4,751

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja też radzę poczekać!!
Nic nie sprzedawaj!!!

Zdjęcia możesz zrobić, ale tylko aby się dowartościować...
Ostatnio na sztabie jak Żbik przyniósł parę oryginałów w tym MULE w wydaniach jak płyta gramofonowa to nie powiem szczęka na podłodze.

Więc nie sprzedawaj..
Nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale jak pomyślę że musiał bym sprzedać któregoś z Tomsów to bym zemdlał od razu...!!

4,752

(68 odpowiedzi, napisanych Zloty)

pisz do jurego :P
on zapewne będzie jechał swoim autem...

4,753

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zacnie by było zobaczyć nowe demko na Falcon-a 060 Dhs-ów.
Ale poczekamy zobaczymy :P

4,754

(40 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

Szkoda że jest tak mało a ktoś roby głupia nagonke na Jurgiegoo, który to po tym daje sobie spokój!!

4,755

(26 odpowiedzi, napisanych Różne)

A kto zaczął trolować się mie doczepiać??
Nasz króll troli Sikor :P

4,756

(68 odpowiedzi, napisanych Zloty)

działa i całkiem spoko ta invitka :P

4,757

(26 odpowiedzi, napisanych Różne)

JA bije pianę :P
Dobre... :)
Ja jestem userem, nie koderem :)
Jak dobrze pójdzie to coś zrobię na sv2k11..

Dobra kończę bo zaraz się znowu obrazisz i zrobisz topic "Sikor więcej się nie wypowiada w kwestii Falcon-a"..

p.s.
i idziemy off topic, zastanawiam się tylko po co???

4,758

(26 odpowiedzi, napisanych Różne)

Wczoraj na sztabie katowaliśmy quaka na Falconie 060 a jak się Sikorowi nie podoba taka nazwa to jego sprawa.
Sikor nic nie będę Tobie tłumaczył, poczytaj sobie na stronie Czuby, tam jest wszystko opisane.
Ct2 powstało z firmą cenek, Ct60 to jego własna dopałka..

MNie to naprawdę gila jak to się nawywa, wszędzie na atariforum na forum Dhs ludzie piszą Falcon 060 :P
I ja tysz tak piszę :)

4,759

(26 odpowiedzi, napisanych Różne)

Sikor napisał/a:

Mam pytanie do "sceny" ST - a właściwie do Maskotki: Adam, czy zrobiłeś wersję na ST zgodnie z deklaracją z postu #2? Teraz już nie traktujmy tego jako konkurs, tylko jako ciekawostkę. Ja zakodowałem wersję na malucha w 2008 roku - więc jest. Skoro teraz się "ożywiła" scena dużego Atari - to może wreszcie powstanie i wersja na ST/TT/Falcon? (wiem, dla As-a musi powstać wersja na Centurbo060, bo - przypominam - nie ma czegoś takiego jak Falcon060 ;P)
=======================================================================================
Aha, ponieważ nie traktuję tego jako konkurs - nagrody z mojej strony już nie deklaruję, jak ktoś zakoduje - super, jak nie - trudno...


Nie ma czegoś takiego jak centurbo 060 i nigdy nie było :P
Ct60 Czuba sam rozwijał bez udziały centek, sprawdź dokładnie bo próbujesz się czepiać a razem sam piszesz głupoty, któe nie mają potwierdzenia w praktyce :)

Teraz proponuję abyś powciskał F5 :P

4,760

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Dokładnie sztab bardzo udany!!!
Żbik zrobił nam mała "lekcję" historii, czekamy na zdjecia i jak to zobaczą nasi forumowi kolekcjonerzy to zejdą na zawał :P
(Kilka oryginalnych gier na małe Atari w takim wydaniu :) )
Na sztabie byli:
-Żbik
-AdamK
-Grey
-Stryker
-Henryk
-Cieplik
-AS
-Piter (ale zniknął nagle na dwie godziny :P )

Stryjku nie wiem, jeszcze nie zacząłem się rozpakowywać :)

4,761

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To słabo Tobie idzie szukanie:
http://allegro.pl/samsung-syncmaster-71 ... 92938.html
CO prawda jeszcze go nie dostałem :P
Jak będziesz kupował powołaj się na Atari, może koleś opuści z ceny :)

p.s.
dzisiaj będą zdjęcia z tym co większość z Atarowców z 3miasta zrobiła w tym tygodniu dla swoich Atari :P

4,762

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

1. Kroll nie ma jednego Hades-a 060, ma ich kilka :P z czego jeden jest dla mnie :P 
Oczywiście jak już dorwę się do Hades-a to będę musiał go trochę "odnowić" tak jak to było z moimi dwoma Falcon-ami :)

2. Wiem ale, to zupełnie inna sytuacja miała na to wpływ, Kroll miał mieć przejazd za free w dwie strony :P

Tak bardzo poproszę o teleportację, w tym tygodniu trzy dni spędziłem w swojej stolicy i słabo mi się robi na myśl o tym jak wyglądają nasze drogi, bo jest to w zasadzie jeden wielki plac budowy :P


EDIT..
na sztabie będą conajmniej 3 Falcony turbo :P
!!!Będziemy katować!!!

