Temat do zamknięcia.

27

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Potrzebuję kinol sprawny lub uszkodzony ale ze sprawnymi cewkami do ATARI SC1435.
Mam biorcę, który został odnowiony i zrobił psikusa.
Ma ktoś na zbyciu?
Dajcie dobre wieści ;)

wysłałem PW
THX!

pyk :)

30

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Wyczesany sprzęt ale przy tym egzemplarzu będzie trochę zabawy (przy swoim Stacy 4 trochę się nagimnastykowałem żeby był użyteczny). Jak ma padnięty wyświetlacz...
Ale STbook to stateczek ;)

31

(4 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

A jesteś nastawiony na oryginał ZX81? Bo są fajne projekty, np.: Wilco i masz 2 w jednym czyli ZX80/81 ;)

No to jest jeszcze do wylicytowanie? Jak tak to dam 88,7zł

spoko Kacper, możesz dodać ten drugi link z mojego ogłoszenia to chłopaki bedę mieli wybór a stworkom 4-nożnym zawsze warto pomóc.

... a ja nic nie mam :(

moje już poszło ;)

https://zrzutka.pl/xfr7nu

#1 - 20 zł leonlas
#2 - 50 zł  Artu2tu
#3 - 10 zł BartoszP
#4 - 20zł artik-wroc
#5 - 40 zł leonlas
#6 -
#7 - 30zł Dalton
#8 - 30 zł szymonu
#9 - 20 zł rj1307
#10 - 50zł tOri
#11 - 50zł tOri

thx!
dalsze kwestie Apple wysyłam na PW

ok rozumiem ale jest jeszcze na tej czanej naklejce DATE CODE, np.:   1D
A co do produktów Apple i Mac (mam większość z nich oprócz Apple I i III) to nie są "wdzięczne urządzenia... ;)

...hymmm jak byś jeszcze pyknął  (jeśli Ci się zechce;)    ) pod spodem czarną naklejkę żeby było widać model nr i data code, będę wdzięczny... a tak swoją drogą niezłe wykopaliska masz :)
chyba się do Ciebie uśmiechnę z płytą główną od Classic II.
@tOri
jak najbardziej, jestem chętny wstępnie na jedną z nich więc już nie podbijam i czekam żebyś Ty chwycił pakiet PS3.

@drygol
prośbę mam: możesz zrobić foto tego zestawu PS3 od zadniej strony wtyczek, czyli dokładnie naklejek z nr modelu i data product. ;)
thx

#1 - 20 zł leonlas
#2 - 50 zł  Artu2tu
#3 - 10 zł BartoszP
#4 - 20zł artik-wroc
#5 - 20 zł leonlas
#6 -
#7 - 20zł Lopez
#8 - 30 zł szymonu
#9 - 10 zł seb@stian
#10 - 10 zł tOri
#11 - 40 zł leonlas

spoko, mam trochę rozmaitych przydasi ... ;) raczej na ten sam cel.
Dzięki za zainteresowanie.

No jak tam? Ktoś wspomoże psinkę? Ewentualnie tu: https://zrzutka.pl/xfr7nu dla całej ekipy.

pyk!

@lewiS
a jak u Ciebie z cłem i podatkiem? ;) bo ....co.uk

do zamknięcia

do zamknięcia

Wszystkim, chętnym i pomocnym dzięki.
Temat do zamknięcia.

a faktycznie
thx

pyk.