Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 199 z 294)
Wiem wiem... Pamiętaj o głośnikach bo demka na 060 miażdżą, dźwiękiem tysz :P
Cięzko to będzie bo przez 1,5 z telefonem w ręku a 2giej strony Kroll w słuchawce działał moimi rekami :P
Ale pomoc nadchodzi w postaci AdamaK :P
Jak się nie uda (mam nadzieje że się uda!) to na Grzybsoniadzie będziemy walczyć dalej..
p.s.
Ja już nie mam Falcon-a z ct2b :)
Jak tylko udam mi się namówić dysk do pracy z hdriverem :P
Nie sądzę abym wygrał, ale warto pokazać go braci Atarowskiej bo może będzie w normalnej cenie do kupienia, nie powiem że obok Falcon-a turbo chętnie postawił bym sobie Jaguara cd i gral na nim!
Sądzę że sam zobaczysz jak działa ct2b na Grzybsoniadzie :P
Oraz demko dont brake the oath ....! W nim widać dopiero moc!
Tak jak to pisał Swqard mam dwie lewe ręce do Falcon-a :P
Wczoraj z Kroolem walczyłem z 2godziny i dupa..
Nie mogę zrobić instal hdriver, po prostu nie mam tam nic w tym odkienku...
Coś czuję że na Grzybsoniadzie Falcon zostanie dopiero zaorany :(
Oraz pobawimy się jeszcze w min. 90mhz bo obecnie moje ct63 chodzi tylko na 66mhz (!)
Ściągnąłem go z fransuskiej strony z gierkami którą sam mi linkowałeś :P
Po experymentach i wyjeb* swoich partycji w kosmos co prawda wczoraj nie udało zrobić tak aby Falcon startował z hdd...
Ale walka będzie dalej trwała :P
To było jedyne co mi się udało odpalić jak miałem Falcon-a z ct2b :P W trybie ct2b!
I napiszę tak:
NIE CHODZIŁ ALE ZAPIERDALAŁ!!!!
Podłącz pod dobry sprzęt audio zobaczysz jaki doom na falconie ma dźwięk!!!
p.s.
Po godzinnej rozmowie z Krollem pierd* hdriver nie chce się zainstalować na dysku...
Tylko weź jakieś porządne głośniki....
DZięki Grzybek! Cena przejdzie :)
Ostatnie pytanko daleko jest to od party place???
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:jury napisał/a:Yerz'u, a Ty też się nie próbuj wymigać od wyjazdu :P
Ależ oczywiście, łaskawco, postaram się być (z Pinokiem pewnie) i pomęczyć trochę demami na F i 520.
Przy okazji nie ukrywam, że byłbym wdzięczny, gdybyś zrobił jakiś pokazik rzeczy na 060, bo jest sporo, a - jak wiesz - na zlotach zaobserwować można tylko dwa, oba pochodzące z Amigi.
Yerz,
obiecywałem Tobie pokaz na Falconie 060 więc go zrobię :P Mam z 15produkcji...
**Dzisiaj będę formatował dysk i przegywał cały falconowy soft na falcon-a...
A masz namiar???
Jak pisałem chodzi mi o tani nocleg, nie hotel :P Bo hotel nie jest tani :P
grzybson napisał/a:Żeby wprowadzić trochę zamętu, pragnę zaznaczyć iż party-place może być otwarte już od czwartku wieczorem ;)
Grzybku,
a obok party place jest jakiś tani nocleg (nie hotel)...
Masz może jakiś namiar na coś takiego ???
Jeśli sprzedajesz jako osoba fizyczna to odpowiadasz w ramach rękojmi - art. 556 i n. KC.
??
Ale jak kupujesz towar z netu i allegro przez tylko i wyłącznie kup teraz!
- to sprzedawca ma obowiązek przyjąć towar/produkt od Ciebie bez gadania :P
http://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... glosc.html
Tutaj masz dokładnie opisane...
Nigdy nie robiłem, ale słyszałem że jest super..
Tylko im kompot starszy tym lepszy :)
Odwrotnie zupełnie niż kobiety :P
A co na to sprzedawca z allegro???
Ma przecież jeszcze kilka innych, kupiłeś przez kup teraz masz prawo do 10dni oddać bez podania przyczyny :P
hmk napisał/a:As: idź Ty napisz jakieś demo na to Twoje cetesześćdziesiąt(trzy) a nie filozuj tutaj w temacie, o którym zielonego pojęcia nie masz.
Pajero: mustaka kiedy indziej, ale link warto zapamiętać.
Tyle, bo PIJEM!
Czy nie mam pojęcia??
Przywieź swój trunek na Grzybsoniadę bądź Głuchołazy albo Sv2k11..
To pogadamy :P
p.s.
przeczytaj sobie o winie z truskawek trzy lata temu zgiło mi w balonie:
http://www.winiarze.pl/przepis_na_wino_z_truskawek.php
Wino z truskawek to dość trudne wino do zrobienia dla początkujących winiarzy..
dawaj numer telefonu do Siebie!
Spoko też tak możemy pojechać :P
Oczywiście że wchodzi!!!!
MOżemy pojechać w czwartek nocą itd. itp.
Stryj podaj mi swój telefon, tak będzie o wiele szybciej i łatwiej!
bitman napisał/a:lotharek napisał/a:ja to nic nie dostalem...
pewnie jestes 55 w kolejce , trzeba stac ..
ty penie tez tak traktujsz klijentow ;) ???
OO Lotharek traktuje bardzo dobrze swoich klientów i ultra szybko!!!
HE he!
Skąd ja to znam kupujemy sprzęt Atari za niemałe pieniąchy drżącymi rękami podłączamy i qpa..
Znalezione posty [ 4,951 do 4,975 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.219 sekund, wykonano 12 zapytań