Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 196 z 294)
I nawet na Falcona powstało w końcu coś w 2011 roku :P
Jutro posłucham tego musicdysku :)
Pin,
a maile do Ciebie docierają?
Odnoście sparty i kmk ?
NIE, ale z tego co słyszałem jak by ktoś takie coś wystawił na ebay-u (allegro) std. jego text"zastanawiałem się sekundę" oczywiście kupiłem :P To on qpił a później by patrzył na cenę (też tak miałem jak walczyłem na ebay.de o ct60 które się okazało ct 63 :) )...
Z tego co z nim ostatnio rozmawiałem, na jego stronie czeka na opis ponad 250 "nowych" kompów ....
Ale ma chroniczny brak czasu, ostatnio zakupił falcon-a od Kasi (colney) z tą "dziwną" klawiaturą swqARE keys ...
Cena była "ostra" jak na allegro i Falcon-a... Ale on się zastanawiał sekundę...
bitman napisał/a:sqward , wlasnie kupilem za 50$ shipping free from HK , przetestuje i napisze kilka slow ;)
Bit,
i jak tam sprawa wygląda????
Mój sqrwiał** tv lcd dalej nie działa z falconem przez rgb.... :(
udpate :P
Aby centurbo 2b się nie wywalało wystarczyło wyłączyć blitter :P
I nawet demko dhs dont brake .... rabotajet ....
Mam nadzieję że zobaczę to w końcu na własne oczy (zdjęcia z demka co prawda widziałem :P )...
Panie zmiłuj się!
czy to rodzinka Bezrobotnego???
p.s.
w googlach dużo jest, zapytaj Lotharka on przecież robi rozszerzenia w atarkach na pamięciach simm..
Mam nadzieję że nie jesteś bratem naszego "bezrobotnego" zwanego bezmuzgowym :P
Tera to jest was dwóch???
edit.
POST bezobrotnego zniknął :P
Na pewno przy da się do KMK 2.0.
Szacuneczek!
Zostaw to sobie!
- kiedyś może zapragniesz pobawić się spdif w Falconie, sprzęcie który ma już prawie 20lat :P
(na ebayu widziałem że sprzedawał się cubase box za 30-35 € więc nie wiem czy warto to sprzedawać..)
Napęd scsi kupisz na allegro za max. 100pln :)
A przyda się Tobie do przewalania danych między falconem a resztą świata..
To jest kultowy program, dla niego właśnie się kupowało Falcon-a :)
Jeszcze nie instalowałem, ale kiedyś w końcu to zrobię, tylko muszę znaleźć wersję która działa z Falconem 060 :P
Spoko, grunt że Falcon działa tak jak powinien :)
jak pisałem wywal albo zmień nazwy wszystkich extendos.*
w katalogu auto na dysku c będzie plik:
extendos , to po prostu go wykasuj (zanim to zrobisz skopiuj go sobie na inną partycję!)
tylko i wyłącznie popcorn !
Już kilka lat temu jego poprzednik dawał radę wszystkim mkv z rozbudowanym audio typu dts hd
http://allegro.pl/odtwarzacz-popcorn-ho ... 42794.html
a jak ręcznie mu wymusić rgb???
objawy takie że odopala się dobrze, po odpaleniu jakiegoś dema syf taki jaki był :P
Na razie niech napisze co zrobił z Falconem, chcoiaż tam był problem softu :P
p.s.
Loth oczywiście kabel który zaorałeś na party i tak nie działa dobrze z moim tv lcd (hu*j z nim) a raczej to chyba pierd* tv lcd pokazuje środkowy palec.
Będę tylko vga używał...
To ja od razu zapytam się o prawie dwulatka :P
Sprawdziłeś maila????
Jak pisałem pomóc musisz sobie sam :P
Znajdź komputer ze stacją, nagraj to do czego dostałeś linka i wszystko masz już opisane wyżej co masz zrobić.
ładne to jest, trzeba będzie wypróbować :P
napisz w końcu skąd jesteś!
-pomóc będziesz zapewne musiał sobie sam, znajdź komputer z stacją dyskietek, jak poszukasz w sieci to znajdzisz hddriver-a :P
ale jak pisałem to płatny i licencjonowany produkt rozwijany i ciągle aktualizowany do dnia dzisiejszego !!!
z jakiej jestes części polski???
jury,
Marcin ma hddrivera 7.8 na dysku...
p.s.
Marcin wrzucaj zdjęcia na forum!
Marcin,
odpal hddriver-a z dyskietki, wejdź na dyskietkce w katalog auto, w tle mignie hdriver i teraz zrób to co pisze jury, czyli
W ostatnim ( po prawej ) menu TOSu wybierz ( bodaj ) Install Devices. Pojawią się partycje, wchodzisz na boot'owalną ( zapewne C ) i włala.
*zakładając że masz dyskietkę z hddriverem
p.s.
patrząc na zdjęcia które podesłałeś,jak wrócę z pracy do domu i przyniosę resztę falcon-a z bagażnika (bo był na zlocie wczoraj ) to sprawdzę jak to robię że też mam exten dos-a i nie mam podlączonego cdromu i moge to spokojnie ominąć...
Extendos po chwili mi piszę jak dobrze pamiętam że nie wykrył napędu wciskam dowolny klawisz i system leci dalej...
Grzybku,
Ile było osób??
Oraz kiedy będą udpostepnione materiały z wild compo...
edit!!
Szanowny duddi z allegro robiąc ten kabel popełnił w nim tylko 6 błedów, ale dobry człowiek Lotharek na Grzybsoniadzie z browarkiem w ręku zrobił kabel od nowa wg. schematu z atari-foum.comi Falcon działa w rgb od ręki!!
p.s.
sorrki że post pod postem, ale chcę aby temat był widzoczny że jest nowa odpowiedź.
party było zajebiste!
Grzybku wrzuć do sieci "czy ten pan i ta pani" :P
Znalezione posty [ 4,876 do 4,900 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.222 sekund, wykonano 16 zapytań