4,926

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To jest 2ga opcja mojego noclegu, bardzo ekonomiczna :P
W prawdzie przestałem ją praktykować od chyba ornety 1998,-

Na Grzybsoniadzie będzie również Kroll..
I mam nadzieję że zaoramy net+ usb + mint do 1.17 (albo chyba 1.18 który to obsługuje usb?!)
Ale to wyjdzie w praniu :P

4,928

(17 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Yeach..

Czy ktoś kto wybiera się na Grzybsoniadę myślał o innym noclegu niż party place??
http://www.haga.pl/index.php?id=ohotelu

3km od party place(Vasko wspominał że po pijaku spokojnie dawał radę tam "dojść" i trafić!)

Najlepiej (ekonimicznie)wypada pokój 4osobowy to 140pln za dobę.
Czyli gdyby się zebrały 4osoby 35pln za osobę.

Ja bardzo bym reflektował na dwa noclegi:
z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
-Czy jest ktoś chętny???

EDIT.
osoby zgłaszające się uprasza się o nie chrapanie!

Na party będziemy walczyć abym miał najnowszego mint-a :P
Ta netsurf wygląda całkiem całkiem!!

Mam easymint-a :)
dzięki za linka, ale pewnie dopiero na Grzybsoniadzie zacznie się konfigurowanie net-u i usb..
MInta mam od paru dni i specjalnie dla sieciówy Zaxon-a w końcu udało mi się go postawić po wysadzeniu dysku w kosmos :P Musze jeszcze skołować jakąś przeglądarkę itd. itp.

Dzisiaj stał się cód, przyszła przesyłka od Zaxona!!

Na amidze mają jakieś tam GG ..
Więc Atari nie powinno być gorsze :P
uruchomiłeś net na falconie?

jury,
spoko spoko, grunt że zgadzamy się z
OGÓLNY TEMAT WĄTKU JEST REWELACYJNYM POMYSŁEM!!!!!!!

p.s.
jak dobrze pójdzie to będę w czwartek w nocy...

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Panie pobłogosław wszystkim.


3) jakiś soft i config dla obu powyższych - cokolwiek do przerzucania danych pomiędzy pobliskim komputerami:
   a) pomiędzy ST/F030
   b) pomiędzy tymiż oraz PC.

Taki idiot-guide, z którego może i inni bywalcy forum mogliby skorzystać, bo jednak juz sporo osób te karty u Pana Zaxona zamówiło.

W moim przypadku planuję podłączyć Atari bezpośrednio do routera, bez pośrednictwa PC.

jury,
bardzo czekam na takiego tutoriala for idiot (pisze o sobie!)..
I wg. mnie to było wątkiem tego tematu :P
Wiem że nie tylko jak na coś takiego czekam :P

edit:
luzik,
-ale tutorial nie powstał, dla kogoś nigdy nie miał doczynienia z Atari 32bit bardzo by się przydał :P

p.s. o której będzisz na Grzybsoniadzie?

Czyli uważasz że lepiej sprawdzić w Google niż zapytać się znajomych na forum???

Spróbuj w googlach wyszukać stronę z grami do Falcon-a !
-jest słabo!!
- to dzięki forum dowiedziałem się że jest zajebista fransuska stronka...
Ale musiałem założyć odpowiedni wątek.

Bez przesady po to jest forum aby się pytać!
Tym bardziej o programy/sam sprzęt związany z Atari!!

*zakładając że nie ma takiego temat na forum!

zrobisz tutorial for idiot???

Yerz,
Ciekawe czy Kroll odpalił już Netus Bee ...

Chociaz codziennie zaglądam do skrzynki na listy czy nie ma tam tej tajemniczej przesyłki :)
Ale czekam cierpliwie :P

W idioto-tutorialu przydało by się tysz:
-jak zainstalować USB  ..

4,939

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

oki. teraz widzę :)

4,940

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Jaką masz wersję hddriver-a i jaką kartę???

