Tak się tworzą bajki. Kolesie przepisują bez zrozumienia a potem inni kolesie, nie do końca zorientowani, wyciągają z tego bezsensowne wnioski.
W tym przypadku to dość przykre, że podpisany nad tym artykułem jest Zenon, który zwykł walczyć z demonem ignorancji.
Podstawowym sygnałem zegarowym jest Phi0, Fi0, Φ0, czy jak tam to sobie zapiszecie. 6502 generuje z tego Fi1 i Fi2, których najważniejszą cechą jest to, że w dowolnej chwili t co najwyżej jeden z nich jest w stanie wysokim. Różnią się fazą i wypełnieniem, ale częstotliwość jest ta sama.
http://impulzus.sch.bme.hu/6502/6502/im ... Image1.gif