Mazi:
Od niedawna kupuje na ebayu i płatność robiłem przez przelew ze swojego konta bankowego (bank za to zgarnia 20-25pln)..
I nigdy nie miałem problemu z płatnością przez tą metodę, oraz kupieniem czegokolwiek na ebayu :P
Chciałem tylko zaoszczędzić na opłacie za przelew i jak widać baaaaaaardzo mi się to nie udało :(
Jury,
kilka aukcji musiałem im "zalinkować "i jak pisałem ja tylko kupowałem na ebayu.
A przecież jak płacę przez paypala, za aukcję z ebay-a to wchodząc przez paypal loguje się to ebay-a!
Zastanawiam się więc jak głupi musi być paypal skoro wiedzą za jakie aukcję płace na ebayu a twierdzą że nie wiedzą :P
Z ebaya nie rezygnuję..
Z pejgeja nigdy nie więcej nie skorzystam, nawet jak oddadzą mi kaskę w co wątpię.