Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
HDDRIVER 13.01 Aktualizacja HDDRIVER przynosi poprawki dla HDDRUTIL oraz lepszą obsługę szybkiego sprzętu.
192p Test Suite dla 8-bitowego Atari Nowy program do testowania i kalibracji obrazu dla Atari XL/XE od HanJammera.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
Opcje wyszukiwania (Strona 203 z 294)
Osobiście nie mogę się doczekać, brakuje mi tylko Mint-a (mam na dysku kilka jego wersji) oraz Netus bee które robi Zaxon(ale w moim przypadku to będzie problem z zainstalowaniem mint-a..)
Fajna sprawa usb w falconie, w końcu będzie można łatwo wymieniać dane..
Tutaj jest cały temat:
http://dhs.nu/bbs-ct60/index.php?request=12320
Na atariforum.com również jest i o tym...
Fajna sprawa, Zaxon robi
Sukkor_benoth napisał/a:Nie wiem czy ktoś z was czytuje takie pisemko jak Classic Auto. Redaktorzy biadolą tam co chwila nad polskim rynkiem oldtimerów - sytuacja podobna, kupa złomu warta 100 zł ale to przecież pojazd zabytkowy jedyny taki ! I od razu 10 000 a co.
Myślałem że z komputerami jest inaczej, myliłem się. Sam się niedawno przekonałem jak to jest. Padła mi płyta w Sparcstation 5. Jakiś gość mi zaoferował ale za 300 bo rzadka w Polsce. Kupiłem na eBay od angola za 130 (z przesyłką).
Aż tak na rynku "old motoryzacyjnym" nie jest.... Pokaż mi jakąś kupę złomu sprzedaną za 100k pln :P
Zobacz tutaj:
-NIby unikat jedyny na chodzie, kilka innych się remontuje od kilku lat, właściciel chciał za niego 40k pln
http://allegro.pl/1981-fso-warszawa-pol ... 02854.html
Mnie osobiście interesuje Polonez ale w wersji:Coupe..
Widziałem dwa czy trzy razy na allegro i dwa razy widziałem jak te aukcję się skończyły się z cena końcowa to było ponad 50k pln..
Czy właściciel przesadził?
Czy kupujący to totalni idioci kupować polonez-a za ponad 50k pln????
p.s.
za tego ulepa i tą kupę złomu ludzie dawali pod 20k pln, nie dość że z tyłem od caro(jakiś kowal to zrobił) to jeszcze cały przerdzewiały, bez dokumnetów...na szczęscie obecnie się "remontuje"...
http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/ ... 319501.JPG
p.s.2 nie odbieraj mojego posta jako atak :P
Będzie działać tylko potrzebujesz odpowiedni zasilacz 220-240v.
Bo dość mało było ich sprzedanych...
Sam muszę wykopować z piwnicy z 50oryginalnych tasiemek...
a wracając do tematu na razie stoi 200 ojro:
http://cgi.ebay.de/ATARi-C-LAB-FALCON-M ... 27ba3ab63f
Całkiem ładny ten Atari Falcon Clab mk II
Cena na razie śmieszna :P
O w mordę!!
Czas w takim razie zapolować na Jaguara :)
mi też działa kiedy tam wchodzę :P
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:Marcin: nie, chodzi o to, że nie wiem, czy to się na STe automatem nie przełączy na DMA.
Anywayz. I tak sprawdziłem z STe - dogrywa kawałek, a potem stoi i milczy, pokazując zielony ekran.
Gó.wno.
.
Mnie kosztował 65pln + nie pamiętam ile za wysyłkę :)
Oczywiscie wszystko przez allegro :)
Polecam Dudiego z allegro, robi bardzo dobre kable, tylko straaaaaaaaaaaaaaasznie długo.
MI zrobił rgb-scart do falcon-a 5metrów ..
Pinku,
ruszyło się coś w temacie sztaba?
gepard napisał/a:mazi napisał/a:Dlaczego to co posiada IPN nie zostalo upublicznione jak w np. Czechach?
Zapytaj wspomnianych przez Mikeya "wąsaczy" od okrągłego stołu... Nie widzę także po takim upublicznieniu szans by skazać/uwięzić te kilkadziesiąt tysięcy "Polaków" którzy powinni zapłacić za czasy PRL-u. Nie ma tyle wolnych miejsc w ZK ni kilofów podejrzewam w kamieniołomach.
