Na razie mam czysty dysk :)
CO prawada mam chęci ale umiejętności brak :P

4,977

(24 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

to jeśli chcesz używać myszki to zakup sobie przejściówkę na usb:
http://allegro.pl/adapter-myszy-usb-do- ... 42828.html

oraz taką myszkę:
http://allegro.pl/mysz-optyczna-a4-tech ... 27286.html

(wiem że myszka wieśniacka, ale jako nieliczna działa z tą przejściówką i Atari!! )

I zobaczysz jak miło się pracuje taką myszką na Atari :P

Bo zabawa oryginalną myszką od Atari to masohizm w czystej formie, pomijam że cieżko kupić i znaleźć taką działającą..

p.s.
widzę że pamiętasz o odpowiednim kształcie szklanki ...

Pomyśle o tym...
To jeszcze Kroll-a trzeba będzie włączyć i będzie konkretny skład :P

4,979

(19 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Atarowcy z trójmiasta czy ktoś ma chęć wybrać się na Grzybsoniadę??

Chętnie bym pojechał swoim autem
**(fabia kombi tdi z klimą pali jakieś 5on w trasie przy dość spokojnej jeździe)...**

W jedną stronę jest to ok. 500km, w dwie strony 1000km, koszt paliwa to jakieś 250pln w dwie strony(zakładając on po 5pln)
Jeśli jechała by jedna osoba + ja to 125pln na głowę, dwie osoby + ja 83 pln na głowę.
Oczywiście przyjadę pod wskazany adres w 3city, do bagażnika spokojnie można zmieści parę Atarek!

Jest ktoś chętny?
Na pewno chciałbym wyjechać w piątek bardzo rano (6rano)...

I tak bym pojechał swoim autem ...
Tylko chętnych na taki wyjazd brak :(

Zakładając że pojechał by ze mną 1osoba to i tak było by taniej niż pkp (fabia tdi z klimą w trasie pali ok. 5 on)

4,981

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

EEE tam, w mbanku mam prowizję 20pln + 5pln za swift i mam spokój.
Oszczędziłem na prowizjach  w mbanku,tak że straciłem kilka tyś pln w paypalu, więc taniej w paypalu wcale nie jest :(

4,982

(24 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

A po co Tobie myszka Atari do Ste ?
Rozumiem że do kolekcjonowania???

Z trójmiasta nikt nie chce jechać :( tzn. (Piter, Cieplik)

Bardzo chętnie bym się wybrał !

KROLL ,
-robił to moimi rękami :)
To co pisałeś, change partytion type, odfajkowałem ileś tak partycji tak aby została 1partycja zafajkowana, kilka razy YES
po czym wszystkie okienka z hdriver-a zniknęły :) i był goły hdriver tak jak go odpaliłem, jak chciałem w cokolwiek w nim wejść to mnie wyjeb*
Od razu wiedziałem że jest dup* bo od ct63 walczyło zamiast się uruchomić.

To tak w wielkim skrócie z pamięci :P

Jeszcze z 4razy się nauczę :)

Oczywiście że mam dwie lewe ręcę, bo mam Falcon-a od 5miesięcy, jak będę go miał tak jak małe atari 15lat czy ileś tam bo będę wiedział o nim wszystko :P

Mam bakup, nie chciało mi się tylko robić bakapu tego co było na partycji C :P
Jak już było zainstalowane.
Zresztą wszystkie dema/gry to i tak mam na laptopie...

qrde Piter nie uchwytny, bo tam to bym zabrał Falcon-a z Flaszką 0,5 czegoś mocniejszego i po 1-2godzinach Falcon  był by jak nowy z nowym mintem :P Co prawda my bylibyśmy nie jak nowi...

Ale wiem że w ten sposób nie tylko ja wyp** swojej partycje z Falcon-a..

4,986

(9 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

O qrde gierka wygląda kozacko!!

Jury czy jest więcej takich produkcji??

