Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 26)
Vasco/Tristesse napisał/a:Do której planujecie sztabować? Bo mogę dotrzeć ok. 23, ale coś mi się wydaje, że będą mógł tylko posprzątać...
Plan sztabu pokrywa się z planem party, ale pewnie ktoś zostanie dłużej:)
Ja np. przyjadę trochę później, bo od 11 mam otwarcie nowego salonu motocyklowego na Ursynowie, na który choć chwilę chciałbym być.
Tradycyjnie zapraszam na Sztab Warszawski który odbędzie się tym razem nie typowo w sobotę 5.04.2025r. razem z Spectrumowcami na Speccy Party w Potok Bar & Sala Koncertowa, ul. Potocka 14
https://www.speccy.pl/party/?fbclid=IwY ... 4oA#events
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztab, tym razem w sobotę 1.02.2025r. od godziny 16:00 w lokalu Pixels & Pints, tuż obok Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier Al. Niepodległości 208B pawilon 40.
Sztab na prośbę kilku spragnionych osób(były naciski) wybrałem w najbliższym lutowym terminie :)
Gzynio: P1, S1, N2.
Przelew na wysłany za 3 noclegi i 3 drugie dania.
W związku w otwarciem w najbliższą sobotę 30.11.20204r. lokalu Pixels & Pints, tuż obok @Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier
Al. Niepodległości 208B pawilon 40 zapraszam na nietypowy przyspieszony grudniowy sztab, którego miało nie być :). Lokal otwierają o 14 i do 19 jest promocja na złociste po 10zł, ja planuję być około 16-17 ale Wy możecie się pojawić na otwarcie :)
Więcej informacji o lokalu na FB https://fb.me/e/7WJ1V8F9H
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik ale jako, że w pierwszy piątek miesiąca wypada święto to tym razem spotykamy się w drugi piątek miesiąca czyli 8.11.24 od godziny 16-tej w Beer Station na Wolskiej 89 https://www.beerstation.pl/ czyli tam gdzie ostatnio.
Jak są propozycje innego lokalu to piszcie, nie możemy się za często spotykać w jednym miejscu, bo znów padnie ;)
Jak pamiętamy październik jest miesiącem rewolucji ale u nas klasycznie w pierwszy piątek miesiąca czyli 4.10.24 od godziny 16-tej odbędzie się sztab w Beer Station na Wolskiej 89 https://www.beerstation.pl/ czyli tam gdzie ostatnio.
Jeżeli nasz expert od lokali na w excelu lepsze miejsce, to czekam na propozycje :)
Mnie nie będzie, do soboty jestem na wyjeździe, więc sami decydujecie gdzie będzie sztab. Miłego sztabowania:)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik, który odbędzie się w piątek 6.9.24 od godziny 16-tej w Wozowni na ul. Nowy Świat 1. Nie mamy rezerwacji, bo nie wiem ile osób przybędzie ale mam nadzieję że miejsce będzie.
Jako, że tylko Draco jako jedyny podał inny lokal, to tym razem będziemy jeszcze w Hopito, a za miesiąc zobaczy co dalej.
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 2.8.24 od godziny 16-tej w HOPITO na ul. Chmielnej 24 na tzw. półpięterku, czyli tam gdzie ostatnio siedzieliśmy.
Wiem, że są osoby którym ten lokal nie odpowiada ale nasz ekspert od lokali cały czas go poleca. Jeżeli chcecie spotkać się gdzieś indziej, to czekam na propozycje do wtorku do 20:00.
Wielkie dzięki dla Vasca, Agnieszki i całej obsługi za te party.
Laoo nie martw się o Thomsona, daję 2 piwka :)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 5.7.24 od godziny 16-tej w HOPITO na ul. Chmielnej 24 na tzw. półpięterku, czyli tam gdzie ostatnio siedzieliśmy, ci co byli wiedzą gdzie:)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik, który odbędzie się nie tradycyjnie w sobotę 8.6.24 od godziny 16-tej w Wozowni na ul. Nowy Świat 1. Nie mamy rezerwacji, bo nie wiem ile osób przybędzie w związku z odbywającym się PH.
Tradycyjnie zamawiam jedną sztukę:)
Przypominam, że hasło do stolika jest to co zwykle czyli "ATARI";)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 3.5.24 od godziny 16-tej w HOPITO na ul. Chmielnej 24 na półpięterku na wysokich stołkach, czyli tam gdzie ostatnio :)
Niestety, ale nie będzie mnie na sztabie, ale Wy bawcie się dobrze.
Zrobiłem rezerwację na półpięterku od godziny 16-tej na hasło "ATARI" ale przybywajcie od której chcecie :)
Sztab odbędzie się w HOPITO na ul. Chmielnej 24 od godziny 16-tej na półpięterku na wysokich stołkach. Do 18-tej mają fajne promocje na drinki i alko, oraz burgery z piwkiem, a potem zobaczymy :)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 5.4.24 od godziny 17-tej.
Na razie nie mamy miejsca, gdzie moglibyśmy się spotkać, więc oczekuję na propozycję lokalu.
Miejsce spotkania ogłoszę w niedzielę.
EDIT: Sztab odbędzie się w HOPITO na ul. Chmielnej 24 od godziny 16-tej na półpięterku na wysokich stołkach. Do 18-tej mają fajne promocje na drinki i alko, oraz burgery z piwkiem, a potem zobaczymy :)
EDIT 2: Zrobiłem rezerwację na półpięterku od godziny 16-tej na hasło "ATARI" ale przybywajcie od której chcecie :)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 1.3.24 od godziny 18-tej.
Na razie nie mamy miejsca, gdzie moglibyśmy się spotkać, więc oczekuję na propozycję lokalu.
Miejsce spotkania ogłoszę w niedzielę.
Edit:
Zgodnie z sugestią Alexa marcowy sztab odbędzie się 29.02.24r. w Kuchnia Żoliborz, Warszawa, ul. Rydygiera 8, bud. 20B od godziny 18-tej.
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 2.2.24 w Kinky Budget Club na ul. Mazowieckiej 9 od godziny 18-tej, siedzimy na antresoli :)
Jako że nie mogę się z kontaktować z lokalem w sprawie podłączenia naszego sprzętu, możliwe że sztab odbędzie w tradycyjnej formie.
Znalezione posty [ 26 do 50 z 634 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 33 zapytań