4,901

(22 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Uehehe, ale epij pojechałeś po bandzie :D :D :D

4,902

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

To w USA programowanie Gali jest zabronione przez Kongres i ścigane przez FBI, że z Polski aż trzeba? Głupi Ci amerykanie.

BP NMSP.

4,903

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dwa będą grać. Nagrywać będzie tylko na jednym.

4,904

(37 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ja akurat odsłuchiwałem na midlow-end sprzęcie klasy Logitech Z-640. I powiem tak: Muzyka super, tekst również dobry, niestety w połączeniu razem wygląda to średnio. Od samego początku miałem wrażenie, że wokalistka sobie, a muzyka sobie. Dziewczyna ma mocny głos, ale technika to już nie ta. Nie czuje jakby poweru, który leci jej w słuchawkach, nie wczuła się zbytnio.

4,905

(18 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

RAPGET wysiada już

A to ciekawe bo wczoraj działał.

4,906

(5 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Polecam zajrzeć na http://www.coin-op.nl/panic/ - fajna giera w oldskólowym klimaciorze. A najciekawsza jest muza. Nie wiem jak Wy, ale ja jakoś nie mogłem się doszukać gdzie jest skredytowany autor, albo chociaż zin, w którym ta muza występuje ;)

4,907

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No pech normalnie :/

4,908

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

IMO Sikor nieco przegiąłeś.

A inż. Krapski to o której przyszedł?

4,909

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jakby któś mógł być wcześniej, tzn. o 16:00 to by było lux. Niestety będę mógł zostać tylko gdzieś do 19:00.

4,910

(32 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Chyba napis o FAQ jest za mały.

4,911

(22 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że każda stacja zapisuje jedną stronę na raz :)

4,912

(32 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Agent USA?

4,913

(22 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Najlepsze były SKC bo miały naklejkę z hologramem!

4,914

(42 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

(i jeszcze przez psa)

:D

4,915

(22 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Powszechna praktyka.

A to spox, bo ja miałem problem kiedyś znaczny i okazało się, że zaśliniacz w Atari nie daje rady :)

4,917

(7 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gdyby ktoś nie miał w co grać na PC to polecam Bugatron Worlds. Stary dobry Space Invaders + Galaga + może jeszcze Phoenix = gr8 fun.

Prawdziwa rzeźnia zaczyna się mniej więcej od 15-tego levela. Gdyby ktoś chciał pobrać pełną wersję to zupełnie nie wiem gdzie szukać. Hasłem do archiwum jest najsłynniejsze zdanie wypowiedziane przez naszego prezydenta w Warszawie do natarczywego osobnika (bez spacji).

4,918

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Jak w 15-tce i to w jednej linii to chyba zajebiście :P

Jaki kontroler IDE? Jaki zasilacz do Atari? To ważne.

4,920

(53 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

może to jakiś prototyp był

No, z AMY i pokładowym reaktorem nuklearnym.

4,921

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Candle też dobrze robi. Na Atarkę czekam już 2.5 roku.

4,922

(14 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Dociśnij palcem głowicę podczas odczytu i sprawdź czy pomoże, jeśli tak wyreguluj zamek żeby mocniej przyczłapywał.

4,923

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

google://amr2wav

4,924

(6 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A co się dzieje gdy najpierw włączysz stacje, później Atari? Warczy stacja? BTW, sprawdź zworki z tyłu czy są ustawione na Drive Number 1. Oryginalny OS Atari nie potrafi się zbootować z innej stacji niż D1.

4,925

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Czy to nie jest przypadkiem ta knajpa co kiedyś byliśmy z lewiSem, mikerem i moim kumplem z kołchozu?