5,051

(13 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Osobiście nie mogę się doczekać, brakuje mi tylko Mint-a (mam na dysku kilka jego wersji) oraz Netus bee które robi Zaxon(ale w moim przypadku to będzie problem z zainstalowaniem mint-a..)

Fajna sprawa usb w falconie, w końcu będzie można łatwo wymieniać dane..

Tutaj jest cały temat:
http://dhs.nu/bbs-ct60/index.php?request=12320

Na atariforum.com również jest i o tym...

Fajna sprawa, Zaxon robi

5,052

(17 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Sukkor_benoth napisał/a:

Nie wiem czy ktoś z was czytuje takie pisemko jak Classic Auto. Redaktorzy biadolą tam co chwila nad polskim rynkiem oldtimerów - sytuacja podobna, kupa złomu warta 100 zł ale to przecież pojazd zabytkowy jedyny taki ! I od razu 10 000 a co.
Myślałem że z komputerami jest inaczej, myliłem się. Sam się niedawno przekonałem jak to jest. Padła mi płyta w Sparcstation 5. Jakiś gość mi zaoferował ale za 300 bo rzadka w Polsce. Kupiłem na eBay od angola za 130 (z przesyłką).


Aż tak na rynku "old motoryzacyjnym" nie jest.... Pokaż mi jakąś kupę złomu sprzedaną za 100k pln :P

Zobacz tutaj:
-NIby unikat jedyny na chodzie, kilka innych się remontuje od kilku lat, właściciel chciał za niego 40k pln
http://allegro.pl/1981-fso-warszawa-pol ... 02854.html

Mnie osobiście interesuje Polonez ale w wersji:Coupe..
Widziałem dwa czy trzy razy na allegro i dwa razy widziałem jak te aukcję się skończyły się z cena końcowa to było ponad 50k pln..
Czy właściciel przesadził?
Czy kupujący to totalni idioci kupować polonez-a za ponad 50k pln????

p.s.
za tego ulepa i tą kupę złomu ludzie dawali pod 20k pln, nie dość że z tyłem od caro(jakiś kowal to zrobił) to jeszcze cały przerdzewiały, bez dokumnetów...na szczęscie obecnie się "remontuje"...
http://img.interia.pl/motoryzacja/nimg/ ... 319501.JPG

p.s.2 nie odbieraj mojego posta jako atak :P

5,053

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Będzie działać tylko potrzebujesz odpowiedni zasilacz 220-240v.

5,054

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Bo dość mało było ich sprzedanych...
Sam muszę wykopować z piwnicy z 50oryginalnych tasiemek...
a wracając do tematu na razie stoi 200 ojro:
http://cgi.ebay.de/ATARi-C-LAB-FALCON-M ... 27ba3ab63f
Całkiem ładny ten Atari Falcon Clab mk II

Cena na razie śmieszna :P

5,055

(31 odpowiedzi, napisanych Konsole)

O w mordę!!
Czas w takim razie zapolować na Jaguara :)

5,056

(31 odpowiedzi, napisanych Konsole)

a co to jest???

5,057

(94 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

mi też działa kiedy tam wchodzę :P

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

Marcin: nie, chodzi o to, że nie wiem, czy to się na STe automatem nie przełączy na DMA.

Anywayz. I tak sprawdziłem z STe - dogrywa kawałek, a potem stoi i milczy, pokazując zielony ekran.
Gó.wno.


.

Mnie kosztował 65pln + nie pamiętam ile za wysyłkę :)
Oczywiscie wszystko przez allegro :)

Polecam Dudiego z allegro, robi bardzo dobre kable, tylko straaaaaaaaaaaaaaasznie długo.
MI zrobił rgb-scart do falcon-a 5metrów ..

5,061

(30 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oddany :P

5,062

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinku,
ruszyło się coś w temacie sztaba?

5,063

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

ooo dzięki!!!

5,064

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

gepard napisał/a:
mazi napisał/a:

Dlaczego to co posiada IPN nie zostalo upublicznione jak w np. Czechach?

Zapytaj wspomnianych przez Mikeya "wąsaczy" od okrągłego stołu... Nie widzę także po takim upublicznieniu szans by skazać/uwięzić te kilkadziesiąt tysięcy "Polaków" którzy powinni zapłacić za czasy PRL-u. Nie ma tyle wolnych miejsc w ZK ni kilofów podejrzewam w kamieniołomach.

