ciagniecie, ani wy nie kupicie ani rufus nie zrobi. Kazdy sie tylko brandzluje, w dodatku LotharkoDuddiesy maja przewage rynkowa ;) Slabe przedstawienie.

468

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Pin napisał/a:

Oczywiście na KORWINA. Zresztą dokładnie tak samo, jak od 25 lat.

25 lat temu nie miales prawa wyborczego :)

469

(16 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Wg mnie na tym skrzyżowaniu nie ma ronda. Nie wskazują go żadne znaki pionowe ani poziome, więc nie ma obowiązku jechać na nim przeciwnie do wskazówek zegara (jak na rondzie)

470

(16 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ciężarówka jedzie poprawnie.

471

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

BTW, od dzisiaj Silly Venture moze sie pochwalić że jako jedyne party na świecie gościło posła na sejm :)

472

(16 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Właśnie, też nie rozumiem

473

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Sikor,jakie zwykle - nigdy nie bylem wyborca PiS.
Jakie wariuje - to ty wykazujesz zachowania obsesyjne :)

Pozdro i zdrowia zycze.

474

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Szczerze to nie rozumiem kto tam kogo gnoi serio. Sikor rufusa czy rufus lotharkoduddiesow? czy rufus wszystkich.
Dla mnie to kolejna gownoburza wywolana przez sikora na wiesc o wygranej PiSu :)))) (zeby bylo na temat watku)

475

(98 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Pomidor.