Ja od siebie powiem, że gdy tylko będe w Warszawie, wybiore sie na Powązki by osobiście oddać mocz na miejsce pochówku takiego przykładowo zbója Zenona Kliszki:

Będę celował w głowę bo takim c*** nie należy się szacunek nawet po śmierci! :[
A teraz możecie upraktyczniać diss w moim kierunku :}
Prosimy o niezamykanie...
Robi się "ciekawie"...
Loth.
a jak zrobić coś takiego w takiej oto przejściówce???
http://allegro.pl/przejsciowka-falcon-v ... 18805.html
Widziałem na fotkach że miałeś tam taki przełącznik, rozumiem że służył on rgb/vga ???
Seban:
Ten człowiek ma jakąś odmiane sfizofremii paranoidalnej bądź podobną chorobę, sam robi zamieszanie a twierdzi że robią to inni...
Na szczęście ludzie to widza i jego poparcie spapa i pomyśleć że ktoś taki startował w wyborach na prezydent-a..
hororus napisał/a:nie wiem czy istnieje w angielskim jakaś odpowiednia, pocztowa nomenklatura, ale jak napiszesz "sender" i "receiver" to chyba zrozumieją(?)
jak napisałeś:
sender-nadawca
receiver-odbiorca
Ech, to widać jak jakiś głupi jestem :P
- skoro mi tak łatwo zablokowali, nie miałem co prawda "podpiętej" karty ale całe konto które też próbowali przyblokować...
qrde słyszałem już od wielu ludzi nie wiązanych z atari że z gejpalem to normalne że kasa znika na min. 6miesięcy :(
Trzeba będzie zrobić sobie w końcu taką kartę, aby mie gejpale nie blokowały :P
Do tej pory zawsze po prostu robiłem przelew z mbanku na konto gejpal, działało to i to całkiem sprawnie, ale jak sumka była trochę większa to wiadomo jak to się zakończyło dla mnie :(
Mbank, a gejpal jeśli masz w sobie duszę hazardzisty, bo przecież konto masz niezweryfikowane :P
MImo to iż sumka taka całkiem mała jak na gejpal :(
Na konto zawsze dostaniesz kasę, a na gejpal to nie polecam!
Przy tak małej sumie gejpal nie powinien tego zakosić :P
Chociaż jak kupujący zgłosi do nich jakieś rozczenia/reklamację/to że nie otrzymał przesyłki to masz jazdę.
(kupił przez ebay-a? bo tam niby gejbal daje pełną ochronę kupującego?!)
Najlepiej przelew international, w mbanku nie płacicłem nic jak dostałem przelew z uk i z niemiec.
Kiedyś jak miałem konto w pko s.a. to skasowali mnie oraz człowieka co mi wysłał ten przelew.
List zwykły nie, nie będziesz miał pewności czy osoba kupująca otrzymała przedmiot, wiadomo w innych krajach może to działa normalnie, ale nie u nas.
Min. list polecony priorytetowy.
Odgrzebałem kotleta!
I podpisuję się pod tym co piszę bart!
Dema na real hardware z dobrym wzmacniaczem bez porównania do wszelkich youtubów i takich tam.
A ty bart masz problem w tym że masz pewnie bios 1.03c i dlatego rwie Tobie wszystki bo nie możesz włączyć cache.
Zaktualizuj bios na 2.0 i będzie po problemie jeśłi to jeszcze kiedyś przeczytasz :P
było już jakiś czas temu :P
Tak i nie bo nie zdążyłem zapłaciłem za niego.
W chwili kiedy przelałem sobie pieniążki na pejpala (dosłownie po przelaniu z konta, w kilka sekund miałem je na paypalu)
Miałem wejść na ebay i wcisnąc kup teraz, ale wywaliło mnie z paypala i próby zalogowania skończyły się niepowodzeniem, na maila przyszedł jakaś std. informacja że ... wiadomo co...
i tak się ta bajka zakończyła.
A później to lepiej nie pisać, rozmowa z ludźmi automatami z infolinii, wysyłanie linków do aukcji za które płaciłem przez paypla/ebay-a... itd. itp.
Ech szkoda pisać..
A byłem u znajomego prawnika, za głowę się złapał jak przeczytał którąś tam zmianę regulaminu i stwierdził że możemy wrócić do rozmowy za 6miesięcy, bo moge im obecnie skoczyć, nic więcej zrobić im nie mogę :P
Znalezione posty [ 5,051 do 5,075 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.227 sekund, wykonano 16 zapytań