5,001

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

co to jest??
jakiś rozgałęziacz do ct60/ct63??

http://cgi.ebay.de/Atari-Falcon-030-CT6 ... 1e637a22df

5,002

(138 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wg. mnie game compo powinno mieć takie same wymagania jak demo compo :P

Yerz,
mie ma za co :)

tutaj fajna aukcja:
http://allegro.pl/atari-stacja-dyskow-s ... 07990.html

Koleś ma 4szt nowej stacji???
tylko że to stacja 360kb..

5,005

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Stryj,
Nie marudziłem tylko do dnia dzisiejszego nie mam swojej kasy :(
I jestem 4k pln w plecy dzięki gejpalowi :(
SPełniłem ich wszystkie zachcianki, ale dalej mają mnie w dupie.

5,006

(6 odpowiedzi, napisanych Miejsca w sieci)

Zajebista!!!!

5,007

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

sieciówka do megi st

http://allegro.pl/karta-sieciowa-riebl- ... 84226.html

5,008

(45 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Huhuhu. W międzyczasie udało mi się kupić 520ST. :) :) Po chyba 4 latach poszukiwania, jeśli nie więcej.
Jakiegoś w lepszym stanie przynajmniej.
Obadamy...


Gratulacje i zrób zdjęcia nowej zabawki !

5,009

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Never give up - stay Atari!

5,010

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

ale jest "ssanie" na ct63
http://offer.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?V ... 0542536315

z 20osób przekroczyło magiczną barierę 260 ojro...

A pomyśleć że Czuba nie chce wznowić produkcji..

p.s.
to ct63 było napawiane, jak by kogoś to interesowało..

5,011

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Spokojnie..
aż tak źle nie było, tylko myslałem że to będzie program o Atari..
Chociaż gry retro niczego sobie tam były :P

5,012

(10 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

xxl napisał/a:

AS chyba spi...


help me...


Nic nie dostałem :(

5,013

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

i ja tysz!

5,014

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dzięki za informacje..

5,015

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

CZy Atari 4160 Ste to był prototyp?
http://cgi.ebay.com/ATARI-4160STE-CUBAS ... 4703329514

Fakt że ten jest troche stuningowany, ale znaczek wygląda na prawdziwy !?!
Oraz sam fakt że mam 4mb ram "dołożone"...

Pierwszy raz widzę 4140STe na aukcji?!

5,016

(6 odpowiedzi, napisanych Zloty)

gepard napisał/a:

tysz chętnie bym wpadł do Głuchołaz...dodatkowo nakręciłem sie wczoraj po przeczytaniu artykułu w najnowszym numerze "Odkrywcy" o tzw. pociągach korytarzowych i problemach natury polityczno-prawnej odnośnie budowy nowej stacji kolejowej w centrum Głuchołaz, czego ponoć od czasów Bieruta po dzis dzień zabraniają, bo takie są umowy międzynarodowe. Chciałem zobaczyć ten ewenement na własne oczy, bo artykuł był przedni :)


To co Panie Gepard do zlotu zostało już niewiele czasu..
Jedziesz???

5,017

(15 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

To trzeba oglądać!!

Może od razu ktoś nagrać?

5,018

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

To czekamy aż chłopaki coś napiszą o sztabie :P

5,019

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

W trójmieście jakoś tak słabo ze sztabami :P
A taki sztab Falconowy to było by to...

Qrde a u mnie  "wala" się nagrywarka Piterowa scsi z kablem scsi do Falcon-a ..
+ dwie czy trzy płytki cdr z wszystkimi grami i demami jakie wyszły na falcon-a :)

Czyli sztabu nie będzie :(

p.s.
Yerz na ebay.de jest ct63 w ostatniej wersji która gwarantuje min. 90mhz :)

5,020

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Panowie,
co ze sztabem???

5,021

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

To będę się musiał udać na badania sprzętu do Ciebie :P albo Lotharka na jakimś najbliższym zlocie :P
Z odpowiednim zasobem %% aby się dobrze zbadało :)

5,022

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Dzięki Adam,
Napisałem na forum DHS i AtariForum.com ....
-mam nadzieję że mój murzyński "angielski" będzie zrozumiały :P

Piesiu,
ten Falcon działał dobrze z innym tv lcd i innym kablem rgb..

5,023

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

NIestety zmiana kabelka fiolotowego z Pinu 14 na 13nasty nic nie dała :(

Syf jest taki sam jak był :(

Piesiu masz jeszcze jakiś pomysł?

5,024

(20 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Spróbuję wieczorkiem przelutować!
I zobaczę co się stanie :P

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź :)
Qrde cieszę się że nie jestem sam w walce z Falconami i Lcd :P

Może Dudiemu się pomieszała kolejność Pinów i kabelków..
Tylko czemu na ten kabel działał pięknie z moim poprzednim falconem??

Przelutuję i dam znać co i jak ..

5,025

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Najlepsza dopałka do Falcon-a ct63 z ostatniej serii:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 97.c0.m619