4,776

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

TO będzie grubo!
Demko na Falcon-a 060 by DHS to będzie się działo :)

4,777

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

I to dość znane osoby, chętnie poznam Evil-a oraz Deez-a..
Ciekawe czy zrobią jeszcze jakieś demko na Falcon-a 060 :)

4,778

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dely napisał/a:

PS. Czekam na kolejne konkursy Sikora, ponieważ dawno nie miałem okazji nie brać w nich udziału!

Rotfl !!

4,779

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A wracając do tematu SV:
odpowiedź C !

4,780

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zgadzam się z Tobą Moniko w 100%.
Jest to forum o Atari i może najwyższy czas skasować dział bałagan.

4,781

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

O tego to nie znałem, smutna historia ale ze szczęśliwym zakończeniem.
Szkoda że Miker nie pisze o co mu chodzi i trzeba zgadywać :P

4,782

(77 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

miker napisał/a:

Jeszcze jedno:

grey/msb napisał/a:

@miker: ... wiem że Sikor prawie zawsze może liczyć na Twoją "pomocną dłoń", nawet kiedy "gada od rzeczy"...

Wiesz, niektórzy mają kolegów, a nie "znajomych po fachu", którzy potem znikają ze sprzętem, często nie swoim, ale to naprawdę szczegół. :P

Dobra, EoT, bijcie pianę dalej beze mnie.

Miker a fee..
Jako mod nie przystoi Tobie robić osobistych wycieczek na forum i to jeszcze w temacie nie związanym z tym tematem :P
Beeee MIker !! :P


Domyślam się że chodzi o :
-mityczne historie o Vulgarze ... ???
-Nie raz i nie dwa było wałkowane to na forum i Grey nie miał nic z nim wspólnego.

4,783

(11 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

oj tam oj tam :P
Mi się nie udało odpalić Falcona z ct63 w trybie rgb na moim tv lcd, jest syf.
Poprzedni Falcon z ct2b działał idealnie z tym tv lcd i tym kablem, kabel został zaorany, działa z innymi tv lcd, a z moim tv lcd nie działa za cholerę...

Napięcie mieżone na i jest takie jak być powinno ...
Czasem te duże Atarki tak mają.

4,784

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Sachs to Zf trading czyli branża automovite :P
A Ty masz jakiegoś Sack :)

4,785

(2 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Na atariki przecież jest tego sporo i to chyba jedyna tak duża baza:
http://atariki.krap.pl/index.php/Akceso ... zszerzenia

+1

4,787

(21 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A ile powstało łącznie egzemplarzy tej stacji????

4,788

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

gepard napisał/a:

i zaraz przyjdzie Sikor i napiszę, że znów Grey reklamuje Silly bazując na używkach... ;) Wcześniej wóda i browary miały przyciagnąć ludzi na party a teraz będą to przysłowiowe " gołe dupy "... ;) Ale co tam....  JEST SiKOR JEST iMPREZA... ;)

Grey zaskoczy wszystkich angażując ekipę podrywacze.pl :D

choć jedną naszą krajankę i to urodzoną w Gdyni, dało się wygooglać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Nice


Tylko Sikor zapomina o jednym:>
Grey reklamował wódę, a nie wlewał jej nikomu na siłe jak to robił Sikor na Grzybsoniadzie z Sikorówą.
I Sikor nie chciał przyjąć do wiadomości że ktoś nie może pić mocnego alkoholu bo ma problemy ze zdrowiem...

4,789

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Namówię Krolla aby przytargał Hades-a 06 który jest skonfigurowany i pięknie działa w 1280x1014 :P

4,790

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jury może przyjedziesz do nas na sztaba???
JAK zawsze będzie parę Falconów turbo, małe Atarki + Jaguary...
A jak się uda namówić Krolla aby zabrał mojego HAdes-a ze sobą to jeszcze do sprzętu sztabowe będzie można  dołaczyć Hadesa :P

4,791

(13 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Duka ma coś popierdzielone z dźwiękiem,ale się nie poddaje.. Zasuwa bardzo ładnie...
NIedługo atakuję Heretic-a i Hexen-a :P

Jak tylko znajdę chwilę czasu :)

4,792

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Widzimy się na sztabie :P
-Przecież chyba nie pracujesz w sobotę do 20tej??

p.s.
Na sztabie przewidujemy turniej w quaka na Falconie 060...
A jak się znudzi quake to DukenNuken 3d atomonic na Falconie 060 :P

4,793

(13 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

W końcu mi się udało!!
Quake na Falconie z ct63 ustawionym skromnie na 90mhz, zasuwa jak wściekły!!!!
Znowu podoba mi się Falcon :P
CIekawe jak będzie działał na 100mhz :)


*** czas na duka :P

4,794

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nie wiedziałem że będzie takie zainteresowanie :P
Ale mam nadzieję że nie zarejestrowałeś się na tym forum tylko dla ogloszenia.

p.s.
sprawdź priv.

4,795

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Stryj,
W takim razie biorę swoje 130xe i zaorasz mi kmk 2.0 :P

4,796

(44 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zdecydowanie jestem za 9-10, bo później są Głuchołazy :P

edit, też mogę zabrać trochę sprzętu, ale przywiózł bym go trochę wcześniej ...
Można było by zrobić sesję z demami na Falconie 060 a później jak pisał Piter pobawić się w instalowanie mint-a :P
Oraz spróbować odpalić internet na Falconie, sieciówka Zaxon-a leży i czeka na to ..

4,797

(341 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

marekp napisał/a:

Candle, ale vbxe w wersji z wyjściem VGA nie było by "za drogo" bo wtedy od ceny odejmujesz cenę konwertera RGB->VGA albo różnicę między normalnym LCD z VGA a monitorem LCD z wejściem RGB :-)


Dokładnie..
Bardzo chętnie zrobię przedpłatę "z góry" na kolejną wersję vbxe :)

4,798

(36 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Nie mam pojęcia, abberacja pionowa obiektywu :P

4,799

(36 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ono nie jest spie*.* nie wiem gdzie widzisz jego uszkodzenie :P

4,800

(3 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czytałem kiedyś:
- nie raz i nie dwa że ludzie tutaj na forum wspominali o braku pracy....

Firma w której pracuję , 2ga co do wielkości w Polsce w branży automotive zaczyna szukać "kupca grupy asortymentowej", praca typowo biurowa od poniedziałku do piątku od 8-16 ...
Czasami jakiś wyjazd na imprezę/szkolenie/TARGI MOTORYZACYJNE...

Wymagana jest :
-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (!WARUNEK KONIECZNY!)
- dobrze by było gdyby taka osoba miała jeszcze pojęcie o Excelu i znała się chociaż minimalnie na "samochodach" (warunek nie konieczny zrobi się kilka szkoleń!)

Firma oferuje oczywiście umowę o pracę, stałą pensję + premię (półroczna i roczna) itd.
MIEJSCE PRACY GDYNIA!

Czekam do poniedziałku :P A jak nie to niestety tradycyjnie zajmą się tym kadry :)
Jeśli znacie kogoś kto szuka pracy i spełnia powyższe warunki proszę o info.