Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 192 z 294)
TO będzie grubo!
Demko na Falcon-a 060 by DHS to będzie się działo :)
I to dość znane osoby, chętnie poznam Evil-a oraz Deez-a..
Ciekawe czy zrobią jeszcze jakieś demko na Falcon-a 060 :)
dely napisał/a:PS. Czekam na kolejne konkursy Sikora, ponieważ dawno nie miałem okazji nie brać w nich udziału!
Rotfl !!
A wracając do tematu SV:
odpowiedź C !
Zgadzam się z Tobą Moniko w 100%.
Jest to forum o Atari i może najwyższy czas skasować dział bałagan.
O tego to nie znałem, smutna historia ale ze szczęśliwym zakończeniem.
Szkoda że Miker nie pisze o co mu chodzi i trzeba zgadywać :P
miker napisał/a:Jeszcze jedno:
grey/msb napisał/a:@miker: ... wiem że Sikor prawie zawsze może liczyć na Twoją "pomocną dłoń", nawet kiedy "gada od rzeczy"...
Wiesz, niektórzy mają kolegów, a nie "znajomych po fachu", którzy potem znikają ze sprzętem, często nie swoim, ale to naprawdę szczegół. :P
Dobra, EoT, bijcie pianę dalej beze mnie.
Miker a fee..
Jako mod nie przystoi Tobie robić osobistych wycieczek na forum i to jeszcze w temacie nie związanym z tym tematem :P
Beeee MIker !! :P
Domyślam się że chodzi o :
-mityczne historie o Vulgarze ... ???
-Nie raz i nie dwa było wałkowane to na forum i Grey nie miał nic z nim wspólnego.
oj tam oj tam :P
Mi się nie udało odpalić Falcona z ct63 w trybie rgb na moim tv lcd, jest syf.
Poprzedni Falcon z ct2b działał idealnie z tym tv lcd i tym kablem, kabel został zaorany, działa z innymi tv lcd, a z moim tv lcd nie działa za cholerę...
Napięcie mieżone na i jest takie jak być powinno ...
Czasem te duże Atarki tak mają.
Sachs to Zf trading czyli branża automovite :P
A Ty masz jakiegoś Sack :)
Na atariki przecież jest tego sporo i to chyba jedyna tak duża baza:
http://atariki.krap.pl/index.php/Akceso ... zszerzenia
A ile powstało łącznie egzemplarzy tej stacji????
gepard napisał/a:i zaraz przyjdzie Sikor i napiszę, że znów Grey reklamuje Silly bazując na używkach... ;) Wcześniej wóda i browary miały przyciagnąć ludzi na party a teraz będą to przysłowiowe " gołe dupy "... ;) Ale co tam.... JEST SiKOR JEST iMPREZA... ;)
Grey zaskoczy wszystkich angażując ekipę podrywacze.pl :D
choć jedną naszą krajankę i to urodzoną w Gdyni, dało się wygooglać:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Nice
Tylko Sikor zapomina o jednym:>
Grey reklamował wódę, a nie wlewał jej nikomu na siłe jak to robił Sikor na Grzybsoniadzie z Sikorówą.
I Sikor nie chciał przyjąć do wiadomości że ktoś nie może pić mocnego alkoholu bo ma problemy ze zdrowiem...
Namówię Krolla aby przytargał Hades-a 06 który jest skonfigurowany i pięknie działa w 1280x1014 :P
Jury może przyjedziesz do nas na sztaba???
JAK zawsze będzie parę Falconów turbo, małe Atarki + Jaguary...
A jak się uda namówić Krolla aby zabrał mojego HAdes-a ze sobą to jeszcze do sprzętu sztabowe będzie można dołaczyć Hadesa :P
Duka ma coś popierdzielone z dźwiękiem,ale się nie poddaje.. Zasuwa bardzo ładnie...
NIedługo atakuję Heretic-a i Hexen-a :P
Jak tylko znajdę chwilę czasu :)
Widzimy się na sztabie :P
-Przecież chyba nie pracujesz w sobotę do 20tej??
p.s.
Na sztabie przewidujemy turniej w quaka na Falconie 060...
A jak się znudzi quake to DukenNuken 3d atomonic na Falconie 060 :P
W końcu mi się udało!!
Quake na Falconie z ct63 ustawionym skromnie na 90mhz, zasuwa jak wściekły!!!!
Znowu podoba mi się Falcon :P
CIekawe jak będzie działał na 100mhz :)
*** czas na duka :P
Nie wiedziałem że będzie takie zainteresowanie :P
Ale mam nadzieję że nie zarejestrowałeś się na tym forum tylko dla ogloszenia.
p.s.
sprawdź priv.
Stryj,
W takim razie biorę swoje 130xe i zaorasz mi kmk 2.0 :P
Zdecydowanie jestem za 9-10, bo później są Głuchołazy :P
edit, też mogę zabrać trochę sprzętu, ale przywiózł bym go trochę wcześniej ...
Można było by zrobić sesję z demami na Falconie 060 a później jak pisał Piter pobawić się w instalowanie mint-a :P
Oraz spróbować odpalić internet na Falconie, sieciówka Zaxon-a leży i czeka na to ..
marekp napisał/a:Candle, ale vbxe w wersji z wyjściem VGA nie było by "za drogo" bo wtedy od ceny odejmujesz cenę konwertera RGB->VGA albo różnicę między normalnym LCD z VGA a monitorem LCD z wejściem RGB :-)
Dokładnie..
Bardzo chętnie zrobię przedpłatę "z góry" na kolejną wersję vbxe :)
Nie mam pojęcia, abberacja pionowa obiektywu :P
Ono nie jest spie*.* nie wiem gdzie widzisz jego uszkodzenie :P
Czytałem kiedyś:
- nie raz i nie dwa że ludzie tutaj na forum wspominali o braku pracy....
Firma w której pracuję , 2ga co do wielkości w Polsce w branży automotive zaczyna szukać "kupca grupy asortymentowej", praca typowo biurowa od poniedziałku do piątku od 8-16 ...
Czasami jakiś wyjazd na imprezę/szkolenie/TARGI MOTORYZACYJNE...
Wymagana jest :
-znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (!WARUNEK KONIECZNY!)
- dobrze by było gdyby taka osoba miała jeszcze pojęcie o Excelu i znała się chociaż minimalnie na "samochodach" (warunek nie konieczny zrobi się kilka szkoleń!)
Firma oferuje oczywiście umowę o pracę, stałą pensję + premię (półroczna i roczna) itd.
MIEJSCE PRACY GDYNIA!
Czekam do poniedziałku :P A jak nie to niestety tradycyjnie zajmą się tym kadry :)
Jeśli znacie kogoś kto szuka pracy i spełnia powyższe warunki proszę o info.
Znalezione posty [ 4,776 do 4,800 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.224 sekund, wykonano 15 zapytań