A Tobie to się okres spóźnia czy co??
Wątek jest w bałaganie!
AdamK w pierwszym poście już coś sugerował :P
I Kroll odpisał, więc w czym problema?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
atari.area forum » Posty przez AS...
A Tobie to się okres spóźnia czy co??
Wątek jest w bałaganie!
AdamK w pierwszym poście już coś sugerował :P
I Kroll odpisał, więc w czym problema?
Zrób zdjęcia całego sprzętu który przyjechał ciężarówką :P
Jest podwójna okazja to trzeba trenować..
W końcu ile w Polsce jest piekielnych Hadesów :P
Najlepszego Kroll...
p.s.
wczoraj zjawił się u Krolla samochód wyłądowany sprzętem Atari, piszę to całkiem poważnie....!!
Mam nadzieję że niedługo Kroll sam się pochwali nowymi zdobyczami, a jest czym :)
brakowało nam Ciebie!
To było by genialne!!!
Epi, wyluzuj.
Pinek przecież chce coś zrobić dla ludu!!
jak w ikarusach :P
Ja mam nadzieję że dzisiaj skończę swappa swojej atarki do nowej obudowy...
Kmki 2.0 czekają abym się niby pobawił :P
He he dobre Jer :P
będziesz w Głuchołazach?
A po wifi i później kablem do Falcon-a :P
Paweł:
Eee tam przesadzasz!!!
I tak zawsze znajdzie się jakiś kniot co będzie miał auto ubezpieczone w pierdzikowie dolnym u pana Ździcha.
Naprawę zawsze można zrobić "bezgotówkowo" wstawiając auto do aso, kiedyś jak jeszcze miałem polo pani mi przywaliła w tył.. Miała ubezpieczenie w jautopomocy czy hu*.* wiem czym innym.
Wykonałem tam tylko jeden telefon aby spotkać się z rzeczoznawcą, ale po rozmowie z typem odpuściłem sobie i poinformowałem go że ja za nim biegał nie będę a auto za chwilę będzie stało w aso...
Wstawiłem auto do aso, zrobili rozliczyli się między sobą mnie to totalnie nie interesowało.
Wiem że od razu kwestionowali co koleś wycenił i od razu poprawiał, ale to mnie zupełnie nie interesowało.
Zawsze można sobie kupić lepsze ac i spać spokojnie, a oc to mogę mieć nawet jak pisałem u Żdicha w pierdziszewie wielkim:P
Oj tam oj tam...
Oczywiście !!!
Tylko od paru miesięcy swappuje swoję do 130xe do nowej obudowy, dzisiaj znowu prace poszły do przodu a kmki 2.0 czekają :P
Przez tyle lat nie mogłem przeboleć spartados x i nieużywałem, nie dotykałem
- jak się człowiek wychował na tomsnavigatorze!!
Ja zabiłem hddriverem 8.15 dwie karty cf....
A niewiedzieć czemu karty z tej samej serii kingstona + ta sama przejściówka była widoczna i działała z hddriverem 7.8 ?!
Zbetonowisz się w kolejny weekend w Głuchołazach, a w zasadzie nie w weekend ale już w czwartek :P
Niech się sam licytuje smsami..
Netus bee, sieciówka której gdniazdo nie wychodzi w port midi:
http://cgi.ebay.de/Netzwerkkarte-Atari- ... 4aabf8a258
do podkręcania ct60:
http://cgi.ebay.de/Falcon-CT60-Programm ... 8242304239
A JA CI SPALĘ DZIADA!!!!! HAAAAAHAHAHAA!!!
PS: Haha, "spokój i cisza na zlotach". :) Jak tak zacznie być na zlotach, to dont łory, sam ku.rwa nie przyjadę. :>
Jaki spokój i cisza...
jury zapomnial jak na Grzybsoniadzie katowaliśmy całą noc do 6nad ranem dema na falconie....
to mi na o2 przychodzi coś takiego:
"Nadejszła nowa PM-ka. Koniecznie zajrzyj ~ http://atariarea.krap.pl/forum/
Całusy, obsługa serwisu. "
najlepiej od razu rozszerzyć do 1mb :P
Czy wszystkie Twoje Atarki są uwalone?
Panowie,
dziękuję za rady, poradzę sobie, nie jestem aż tak ograniczinym imbecylem :P
*przewalę co cenniejsze wiadomości na maila i będe miał spokój :)
Dely, trochę nie tak...
-ludzie chcą komunikować się przez Twoje forum, to źle?
Ja mam non stop przepełnioną skrzynkę i non stop nie wiem co z niej skasować bo mam unikalne wiadomości, jak coś tam odpalić, jak coś tam skonfigurować itd. itp. Ostatnio Pin mi przysłał doktorat na temat kmk .. itd. itp.
Dla mnie są to unikalne wiadomości których nie skasuje, a mi ich przybywa i mi się przydają...
Wiem że jestem dziwny ale nie używam gg, skypa i innych takich nie siedzę na ircach/czatach, więc forum AA to dobre miejsce do komunikowania się np. dla mnie i nie tylko.
Zrobisz jak uwarzasz, Twoje forum, Twoje zasady.
Fakt że teraz to za hu** nie widac że mam nową wiadomość, podoba mi się natomiast przypominajka w mailu "Całusy, obsługa serwisu."
Limit do 1000 też by mi się przydał bo non stop mam przepiełnione skrzynę nadawczą i odbiorczą.
Kierowniku damy radę?
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.218 sekund, wykonano 12 zapytań