@BartoszP - to nie jest naskakiwanie. Po prostu może ludzie nie widzą, że jest takie badanie określające poziom d-dimer. Ja to wiem i po prostu przekazuję jako info. że dzieje się to w takiej atmosferze to już nie moja wina. To nie ja wyjeżdżam tu z reptilianami i nie mam do nikogo pretensji, że się zaszczepił. Po prostu niewiedza może czasami doprowadzić na krawędź a nawet i zabić. Wiele z tego co tu napisałem spotkało się ze zwykłą nienaukową szyderą ludzi, którym się nie chciało nawet rzucić okiem na to co się w prawdziwym świecie dzieje.
A żebym nie myślał inaczej niż ty to napisałeś - po prostu - pisz wyraźnie i prosto. Tak żeby nie było niedomówień.
@electron - swoje komunistyczne zapędy realizuj w swoim domu. To nie jest psucie państwa. To odbieranie wolności. Amen
edit: acha - książę Lichtenstein - Konstantyn - zm. lat. 51. - zaszczepiony potrójnie - tak dla uściślenia.