4,941

(22 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Na ebayu krzyżackim (ebay.de) jakiś czas temu upolowałem koledze jakiś tam model subaru impreski 22b :P
Wszsytko było fajnie pięknie za niecałe 300 € tylko że koleś za wysyłke z niemiec do PL chciał 50 €.. ech..
Po 1mailu udało się go przekonać że dhl.de wcale aż tyle nie kroi za wysyłkę... Wyszło 17,5 € Dhl express coś tam :P

4,942

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

A jak zapytałem porobiłem zdjecia to nikt mi nie odpowiedział :P
Tacy specjaliści :P

http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... x1067.jpg/

Tutaj dokładnie widać co zjeb**

4,943

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Nic nie wpisuj później dopiero, jak już zrobisz paritione partycji...
Jeśli coś tam wpiszesz to hdriver nie pozwoli Tobie jej zainicjować ani nie pozwoli się zaintalować!
Z tym właśnie walczyłęm i nie wiedziałem czemu.... :P
Teraz już wiem.

4,944

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dzięki to nie ja chce ją kupić tylko chyba Sqward :P

Ja czekam na swoją sieciówę od Zaxon-a z usb...

4,945

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Temat można zamknąć :P
dr. Piter w 5minut sprawę, blędem było że właśnie wpisywałem tam bgm/lnx ....

4,946

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Tak, resetowałem :P

4,947

(11 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Dżem dobry Falconowcy..

Co robię źle że nie mogę zainicjować ani zainstalować hddriver-a???
Odpalam komputer z dyskietką, na dyskietce w folderze auto siedzi sobie hdriver.prg
uruchamia się ale stwierdza że NO PARTITION FOUND..
uruchamamiam hddutil.app

i robię to co na zdjęciach...
CO robię źle albo czego nie robię że nie mogę zainicjować partycji???
Dzieliłem dysk na kilka mniejszych większy patycji (pamiętając że partycja BMG max 1gb  LNX bez ograniczenia)..

http://img221.imageshack.us/img221/9641/img01261600x1067b.th.jpg
http://img189.imageshack.us/img189/2048/img01271600x1067.th.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/6678/img01281600x1067.th.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/3964/img01291600x1067.th.jpg
http://img809.imageshack.us/img809/7/img01301600x1067.th.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/4549/img01311600x1067.th.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/8244/img01321600x1067.th.jpg
http://img64.imageshack.us/img64/8008/img01331600x1067.th.jpg
http://img844.imageshack.us/img844/487/img01341600x1067.th.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/8564/img01351600x1067.th.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/9219/img01361600x1067.th.jpg
http://img577.imageshack.us/img577/854/img01371600x1067.th.jpg
http://img862.imageshack.us/img862/1092/img01381600x1067.th.jpg
http://img713.imageshack.us/img713/3712/img01391600x1067.th.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/5386/img01401600x1104.th.jpg
http://img163.imageshack.us/img163/5761/img01411600x1067.th.jpg
http://img12.imageshack.us/img12/4964/img01421600x1067.th.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/7661/img01431600x1067.th.jpg

Czy naprawdę jestem takim lewusem (nie Lewisem!) czy hddriver ma mnie w dupie.
Dodam że ten właśnie dysk pracował z moim poprzednim Falconem, teraz pracował z obecnym Falconem dokupi nie zachciało mi się zmienić 1partycji z BGM NA LNX ...

4,948

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

piter napisał/a:

juz napisalem do Ciebie ? :) teskniles ? ;)


Tak!!
A jak się Falcon stęsknił i hddriver :P


Jury,
na party nie odpuszczę i przegrywam od Ciebie gierki na 060 :)

4,949

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Piter
ty ŻYJESZ????????
OD 2tygodni próbuję Ciebie złapać!!

4,950

(1 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mały będziesz??
weź Zająca w końcu :)