4,851

(9 odpowiedzi, napisanych Sprawy atari.area)

bezrobotny napisał/a:

gdzie sprawdza się prywatne wiadomości?


rotfl!!!

edit, pamiętam że nasz dzielny bezrobotny zakładał już podobny temat:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8168

Naprawdę chciałbym Ciebie chłopie poznać osobiście na jakimś party...

Ciekawi mnie bardzo czy już odkryłeś tajniki Toms-a 720 :P

sqward napisał/a:

z USB to narazie zapomnij. Może za pół roku stery będą. I tylko pod Minta.


MInt zaintalowany, Her Kroll jeszcze raz go zainstalował dodał sporo do niego, na dhs widziałem że już ludziom działa USB :P

4,853

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

i ja tysz!

Próbowaliśmy na Grzybsoniadzie, osiągneliśmy to że laptop widział się z falconem...
Ale na głuchołazy wybiera się Sqward i mam nadzieję że mój Falcon w końcu będzie on line i z działającym usb :P
Jak tylko ktoś mi to odpali bo sam sobie z tym nie umiem poradzić, to będę używał częściej Twoją sieciówę :)

4,855

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rysiu,
dostałem takiego maila od schroniska:
"Dzien Dobry w Głuchołazach nie ma wolnych miejsc >Zapraszamy do Pokrzywnej o  rezerwację proszę pod numer 774397779 pozdrawiamy"

Czy możesz nam zarezerwować ten pokój 8osobowy???

Wysłałem maila po raz kolejny ale na razie brak rezultatu :(


Z góry dziękuję baaardzo!

4,856

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Zabieraj będzie co palić, bo komisarjaty się szybko skończą :P

4,857

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No własnie, napisałem już do Rysia, abyśmy Vasko nie musieli "pedałować nogami" 2km na nocleg tak jak na Grzybsoniadzie :P

Może Ryś znajdzie nocleg jakiś blisko party place :)

4,858

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A na cholerę nam ona?

4,859

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie nie mają jakichkolwiek wolnych pokoi ...!!!
Zapytałem tak jak zawsze o 8osobowy + ewentualnie mniejsze pokoje.
Więc nocleg trzeba będzie zatwić gdzieś poza party place :(

4,860

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

lotharek napisał/a:

Rysiu

wszytskie pokoje zajete

Potwiedziam, własnie dostałem maila że niestety nie mają już wolnych miejsc w tym terminie...
trzeba w takim razie zrobić jakąś akcję na pokój kilku osobowy, co by trochę taniej wyszło :P

4,861

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie, nie chcę się licytować :)
-właśnie sprawdziłem że z Londynu to masz jakieś 915 ale mil nie km:P i 15godzin jazdy...
Fajnie że będziecie tak silną ekipą!!

4,862

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

He he to będzie znowu niezła ekipa w czwartkowo/piątkową noc.
I jeszcze Zaxon, to weździe Sqward-a do kompletu :P

4,863

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Też coś nie wierze że zajęte, przecież mają tam, tyle tych pokoi, wysłałem do nich maila z rezerwacją i czekam i czekam.
A jak nie to niedaleko (gdzieś za rzeczką i mostem, też są tanie noclegi, pamiętam że tam nocowałem chyba około 2005-2006roku)..

Levis,
- ja będę w czwartek (mam nadzieję że uda mi się wyrobić przed północą w czwartek!!) a realnie to pewnie bardziej około 1-2giej w nocy.... Mam tylko 600km w jedną stronę :)

4,864

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Rotfl

4,865

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ładny Falcon:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1653587583

4,866

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tak była i trzeba będzie znowu zrobić rezerwację :P


p.s. Lotharku to nie kasztelan a Kujawiak, oczywiście wezmę dla Ciebie kilka szt :)

4,867

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To super!!

4,868

(143 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Rysiu,
Czy party place będzie czynne w czwartek wieczorem/nocą????
Jak wystartuję z 3city wieczorem w czwartek to po przejechaniu 600km pewnie będę około 2giej w nocy :P
I jeszcze prosimy dopisać ognisko :P

4,869

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

NIe, szyna na 100% nie jest dopalona :)
Ale dziwne bo jak była dopalona w falconie z ct2b to wszystko działało idealnie :P

4,870

(7 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zobacz na stronie Jer-a
http://www.jsobola.republika.pl/

Dział schematy..

4,871

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Spokojnie, chodzi na innych tv lcd, tylko że z tym tv lcd który mam chodził zajebiście falcon z ct2b ..
Ale pierd** tryb rgb, przecież na vga działa zajebiście..

4,872

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

NIe no spokojnie, tak sobie tylko marudzę :P

4,873

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

ech co ja się mam :P
Falcon z ct2b działał idealnie w rgb z moim tv lcd, natomiast falcon z ct63 nie działa poprawnie w rgb, fakt że jak Lotharek zaorał kabel od nowa, to jak się go włączy ekran powitalny ct60 jest ok, tos jest ok, jazda jest tylko z demami :(

Napięcia mierzył Lotharek i były poprawne, więc plyty głównej nie trzeba orać i zmieniać "oporników"...


chyba czas sprzedać Falcon-a i zabrać się za małe Atari :)

4,874

(10 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Szacunek Jer!!

4,875

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Jak wymusić na sztywno tryb rgb??

Mam oddzielny kabel falcon>scart oraz oddzielną przejściówę falcon>vga