Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 198 z 294)
To jest 2ga opcja mojego noclegu, bardzo ekonomiczna :P
W prawdzie przestałem ją praktykować od chyba ornety 1998,-
Na Grzybsoniadzie będzie również Kroll..
I mam nadzieję że zaoramy net+ usb + mint do 1.17 (albo chyba 1.18 który to obsługuje usb?!)
Ale to wyjdzie w praniu :P
Yeach..
Czy ktoś kto wybiera się na Grzybsoniadę myślał o innym noclegu niż party place??
http://www.haga.pl/index.php?id=ohotelu
3km od party place(Vasko wspominał że po pijaku spokojnie dawał radę tam "dojść" i trafić!)
Najlepiej (ekonimicznie)wypada pokój 4osobowy to 140pln za dobę.
Czyli gdyby się zebrały 4osoby 35pln za osobę.
Ja bardzo bym reflektował na dwa noclegi:
z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.
-Czy jest ktoś chętny???
EDIT.
osoby zgłaszające się uprasza się o nie chrapanie!
Na party będziemy walczyć abym miał najnowszego mint-a :P
Ta netsurf wygląda całkiem całkiem!!
Mam easymint-a :)
dzięki za linka, ale pewnie dopiero na Grzybsoniadzie zacznie się konfigurowanie net-u i usb..
MInta mam od paru dni i specjalnie dla sieciówy Zaxon-a w końcu udało mi się go postawić po wysadzeniu dysku w kosmos :P Musze jeszcze skołować jakąś przeglądarkę itd. itp.
Dzisiaj stał się cód, przyszła przesyłka od Zaxona!!
Na amidze mają jakieś tam GG ..
Więc Atari nie powinno być gorsze :P
uruchomiłeś net na falconie?
jury,
spoko spoko, grunt że zgadzamy się z
OGÓLNY TEMAT WĄTKU JEST REWELACYJNYM POMYSŁEM!!!!!!!
p.s.
jak dobrze pójdzie to będę w czwartek w nocy...
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Panie pobłogosław wszystkim.
3) jakiś soft i config dla obu powyższych - cokolwiek do przerzucania danych pomiędzy pobliskim komputerami:
a) pomiędzy ST/F030
b) pomiędzy tymiż oraz PC.
Taki idiot-guide, z którego może i inni bywalcy forum mogliby skorzystać, bo jednak juz sporo osób te karty u Pana Zaxona zamówiło.
W moim przypadku planuję podłączyć Atari bezpośrednio do routera, bez pośrednictwa PC.
jury,
bardzo czekam na takiego tutoriala for idiot (pisze o sobie!)..
I wg. mnie to było wątkiem tego tematu :P
Wiem że nie tylko jak na coś takiego czekam :P
edit:
luzik,
-ale tutorial nie powstał, dla kogoś nigdy nie miał doczynienia z Atari 32bit bardzo by się przydał :P
p.s. o której będzisz na Grzybsoniadzie?
Czyli uważasz że lepiej sprawdzić w Google niż zapytać się znajomych na forum???
Spróbuj w googlach wyszukać stronę z grami do Falcon-a !
-jest słabo!!
- to dzięki forum dowiedziałem się że jest zajebista fransuska stronka...
Ale musiałem założyć odpowiedni wątek.
Bez przesady po to jest forum aby się pytać!
Tym bardziej o programy/sam sprzęt związany z Atari!!
*zakładając że nie ma takiego temat na forum!
zrobisz tutorial for idiot???
Yerz,
Ciekawe czy Kroll odpalił już Netus Bee ...
Chociaz codziennie zaglądam do skrzynki na listy czy nie ma tam tej tajemniczej przesyłki :)
Ale czekam cierpliwie :P
W idioto-tutorialu przydało by się tysz:
-jak zainstalować USB ..
Jaką masz wersję hddriver-a i jaką kartę???
Na ebayu krzyżackim (ebay.de) jakiś czas temu upolowałem koledze jakiś tam model subaru impreski 22b :P
Wszsytko było fajnie pięknie za niecałe 300 € tylko że koleś za wysyłke z niemiec do PL chciał 50 €.. ech..
Po 1mailu udało się go przekonać że dhl.de wcale aż tyle nie kroi za wysyłkę... Wyszło 17,5 € Dhl express coś tam :P
A jak zapytałem porobiłem zdjecia to nikt mi nie odpowiedział :P
Tacy specjaliści :P
http://imageshack.us/photo/my-images/51 ... x1067.jpg/
Tutaj dokładnie widać co zjeb**
Nic nie wpisuj później dopiero, jak już zrobisz paritione partycji...
Jeśli coś tam wpiszesz to hdriver nie pozwoli Tobie jej zainicjować ani nie pozwoli się zaintalować!
Z tym właśnie walczyłęm i nie wiedziałem czemu.... :P
Teraz już wiem.
Dzięki to nie ja chce ją kupić tylko chyba Sqward :P
Ja czekam na swoją sieciówę od Zaxon-a z usb...
Temat można zamknąć :P
dr. Piter w 5minut sprawę, blędem było że właśnie wpisywałem tam bgm/lnx ....
piter napisał/a:juz napisalem do Ciebie ? :) teskniles ? ;)
Tak!!
A jak się Falcon stęsknił i hddriver :P
Jury,
na party nie odpuszczę i przegrywam od Ciebie gierki na 060 :)
Piter
ty ŻYJESZ????????
OD 2tygodni próbuję Ciebie złapać!!
Mały będziesz??
weź Zająca w końcu :)
Znalezione posty [ 4,926 do 4,950 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.233 sekund, wykonano 16 zapytań