Yerz,
jak zawsze coś nie tak :P
Nie zrobię zdjęć bo Piterowi wypożyczyłem aparat :P Ale postaram się z tym uporać :)
I wtedy zrobię zdjęcia bo wiem w końcu czy mam ct60 czy ct63 ??
Po odpaleniu się falcona-a mam możluwość do wyboru 3systemy z jakich ma wystartować:
tos, magic, linux.
Mam też w tym ct jakieś ustrojstwo które pozwala programowa zmieniać częstotliwość procesor-a..
Kroll obstawia że jest to ct63 :)
rev.6 ct60
bios 1.03c
i do wczoraj nigdy nie byo włączane nófka funkiel sztuka :)
Dół mojego falcon-a to clab mk1, bo do falcon-a z ct2b nie da się wpakować ct6x i szkoda wylutować ct2b dla takiej operacji.
(chociaż warjaci na atariforum.com dają za ct2b 200-250 ojro)
Deratylyzation to zajebiste demko.
Ale demka które są portowane z amigi mi haczą(zapewne cache o którym pisal to kiedyś Jury, oczywiście nie wiem jak je właczyć, ale Kroll i Jury będę kierować mną wieczorem) mam jeszcze oczywiście trylion innych problemów, ale muszę się zebrać i zrobić zdjęcia, bo clab jakoś dziwnie wspólpracuje z moim tv lcd w trybie rgb 50hz, jak mam możliwość wyboru 60hz to jest super i nie ma śmieci na ekranie. W falconie z ct2b nie było takiego problemu.
Ale chyba założę oddzielny wątek i zrobię zdjęcia lcd jak syfi po rgb 50hz (wyłaczałem /właczałem w tv, cyfrowe redukcje szumów i inne cuda jakie tam dawali)...
*kolega Cieplik z którym dokonałem zamiany na falcon-a z ct2b już trochę opanował ct2b i pojawiły mu się ikonki w Tosie w trybie ct2b, mi tego nie udało się zrobić przez 3miesiące, czyli widać jak cienki jestem w temacie falcon-a..