Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 2 z 15)
Potrzebuję kinol sprawny lub uszkodzony ale ze sprawnymi cewkami do ATARI SC1435.
Mam biorcę, który został odnowiony i zrobił psikusa.
Ma ktoś na zbyciu?
Dajcie dobre wieści ;)
Wyczesany sprzęt ale przy tym egzemplarzu będzie trochę zabawy (przy swoim Stacy 4 trochę się nagimnastykowałem żeby był użyteczny). Jak ma padnięty wyświetlacz...
Ale STbook to stateczek ;)
A jesteś nastawiony na oryginał ZX81? Bo są fajne projekty, np.: Wilco i masz 2 w jednym czyli ZX80/81 ;)
No to jest jeszcze do wylicytowanie? Jak tak to dam 88,7zł
spoko Kacper, możesz dodać ten drugi link z mojego ogłoszenia to chłopaki bedę mieli wybór a stworkom 4-nożnym zawsze warto pomóc.
#1 - 20 zł leonlas
#2 - 50 zł Artu2tu
#3 - 10 zł BartoszP
#4 - 20zł artik-wroc
#5 - 40 zł leonlas
#6 -
#7 - 30zł Dalton
#8 - 30 zł szymonu
#9 - 20 zł rj1307
#10 - 50zł tOri
#11 - 50zł tOri
thx!
dalsze kwestie Apple wysyłam na PW
ok rozumiem ale jest jeszcze na tej czanej naklejce DATE CODE, np.: 1D
A co do produktów Apple i Mac (mam większość z nich oprócz Apple I i III) to nie są "wdzięczne urządzenia... ;)
...hymmm jak byś jeszcze pyknął (jeśli Ci się zechce;) ) pod spodem czarną naklejkę żeby było widać model nr i data code, będę wdzięczny... a tak swoją drogą niezłe wykopaliska masz :)
chyba się do Ciebie uśmiechnę z płytą główną od Classic II.
@tOri
jak najbardziej, jestem chętny wstępnie na jedną z nich więc już nie podbijam i czekam żebyś Ty chwycił pakiet PS3.
@drygol
prośbę mam: możesz zrobić foto tego zestawu PS3 od zadniej strony wtyczek, czyli dokładnie naklejek z nr modelu i data product. ;)
thx
#1 - 20 zł leonlas
#2 - 50 zł Artu2tu
#3 - 10 zł BartoszP
#4 - 20zł artik-wroc
#5 - 20 zł leonlas
#6 -
#7 - 20zł Lopez
#8 - 30 zł szymonu
#9 - 10 zł seb@stian
#10 - 10 zł tOri
#11 - 40 zł leonlas
spoko, mam trochę rozmaitych przydasi ... ;) raczej na ten sam cel.
Dzięki za zainteresowanie.
No jak tam? Ktoś wspomoże psinkę? Ewentualnie tu: https://zrzutka.pl/xfr7nu dla całej ekipy.
@lewiS
a jak u Ciebie z cłem i podatkiem? ;) bo ....co.uk
Wszystkim, chętnym i pomocnym dzięki.
Temat do zamknięcia.
Znalezione posty [ 26 do 50 z 362 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 46 zapytań