Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
HDDRIVER 13.00 Nowa wersja sterownika przynosi olbrzymie zmiany, w tym ramdysk nowej generacji i inne optymalizacje.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 2)
Witam ponownie!
Po długotrwałej obróbce żyletką (plamy farby), papierem ściernym P500,1000 oraz 2000(stalowe przyciski) oraz 12% perhydrolem fryzjerskim(cały weekend bo na obudowie były kiedyś naklejki, a słońca mało;) pozostaje do osiągnięcia doskonałości wymienić pęknięty pasek plexi. Zatem ponawiam ofertę kupna tegoż paska. Pozdrawiam!
To ja poproszę o zapisanie na wspomnianą listę (800xl).
Czy produkt jest w fazie a.) projektu b.) realizacji czy może c.) sprzedaży detalicznej?
Można się jeszcze dopisać na listę chętnych na pokrywę do 800xl?
Najwyraźniej tak ;) Na Allegro nawet teraz można kupić tanio obudowę do 65 i 130XE, a 800XL ani śladu.
Napisałem ogłoszenie, bo niektórzy tu się chwalą, że mają całe szafy pełne atarynek... albo naprawiają sprzęt - więc jakieś odpady z takiej działalności powinny być dostępne?
Witam!
Posiadam działające, ale mocno sponiewierane 800XL. Chciało by się pochwalić znajomym, ale trochę wstyd - porysowane (gwoździem?) metalowe przyciski, pęknięte plexi na prawo od napisów, pomazana górna część obudowy. Potrzebuję zatem:
A. Całą obudowę do 800XL
lub
B. elementy:
a.) metalowe przyciski (mam nadzieję, że to się da wymienić, jeszcze nie rozbierałem)
b.) przezroczysty pasek plastiku przy tych przyciskach
c.) górną beżową część obudowy (z otworem na cartridge)
Pozdrawiam!
Znalezione posty [ 26 do 30 z 30 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.008 sekund, wykonano 68 zapytań