Ja od siebie powiem, że gdy tylko będe w Warszawie, wybiore sie na Powązki by osobiście oddać mocz na miejsce pochówku takiego przykładowo zbója Zenona Kliszki:

PunBB bbcode test

Będę celował w głowę bo takim c*** nie należy się szacunek nawet po śmierci! :[
A teraz możecie upraktyczniać diss w moim kierunku :}


Prosimy o niezamykanie...

Robi się "ciekawie"...

5,065

(47 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=7788

odnoszę wrażenie że naprawdę masz jakiś problem :P

5,066

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Loth.
a jak zrobić coś takiego w takiej oto przejściówce???
http://allegro.pl/przejsciowka-falcon-v ... 18805.html
Widziałem na fotkach że miałeś tam taki przełącznik, rozumiem że służył on rgb/vga ???

5,067

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Seban:
Ten człowiek ma jakąś odmiane sfizofremii paranoidalnej bądź podobną chorobę, sam robi zamieszanie a twierdzi że robią to inni...
Na szczęście ludzie to widza i jego poparcie spapa i pomyśleć że ktoś taki startował w wyborach na prezydent-a..

5,068

(8 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

hororus napisał/a:

nie wiem czy istnieje w angielskim jakaś odpowiednia, pocztowa nomenklatura, ale jak napiszesz "sender" i "receiver" to chyba zrozumieją(?)

jak napisałeś:
sender-nadawca
receiver-odbiorca

5,069

(70 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ech, to widać jak jakiś głupi jestem :P
- skoro mi tak łatwo zablokowali, nie miałem co prawda "podpiętej" karty ale całe konto które też próbowali przyblokować...

qrde słyszałem już od wielu ludzi nie wiązanych z atari że z gejpalem to normalne że kasa znika na min. 6miesięcy :(

5,070

(70 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Trzeba będzie zrobić sobie w końcu taką kartę, aby mie gejpale nie blokowały :P
Do tej pory zawsze po prostu robiłem przelew z mbanku na konto gejpal, działało to i to całkiem sprawnie, ale jak sumka była trochę większa to wiadomo jak to się zakończyło dla mnie :(

5,071

(31 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Mbank, a gejpal jeśli masz w sobie duszę hazardzisty, bo przecież konto masz niezweryfikowane :P
MImo to iż sumka taka całkiem mała jak na gejpal :(

Na konto zawsze dostaniesz kasę, a na gejpal to nie polecam!

5,072

(31 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Przy tak małej sumie gejpal nie powinien tego zakosić :P
Chociaż jak kupujący zgłosi do nich jakieś rozczenia/reklamację/to że nie otrzymał przesyłki to masz jazdę.
(kupił przez ebay-a? bo tam niby gejbal daje pełną ochronę kupującego?!)

Najlepiej przelew international, w mbanku nie płacicłem nic jak dostałem przelew z uk i z niemiec.
Kiedyś jak miałem konto w pko s.a. to skasowali mnie oraz człowieka co mi wysłał ten przelew.

List zwykły nie, nie będziesz miał pewności czy osoba kupująca otrzymała przedmiot, wiadomo w innych krajach może to działa normalnie, ale nie u nas.

Min. list polecony priorytetowy.

5,073

(10 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Odgrzebałem kotleta!

I podpisuję się pod tym co piszę bart!

Dema na real hardware z dobrym wzmacniaczem bez porównania do wszelkich youtubów i takich tam.
A ty bart masz problem w tym że masz pewnie bios 1.03c i dlatego rwie Tobie wszystki bo nie możesz włączyć cache.
Zaktualizuj bios na 2.0 i będzie po problemie jeśłi to jeszcze kiedyś przeczytasz :P

5,074

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

było już jakiś czas temu :P

5,075

(70 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Tak i nie bo nie zdążyłem zapłaciłem za niego.
W chwili kiedy przelałem sobie pieniążki na pejpala (dosłownie po przelaniu z konta, w kilka sekund miałem je na paypalu)
Miałem wejść na ebay i wcisnąc kup teraz, ale wywaliło mnie  z paypala i próby zalogowania skończyły się niepowodzeniem, na maila przyszedł jakaś std. informacja że ... wiadomo co...

i tak się ta bajka zakończyła.
A później to lepiej nie pisać, rozmowa z ludźmi automatami z infolinii, wysyłanie linków do aukcji za które płaciłem przez paypla/ebay-a... itd. itp.

Ech szkoda pisać..

A byłem u znajomego prawnika, za głowę się złapał jak przeczytał którąś tam zmianę regulaminu i stwierdził że możemy wrócić do rozmowy za 6miesięcy, bo moge im obecnie skoczyć, nic więcej zrobić im nie mogę :P