NIe wiem,pewnie tak :)
Co prawda Kroll mi jeszcze pomagał :)

Po tym jak miałem z kilku partycji "zafajkowaną" tylko jedną z trzy razy musiałem potwierdzić że tak tak tak...
Z automatu wróciło mnie do hddriver-a a później wyjebało..

Widziałem że jest coś nie tak już przy starcie jak ct63 walczyło z dyskiem zamiast od razu wystartować...
Chyba w głuchołazach trzeba będzie ogarnąć raz a porządnie Falcon-a :P

Yerz,
nie tylko Ty będziesz go męczył :)
Chociaż po wczorajsze zabawie hddriverem, skasowałem cały dysk z softem do Falcon-a i zaczynam zabawę od nowa :P

4,989

(20 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

pajero napisał/a:

O matko - to będzie część druga?  Sikor - daruj nam :lol:

Ogólnie - przepis do bani.
Tu macie znacznie lepszy: http://www.winiarze.pl/przepis_na_wino_z_truskawek.php
Choć akurat trupskawki to się mało nadają


dokładnie, truskawki gniją i trzeba bardzo uwarzać co się wrzuca do balonu :P
Ja polecam wina z winogrom oraz miodek pitny...
Oczywiście tych które sami robimy w balonie :P

Dzięki za rady w nocy będę walczył :P

I **j wszystko poszło się je****!!!
Słabo coś działa zmiana tych partycji, hddriver pytał kilka razy czy jestem pewien, Kroll pomagał z 2giej strony..

Wyjebał** swój dysk z demami/grami i programi w kosmos ...

Fajnie jak się włącza falcon-a z ct63 i nie ma ani jednego napędu w Tosie:)
Ech zachciało mi się mintów i usb+internetu na Falconie :P

Tylko muszę jeszcze załatwić sobie jakiś program do nagrywania na Falconie :P

Dzisiaj spróbuję zmienić typ partycji, w sumie wszystko i tak zgrywałem z "peceta"...
Tylko jazda będzie z konfiguracją xboot-a, extendos-a i takich tam :P

hmmmmm
A jak to zrobić jak instalator pisze że nie znalazł partycji LNX i pokazuje mi środkowy palec???

p.s.
dla mnie trudny, ale jestem oporniakiem :P

Yeach

Jak zawsze kombinuję z Falconem i jak zawsze po drodze mam jakieś problemy :P
Czy jak mam kilka partycji zrobionych hd driverem (tosowych) to moge jedną z nich przerobić na partycję LNX tak abym nie stracił reszty partycji i tego co tam na nich jest?? każda partycja ma około 980mb ...

Jeśli tak to jak to zrobić?

Wczoraj jak już dzięki Krolowi odkryłem czemu nie chciał mi wystartować instalator easymint-a , a jak wystartował to się okazało że nie mam odpowiedniej partycji... :(

Easy mint it's not easy :P
Pomocy Falconowcy

qrde do mnie też idzie sieciówka z usb i właśnie chyba bez mint-a bo nie na rady...
Ale może Sqward odpwie bo temat też mnie interesuje :P
Zaxon szybciej wyprodukował netbus-a niż ja doszedłem jak zaintalować mint-a :(

he he..
dziwne że Kroll jeszcze Tobie nie postawił mint-a..

Bo to jakieś takie chyba drutowane turbo...
Yerz masz na Falconie jakiegoś mint-a???

4,998

(10 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 16/32bit)

emulator dostaniesz u Lothark-a...
namiary w tym topicu:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8625

4,999

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

sqward napisał/a:
AS... napisał/a:

sieciówka do megi st

http://allegro.pl/karta-sieciowa-riebl- ... 84226.html

Kto mi podkupił ? przyznawać się!

aukcja cały czas jest!

Yerz,
a tutaj masz turbo 16mhz do st-ka... :P
http://allegro.pl/hypercache-turbokarta ... 94850.html