Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 195 z 294)
bezrobotny napisał/a:gdzie sprawdza się prywatne wiadomości?
rotfl!!!
edit, pamiętam że nasz dzielny bezrobotny zakładał już podobny temat:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8168
Naprawdę chciałbym Ciebie chłopie poznać osobiście na jakimś party...
Ciekawi mnie bardzo czy już odkryłeś tajniki Toms-a 720 :P
sqward napisał/a:z USB to narazie zapomnij. Może za pół roku stery będą. I tylko pod Minta.
MInt zaintalowany, Her Kroll jeszcze raz go zainstalował dodał sporo do niego, na dhs widziałem że już ludziom działa USB :P
Próbowaliśmy na Grzybsoniadzie, osiągneliśmy to że laptop widział się z falconem...
Ale na głuchołazy wybiera się Sqward i mam nadzieję że mój Falcon w końcu będzie on line i z działającym usb :P
Jak tylko ktoś mi to odpali bo sam sobie z tym nie umiem poradzić, to będę używał częściej Twoją sieciówę :)
Rysiu,
dostałem takiego maila od schroniska:
"Dzien Dobry w Głuchołazach nie ma wolnych miejsc >Zapraszamy do Pokrzywnej o rezerwację proszę pod numer 774397779 pozdrawiamy"
Czy możesz nam zarezerwować ten pokój 8osobowy???
Wysłałem maila po raz kolejny ale na razie brak rezultatu :(
Z góry dziękuję baaardzo!
Zabieraj będzie co palić, bo komisarjaty się szybko skończą :P
No własnie, napisałem już do Rysia, abyśmy Vasko nie musieli "pedałować nogami" 2km na nocleg tak jak na Grzybsoniadzie :P
Może Ryś znajdzie nocleg jakiś blisko party place :)
Nie nie mają jakichkolwiek wolnych pokoi ...!!!
Zapytałem tak jak zawsze o 8osobowy + ewentualnie mniejsze pokoje.
Więc nocleg trzeba będzie zatwić gdzieś poza party place :(
lotharek napisał/a:Rysiu
wszytskie pokoje zajete
Potwiedziam, własnie dostałem maila że niestety nie mają już wolnych miejsc w tym terminie...
trzeba w takim razie zrobić jakąś akcję na pokój kilku osobowy, co by trochę taniej wyszło :P
Nie, nie chcę się licytować :)
-właśnie sprawdziłem że z Londynu to masz jakieś 915 ale mil nie km:P i 15godzin jazdy...
Fajnie że będziecie tak silną ekipą!!
He he to będzie znowu niezła ekipa w czwartkowo/piątkową noc.
I jeszcze Zaxon, to weździe Sqward-a do kompletu :P
Też coś nie wierze że zajęte, przecież mają tam, tyle tych pokoi, wysłałem do nich maila z rezerwacją i czekam i czekam.
A jak nie to niedaleko (gdzieś za rzeczką i mostem, też są tanie noclegi, pamiętam że tam nocowałem chyba około 2005-2006roku)..
Levis,
- ja będę w czwartek (mam nadzieję że uda mi się wyrobić przed północą w czwartek!!) a realnie to pewnie bardziej około 1-2giej w nocy.... Mam tylko 600km w jedną stronę :)
Tak była i trzeba będzie znowu zrobić rezerwację :P
p.s. Lotharku to nie kasztelan a Kujawiak, oczywiście wezmę dla Ciebie kilka szt :)
Rysiu,
Czy party place będzie czynne w czwartek wieczorem/nocą????
Jak wystartuję z 3city wieczorem w czwartek to po przejechaniu 600km pewnie będę około 2giej w nocy :P
I jeszcze prosimy dopisać ognisko :P
NIe, szyna na 100% nie jest dopalona :)
Ale dziwne bo jak była dopalona w falconie z ct2b to wszystko działało idealnie :P
Zobacz na stronie Jer-a
http://www.jsobola.republika.pl/
Dział schematy..
Spokojnie, chodzi na innych tv lcd, tylko że z tym tv lcd który mam chodził zajebiście falcon z ct2b ..
Ale pierd** tryb rgb, przecież na vga działa zajebiście..
NIe no spokojnie, tak sobie tylko marudzę :P
ech co ja się mam :P
Falcon z ct2b działał idealnie w rgb z moim tv lcd, natomiast falcon z ct63 nie działa poprawnie w rgb, fakt że jak Lotharek zaorał kabel od nowa, to jak się go włączy ekran powitalny ct60 jest ok, tos jest ok, jazda jest tylko z demami :(
Napięcia mierzył Lotharek i były poprawne, więc plyty głównej nie trzeba orać i zmieniać "oporników"...
chyba czas sprzedać Falcon-a i zabrać się za małe Atari :)
Jak wymusić na sztywno tryb rgb??
Mam oddzielny kabel falcon>scart oraz oddzielną przejściówę falcon>vga
Znalezione posty [ 4,851 do 4,875 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.220 sekund, wykonano 14 zapytań