Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 201 z 294)
wg. mnie game compo powinno mieć takie same wymagania jak demo compo :P
tutaj fajna aukcja:
http://allegro.pl/atari-stacja-dyskow-s ... 07990.html
Koleś ma 4szt nowej stacji???
tylko że to stacja 360kb..
Stryj,
Nie marudziłem tylko do dnia dzisiejszego nie mam swojej kasy :(
I jestem 4k pln w plecy dzięki gejpalowi :(
SPełniłem ich wszystkie zachcianki, ale dalej mają mnie w dupie.
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Huhuhu. W międzyczasie udało mi się kupić 520ST. :) :) Po chyba 4 latach poszukiwania, jeśli nie więcej.
Jakiegoś w lepszym stanie przynajmniej.
Obadamy...
Gratulacje i zrób zdjęcia nowej zabawki !
Never give up - stay Atari!
ale jest "ssanie" na ct63
http://offer.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?V ... 0542536315
z 20osób przekroczyło magiczną barierę 260 ojro...
A pomyśleć że Czuba nie chce wznowić produkcji..
p.s.
to ct63 było napawiane, jak by kogoś to interesowało..
Spokojnie..
aż tak źle nie było, tylko myslałem że to będzie program o Atari..
Chociaż gry retro niczego sobie tam były :P
xxl napisał/a:AS chyba spi...
help me...
Nic nie dostałem :(
CZy Atari 4160 Ste to był prototyp?
http://cgi.ebay.com/ATARI-4160STE-CUBAS ... 4703329514
Fakt że ten jest troche stuningowany, ale znaczek wygląda na prawdziwy !?!
Oraz sam fakt że mam 4mb ram "dołożone"...
Pierwszy raz widzę 4140STe na aukcji?!
gepard napisał/a:tysz chętnie bym wpadł do Głuchołaz...dodatkowo nakręciłem sie wczoraj po przeczytaniu artykułu w najnowszym numerze "Odkrywcy" o tzw. pociągach korytarzowych i problemach natury polityczno-prawnej odnośnie budowy nowej stacji kolejowej w centrum Głuchołaz, czego ponoć od czasów Bieruta po dzis dzień zabraniają, bo takie są umowy międzynarodowe. Chciałem zobaczyć ten ewenement na własne oczy, bo artykuł był przedni :)
To co Panie Gepard do zlotu zostało już niewiele czasu..
Jedziesz???
To trzeba oglądać!!
Może od razu ktoś nagrać?
To czekamy aż chłopaki coś napiszą o sztabie :P
W trójmieście jakoś tak słabo ze sztabami :P
A taki sztab Falconowy to było by to...
Qrde a u mnie "wala" się nagrywarka Piterowa scsi z kablem scsi do Falcon-a ..
+ dwie czy trzy płytki cdr z wszystkimi grami i demami jakie wyszły na falcon-a :)
Czyli sztabu nie będzie :(
p.s.
Yerz na ebay.de jest ct63 w ostatniej wersji która gwarantuje min. 90mhz :)
To będę się musiał udać na badania sprzętu do Ciebie :P albo Lotharka na jakimś najbliższym zlocie :P
Z odpowiednim zasobem %% aby się dobrze zbadało :)
Dzięki Adam,
Napisałem na forum DHS i AtariForum.com ....
-mam nadzieję że mój murzyński "angielski" będzie zrozumiały :P
Piesiu,
ten Falcon działał dobrze z innym tv lcd i innym kablem rgb..
NIestety zmiana kabelka fiolotowego z Pinu 14 na 13nasty nic nie dała :(
Syf jest taki sam jak był :(
Piesiu masz jeszcze jakiś pomysł?
Spróbuję wieczorkiem przelutować!
I zobaczę co się stanie :P
Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź :)
Qrde cieszę się że nie jestem sam w walce z Falconami i Lcd :P
Może Dudiemu się pomieszała kolejność Pinów i kabelków..
Tylko czemu na ten kabel działał pięknie z moim poprzednim falconem??
Przelutuję i dam znać co i jak ..
Znalezione posty [ 5,001 do 5,025 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 16 zapytań