Wiem wiem... Pamiętaj o głośnikach bo demka na 060 miażdżą, dźwiękiem tysz :P

4,952

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Cięzko to będzie bo przez 1,5 z telefonem w ręku a 2giej strony Kroll w słuchawce działał moimi rekami :P
Ale pomoc nadchodzi w postaci AdamaK :P

Jak się nie uda (mam nadzieje że się uda!) to na Grzybsoniadzie będziemy walczyć dalej..

p.s.
Ja już nie mam Falcon-a z ct2b :)

Jak tylko udam mi się namówić dysk do pracy z hdriverem :P

4,954

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Nie sądzę abym wygrał, ale warto pokazać go braci Atarowskiej bo może będzie w normalnej cenie do kupienia, nie powiem że obok Falcon-a turbo chętnie postawił bym sobie Jaguara cd i gral na nim!

4,955

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Dzięki Grzybku :P

4,956

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Sądzę że sam zobaczysz jak działa ct2b na Grzybsoniadzie :P
Oraz demko dont brake the oath ....! W nim widać dopiero moc!

Tak jak to pisał Swqard mam dwie lewe ręce do Falcon-a :P
Wczoraj z Kroolem walczyłem z 2godziny i dupa..

Nie mogę zrobić instal hdriver, po prostu nie mam tam nic w tym odkienku...
Coś czuję że na Grzybsoniadzie Falcon zostanie dopiero zaorany :(
Oraz pobawimy się jeszcze w min. 90mhz bo obecnie moje ct63 chodzi tylko na 66mhz (!)

4,957

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

Ściągnąłem go z fransuskiej strony z gierkami którą sam mi linkowałeś :P

Po experymentach i wyjeb* swoich partycji w kosmos co prawda wczoraj nie udało zrobić tak aby Falcon startował z hdd...
Ale walka będzie dalej trwała :P

4,958

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Jag+cd  od zeta:
http://allegro.pl/atari-jaguar-jaguar-c ... 13392.html

4,959

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Robi się ciekawie :P

4,960

(27 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

To było jedyne co mi się udało odpalić jak miałem Falcon-a z ct2b :P W trybie ct2b!
I napiszę tak:
NIE CHODZIŁ ALE ZAPIERDALAŁ!!!!
Podłącz pod dobry sprzęt audio zobaczysz jaki doom na falconie ma dźwięk!!!

p.s.
Po godzinnej rozmowie z Krollem pierd* hdriver nie chce się zainstalować na dysku...

Tylko weź jakieś porządne głośniki....

4,962

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

DZięki Grzybek! Cena przejdzie :)
Ostatnie pytanko daleko jest to od party place???

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:
jury napisał/a:

Yerz'u, a Ty też się nie próbuj wymigać od wyjazdu :P

Ależ oczywiście, łaskawco, postaram się być (z Pinokiem pewnie) i pomęczyć trochę demami na F i 520.
Przy okazji nie ukrywam, że byłbym wdzięczny, gdybyś zrobił jakiś pokazik rzeczy na 060, bo jest sporo, a - jak wiesz - na zlotach zaobserwować można tylko dwa, oba pochodzące z Amigi.



Yerz,
obiecywałem Tobie pokaz na Falconie 060 więc go zrobię :P Mam z 15produkcji...
**Dzisiaj będę formatował dysk i przegywał cały falconowy soft na falcon-a...

4,964

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A masz namiar???
Jak pisałem chodzi mi o tani nocleg, nie hotel :P Bo hotel nie jest tani :P

4,965

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

grzybson napisał/a:

Żeby wprowadzić trochę zamętu, pragnę zaznaczyć iż party-place może być otwarte już od czwartku wieczorem ;)


Grzybku,
a obok party place jest jakiś tani nocleg (nie hotel)...
Masz może jakiś namiar na coś takiego ???

4,966

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Jeśli sprzedajesz jako osoba fizyczna to odpowiadasz w ramach rękojmi - art. 556 i n. KC.
??

4,967

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Ale jak kupujesz towar z netu i allegro przez tylko i wyłącznie kup teraz!
- to sprzedawca ma obowiązek przyjąć towar/produkt od Ciebie bez gadania :P


http://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... glosc.html

Tutaj masz dokładnie opisane...

4,968

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Nigdy nie robiłem, ale słyszałem że jest super..
Tylko im kompot starszy tym lepszy :)
Odwrotnie zupełnie niż kobiety :P

4,969

(17 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

A co na to sprzedawca z allegro???
Ma przecież jeszcze kilka innych, kupiłeś przez kup teraz masz prawo do 10dni oddać bez podania przyczyny :P

4,970

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

?

4,971

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hmk napisał/a:

As: idź Ty napisz jakieś demo na to Twoje cetesześćdziesiąt(trzy) a nie filozuj tutaj w temacie, o którym zielonego pojęcia nie masz.

Pajero: mustaka kiedy indziej, ale link warto zapamiętać.

Tyle, bo PIJEM!


Czy nie mam pojęcia??

Przywieź swój trunek na Grzybsoniadę bądź Głuchołazy albo Sv2k11..
To pogadamy :P

p.s.
przeczytaj sobie o winie z truskawek trzy lata temu zgiło mi w balonie:
http://www.winiarze.pl/przepis_na_wino_z_truskawek.php
Wino z truskawek to dość trudne wino do zrobienia dla początkujących winiarzy..

4,972

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

dawaj numer telefonu do Siebie!
Spoko też tak możemy pojechać :P

4,973

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Oczywiście że wchodzi!!!!
MOżemy pojechać w czwartek nocą itd. itp.

Stryj podaj mi swój telefon, tak będzie o wiele szybciej i łatwiej!

4,974

(168 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

bitman napisał/a:
lotharek napisał/a:

ja to nic nie dostalem...

pewnie jestes 55 w kolejce , trzeba stac ..
ty penie tez tak traktujsz klijentow ;) ???


OO Lotharek traktuje bardzo dobrze swoich klientów i ultra szybko!!!

HE he!
Skąd ja to znam kupujemy sprzęt Atari za niemałe pieniąchy drżącymi rękami podłączamy i qpa..