4,876

(136 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

I nawet na Falcona powstało w końcu coś w 2011 roku :P
Jutro posłucham tego musicdysku :)

4,877

(112 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Pin,
a maile do Ciebie docierają?
Odnoście sparty i kmk ?

NIE, ale z tego co słyszałem jak by ktoś takie coś wystawił na ebay-u (allegro) std. jego text"zastanawiałem się sekundę" oczywiście kupiłem :P To on  qpił a później by patrzył na cenę (też tak miałem jak walczyłem na ebay.de o ct60 które się okazało ct 63 :) )...

Z tego co z nim ostatnio rozmawiałem, na jego stronie czeka na opis ponad 250 "nowych" kompów ....

Ale ma chroniczny brak czasu, ostatnio zakupił falcon-a od Kasi (colney) z tą "dziwną" klawiaturą swqARE keys ...
Cena była "ostra" jak na allegro i Falcon-a... Ale on się zastanawiał sekundę...

4,879

(62 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

bitman napisał/a:

sqward , wlasnie kupilem za 50$ shipping free from HK , przetestuje i napisze kilka slow ;)


Bit,
i jak tam sprawa wygląda????
Mój sqrwiał** tv lcd dalej nie działa z falconem przez rgb.... :(

4,880

(33 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

udpate :P
Aby centurbo 2b się nie wywalało wystarczyło wyłączyć blitter :P
I nawet demko dhs dont brake .... rabotajet ....
Mam nadzieję że zobaczę to w końcu na własne oczy (zdjęcia z demka co prawda widziałem :P )...

4,881

(1 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Panie zmiłuj się!
czy to rodzinka Bezrobotnego???


p.s.
w googlach dużo jest, zapytaj Lotharka on przecież robi rozszerzenia w atarkach na pamięciach simm..
Mam nadzieję że nie jesteś bratem naszego "bezrobotnego" zwanego bezmuzgowym :P

Tera to jest was dwóch???


edit.

POST bezobrotnego zniknął :P

4,882

(112 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Na pewno przy da się do KMK 2.0.

Szacuneczek!

4,883

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Zostaw to sobie!
- kiedyś może zapragniesz pobawić się spdif w Falconie, sprzęcie który ma już prawie 20lat :P
(na ebayu widziałem że sprzedawał się cubase box za 30-35 € więc nie wiem czy warto to sprzedawać..)
Napęd scsi kupisz na allegro za max. 100pln :)

A przyda się Tobie do przewalania danych między falconem a resztą świata..

4,884

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

To jest kultowy program, dla niego właśnie się kupowało Falcon-a :)
Jeszcze nie instalowałem, ale kiedyś w końcu to zrobię, tylko muszę znaleźć wersję która działa z Falconem 060 :P

4,885

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Spoko, grunt że Falcon działa tak jak powinien :)

4,886

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

jak pisałem wywal albo zmień nazwy wszystkich extendos.*

4,887

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

w katalogu auto na dysku c będzie plik:
extendos , to po prostu go wykasuj (zanim to zrobisz skopiuj go sobie na inną partycję!)

4,888

(28 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

tylko i wyłącznie popcorn !

Już kilka lat temu jego poprzednik dawał radę wszystkim mkv z rozbudowanym audio typu dts hd

http://allegro.pl/odtwarzacz-popcorn-ho ... 42794.html

4,889

(36 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

a jak ręcznie mu wymusić rgb???

objawy takie że odopala się dobrze, po odpaleniu jakiegoś dema syf taki jaki był :P

4,890

(36 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Na razie niech napisze co zrobił z Falconem, chcoiaż tam był problem softu :P

p.s.
Loth oczywiście kabel który zaorałeś na party i tak nie działa dobrze z moim tv lcd (hu*j z nim) a raczej to chyba pierd* tv lcd pokazuje środkowy palec.
Będę tylko vga używał...

4,891

(13 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

To ja od razu zapytam się o prawie dwulatka :P

4,892

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Sprawdziłeś maila????
Jak pisałem pomóc musisz sobie sam :P
Znajdź komputer ze stacją, nagraj to do czego dostałeś linka i wszystko masz już opisane wyżej co masz zrobić.

4,893

(2 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

ładne to jest, trzeba będzie wypróbować :P

4,894

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

napisz w końcu skąd jesteś!
-pomóc będziesz zapewne musiał sobie sam, znajdź komputer z stacją dyskietek, jak poszukasz w sieci to znajdzisz hddriver-a :P
ale jak pisałem to płatny i licencjonowany produkt rozwijany i ciągle aktualizowany do dnia dzisiejszego !!!

4,895

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

z jakiej jestes części polski???

4,896

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

jury,
Marcin ma hddrivera 7.8 na dysku...

p.s.
Marcin wrzucaj zdjęcia na forum!

4,897

(35 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Marcin,
odpal hddriver-a z dyskietki, wejdź na dyskietkce w katalog auto, w tle mignie hdriver i teraz zrób to co pisze jury, czyli
W ostatnim ( po prawej ) menu TOSu wybierz ( bodaj ) Install Devices. Pojawią się partycje, wchodzisz na boot'owalną ( zapewne C ) i włala.

*zakładając że masz dyskietkę z hddriverem

p.s.
patrząc na zdjęcia które podesłałeś,jak wrócę z pracy do domu i przyniosę resztę falcon-a z bagażnika (bo był na zlocie wczoraj ) to sprawdzę jak to robię że też mam exten dos-a i nie mam podlączonego cdromu i moge to spokojnie ominąć...
Extendos po chwili mi piszę jak dobrze pamiętam że nie wykrył napędu wciskam dowolny klawisz i system leci dalej...

4,898

(46 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Grzybku,
Ile było osób??
Oraz kiedy będą udpostepnione materiały z wild compo...

4,899

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

edit!!

Szanowny duddi z allegro robiąc ten kabel popełnił w nim tylko 6 błedów, ale dobry człowiek Lotharek na Grzybsoniadzie  z browarkiem w ręku zrobił kabel od nowa wg. schematu z atari-foum.comi Falcon działa w rgb od ręki!!

p.s.
sorrki że post pod postem, ale chcę aby temat był widzoczny że jest nowa odpowiedź.

4,900

(46 odpowiedzi, napisanych Zloty)

party było zajebiste!

Grzybku wrzuć do sieci "czy ten pan i ta pani"  :P