4,901

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja i Stryker tysz :P

4,902

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

mokro :P

4,903

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

pijemy od wczoraj...
p.s. na paty był Mały/Swd przez 5minut :P

4,904

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

już pijemy!

4,905

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

przekazane!

4,906

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Kroll napisał/a:
AS... napisał/a:

Gdzie jesteśta??
Buce podpowiada Grzybek?

Witam Cie AS,

Jak sie jechalo i na ktora byles w czestochowie, pozdrow tam jurego i wszystkich ode mnie my wyjezdzamy ok 8.00 rano w sobote z Pin, Yer

Pozdro
Kroll


jechało się spoko, z jurym spaliliśmy dwa falcony z ct63, czekamy na kolejne do spalenia i tone stuffu :P

4,907

(20 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Gdzie jesteśta??
Buce podpowiada Grzybek?

4,908

(70 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

To już nie mogę się doczekać jak dostanę kmk-i ...

4,909

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Simus już dawno temu to opanował:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7762

To i tak nie da 8gb :P
Przecież to samo osiągnie na nagrywarce cdrw 700mb mają płytki cdrw, więc po co się gimnastykować z zipem :P
Zip
-Stara technologia którą się już mało kto bawi :P

Płytkę cdr kupisz w markecie w cenie poniżej 1pln, ale juremu chodzi o 8gb jednym przyciskiem :P

Skoro jest soft do nagrywania dvd to nic innego tylko kupić dvd scsi + płytkę dwuwarstwową i jazda :)

Ale jury chce bakapować 8gb, z tego co mi wiadomo to zip ma 100mb :(
Więc trochę słabe te rozwiązanie..

p.s.
też używam cdrw scsi zewnętrznej :P

4,912

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

No w końcu!!!

A nagrywara dvd na scsi?
Sam na taką poluje, wiem że dvd działa przy kopiowaniu dvd>falcon, nie wiem tylko czy jest jakiś soft na falcon-a aby nagrywać płytki dvd...

2ga opcja:
Co mi jeszcze przychodzi do głowy do podłączyć zewnętrzy dysk na scsi do falcon-a ....

4,914

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A jak stworzyłem odpowiedni wątek to pisałeś że z pijakami nie śpisz :P

Piszę się na 1miejsce!!

p.s.
Mały też był chętny ..

Swego czasu zrobiłem taką partycję na 2gim dysku 2,5 , ale na laptopach z win 7/vista/xp partycja nie była widoczna, jakieś tam programy do partycji rozpoznawały dysk i chciał go od razu zaorać.
Falcon natomiast bez problemu ją rozpoznawał i spokojnie dawało się kopiować z niej pliki.. A dysk był podłączony jako 2gi dysk do Falcon-a :P
Więc to co pisze AdamK potwierdza się ... Problem jest po stronie "pecetów"...

Zastanawiam się czy przejściówka ide2,5>usb na pewno działała dobrze oraz czy nie sp***** czegoś tworząc tą partycję hdriverem... 
jury a nie lepiej podłaczyć cdrw na scsi do falcon-a??
Ja osobiście mam nadzieję że niedługo będę mógł mieć pełnowartościowe usb :)
Sprzęt mam tylko czas na soft :P

Ja dlugo kombinowałem z dwoma dyskami w falconie itd. itp.
2gi dysk miał być do przenoszenia danych falcon >laptop i odwrotnie..
I najprostrzym sposobem jest cdrw na scsi, muszę sprawdzić o ile szybciej działa kopiowanie z cd na dysk falcon-a przy odpalonym mincie na ct63..
Na party zapewne przetestujemy jak nagrywają się płytki cd na falconie :P


p.s.
wiem że kiedys Saulot chyba ogarnął ten temat !?
I 2gą kartę cf używał jako dysku do wymiany plików między falconem a "pecetem"...

4,916

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Jest spora szansa że i ja się pojawię w czwartek :P
to piszcie kto będzie!

4,917

(72 odpowiedzi, napisanych Zloty)

oo to słabo, nie możecie przycisnąć Pinka???

4,918

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

http://atariki.krap.pl/index.php/QuaST

szkoda dysku i softu :(
Ale fajnie że w końcu powstanie tutorial...

4,920

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

nie nie działałem :(
ALe kusi usb i sieć na falconie :P
Podziałany z siecią i usb na party..

4,921

(5 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

OO jak pięknie.. Kolejny Atarowiec z mocnym Falconem :)

4,922

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

który jeździ znowu na zloty :P

4,923

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

macgyver napisał/a:
Maly_swd napisał/a:

As w Ornecie 2003 czy 2002 spales na lawce:) przed MDK'

To musiała być niezła ściema - ściemniać w domu, że jedzie się w 2002 do Ornety na zlot ;)

I napisał to Mac który na zloty nie jeździ już z 5lat :P
Co wy macie za żony i dziewczyny skoro nie możecie jeździć na zloty :P

4,924

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gratulacje!

4,925

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Nie spałem a siedziałem :)
A jak zrobimy selekcję kto chrapie a kto nie :P