4,763

(40 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8542

przeczytajcie co pisze deadcode...
"pewien dobrze znany forumowicz atari area."
Ale on występuje pod 2gim kontem, na swoim boi się tego napisać .

A pamiętam że nie raz i nie dwa razy było tego więcej..
Dla mnie torlowanie z 2giego konta i strach zrobić tego na swoim to  ................

4,764

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Potwierdzam że będziemy w czwartek, a w zasadzie piątek około 1wszej/2giej w nocy i jak ostatnio na Grzybsoniadzie będziemy katować Falcony.
Dodam że nie przyjadę sam ale z dwoma jeszcze Atarowcami i pewnie 3ma Falconami :P
Wyjeżdżamy z 3city w czwartek około 17:30 :)
p.s.
hotel zarezerwowany :P Więc planuję spać w hotelu...

4,765

(24 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

edit :P
pamiętaj że aby zadział ten interface potrzebujesz odpowiednią myszkę :P
Mi nie działał z Falconem i kilkoma różnymi myszkami jakie miałem w domu.
Więc jak kupisz ten interface to polecam tą http://www.ceneo.pl/2817974s myszkę do niego.

p.s.
kiedyś Jel nazwał Ciebie bezmózgowym i tak jakoś mi to zostało, ale fakt to niegrzeczna forma :P

4,766

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To ostatnia próba...
TV lcd i tak potrzebuję do małego Atari, ale jak Falcon z nim nie będzie działał po rgb poprawnie, to coś czuje że to będzie to koniec Falcon-a :)

p.s.
pisałem do tomsów w sprawie reaktywacji tomsów i oczywiście mają to w dupie, a mają kilka 720dziestek bez napędów...

4,767

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Też właśnie czytałem że jest spora szansa że będzie trybił z falconem, bo z amiga trybi :P
Ale to się okaże jak przyjdzie.

4,768

(50 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

kupiłem kolejny monitor lcd/tv do atari, samsung-a 711mp, ciekawe czy będzie działał z falconem po rgb oraz małym Atari :P

4,769

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Tutaj na forum, ktoś swego czasu pisał że jest znanym atarowcem i ma konto na tym forum, jeździ na zloty ale ma chorobe psychiczną :P
Wcześniej też były takei sytuacje że znany atarowiec pisał z innego konta i o tym wspominał...

A wszyscy psioczą na dzieci neostrady, skoro tak zachowują się ludzie po 30dziestce którzy mają żony i dzieci :)

4,770

(68 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Vasco/Tristesse napisał/a:

Co Ci w standardzie schroniska nie pasi?


To że wszystko jest w nim zajęte :P

4,771

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dracon napisał/a:

A pamieta ktos demo ze starych czasow ('93-'94), ktore (chyba) napisali SWORDzi aby Sikor wyplacil im kase za ich hity (cosik im zalegal) ??? 
Ciekawa pamiatka, i dowod, ze juz wowczas Pawel potrafil nietypowo inspirowac do... produkcji.
Kurcze, zapomnialem nazwy tego demosa... :-/  Pamietam tylko, ze byla srednia grafa i sampl z tekstem "Sikor, oddaj kase!" ;)


Sikor płać ???
Jakoś tak to było i był w to chyba zamieszany Maciooś :P

4,772

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Fakt piłem Sikorówkę w zamieszkałych czasach (Ornety/Lata Ludzików i innych takich tam)..
I był to napój mocny :P
Ale wtedy to człowiek miał zdrowie na takie trunki :P

Nie to co teraz :(
A wracając do tematu, fajnie by było gdyby na Falcon-a tym bardziej na 060 powstało jakieś dobre demko......

4,773

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

No to czekamy na video :P
Już dawno nie widziałem video by lamers :)

4,774

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Może to zmienią :P
Takie derelatyzation #2 :)

4,775

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

TO będzie grubo!
Demko na Falcon-a 060 by DHS to będzie się działo :)