5,151

(135 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Demko wymiata!

5,152

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

No widzisz są osoby którym się jeszcze chce i jeszcze mogą :P
I jak dobrze pójdzie to z pomosza może pojedzie większa ekipa, ale wszystko się jeszcze obaczy .:.

Oj Dracon..
Może czas trochę wyluzować i nie brać do siebie wszystkiego co się usłyszało bądź zasłyszało.. :P

Całkiem spoko na żywo z Ciebie herbatnik, a na forach atarowskich odnosze czasami wrażenie że jesteś większym męczennikiem od Sikor-a :P

5,154

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ale ten kaczor nigdy nie był prezydentem :P


Zamykamy ten temat?

5,155

(27 odpowiedzi, napisanych Scena - 16/32bit)

Będzie grubo..

Ja i Piterem będziemy na pewno!

Trzeba tylko powiedzieć Rudolphowi aby zabrał lutownicę :P

5,156

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

czyli możemy spać spokojnie :P

5,157

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Simus,
A czy przejściówka ide>cf nie będzie działać z kmk????

np. taka?
http://allegro.pl/nowy-adapter-ide-44-p ... 29659.html

albo taka:
http://allegro.pl/przejsciowka-ide-ata- ... 82440.html

do tej już nie potrzeba taśmy 2,5
Pewnie będzie problem z zasilaniem obu przejściówek???

5,158

(70 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Poproszę 2szt

5,159

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

wieczor napisał/a:
lotharek napisał/a:

działa z każdym kompem (oprócz delyego)

Czytając to forum zawsze myślałem, że wzorcowym egzemplarzem niekompatybilności z nowymi rozszerzeniami jest komp Pina :)

No bez przesady, na kompie Pinka w 99% odbywają się kompoty... Na prawie każym party...
I co nie działa u Pinka??? (fakt że na sk2k10 nie było kompotów na kompie Pinka bo chyba spalił vbxe :P )
Przecież on ma wszystkie rozszerzenia jakie postały do atari :P

5,160

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Simus,
to kiedy zbierasz kasę i wysyłasz "zabawkę" ???
Czeka sporo osób na kmk ide 2.0 :P

Ja też już czekam kilka lat, bo jak było kmk 1.0 :P
to oczywiście przegapiłem :)

5,161

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ale ze spartą...:)
z 2giej strony czy to ważne za ile??? :P

Ważne że jest coś tak zajebistego!!!
Prawdziwy interface ide dla atari 8bit.


Coś na co czekałem nie tylko ja...
I Drac-o030 dobrze o tym wie :P

5,162

(486 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

O qtwa!!!!! Słyszałem były przecieki, ale nie myślałem że aż tak szybko!

Czy będzie wersja inside????
Pi razy oko jaka cenka????

5,163

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Icd hard drive for atari 8bit
NIezłe pierwszy raz widzę takiego na ebayu :P
http://cgi.ebay.com/ICD-Multi-I-O-MIO-A ... 4cf5d21430

Fajny ten interface:
http://atariki.krap.pl/index.php/Multi_I/O


Ale cena będzie pewnie szalona

5,164

(13 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Wiadomo, drewno się łatwo rąbie :P

5,165

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Tym razem to powinienem wysłać do Ciebie na początku skrzynkę z piwem, a później falcon-a....
odpisujesz na maile??

5,166

(23 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Ładniutka!
Podoba mi się lcd!!


p.s.
I klawiatura francuska:P

Falcony też tak ładnie dopalasz???
Loth. spraw sobie falcon-a....

5,167

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Dokładnie....
Przypomnijmy że jest to forum komputerów Atari..

NIe chrześcijańsko/ateityczno/isamskie/radio maryjne itd. itp.


Chili out i dajcie już sobie spokój.
Litości.

5,168

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Jak zawsze temat popłynał w innym kierunku...

Fakt że rozpoczęło się tak niewinnie :P

Przecież jest zwykłe i typowe :P

Bo hades 060 to chyba nigdy nie był seryjnie produkowany?

5,171

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

macgyver napisał/a:
AS... napisał/a:

Też dostałem zegarek z 16melodyjkami i innymi takimi, to był szpan na ulicy zegarek który świeci i gra :P


To ty burżuj jesteś, albo rocznik młody - ja dostałem mechaniczny zegarek produkcji radzieckiej i byłem mocno happy :)


Mac po przekroczeniu 30stki to oczywiście wolał bym być młodszym rocznikiem :P
Ja burżuj??? Przecież sam sobie go nie kupiłem :P
Rodzinka pewnie wytargała z jakiegoś stadionu dziesięciolecia bądź czegoś takiego...

Falcon z 060 przecież to jeszcze Atari :P

Fajnie to wygląda...
Ciekawi mnie ile powstanie produkcji na ctpci :P

Akira napisał/a:

@Bitman

No właśnie gdyby forumowicz spytał o Amigę lub stuff do Amigi zdecydowanie dorzucił bym jeszcze szukanie we Francji. Ten kraj miał gigantyczną wprost scenę na Amidze 500, i to bardzo wcześnie, bo już w 1988/1989 roku odbywały się ludne i owocne w dema parties w FR na A500, zresztą przełożyło się to też później na fenomenalne dema choćby sławnego gangu: Titan, Clawz & Made. Z Francji można wyczesać sprzęt w doskonałej kondycji, także ten mocno poszukiwany np. kilka ostatnich aukcji wewnętrznych scan-doublerów ECS/OCS na ebayu było właśnie z FR :) Widząc to zacząłem wręcz podejrzewać, że ktoś tam garażowo wznowił produkcję tego stuffu! :D


Patrząc na to co można kupić do atari na ebayu fr jestem pod wrażeniem...
ctpci do falcon-a za 50 ojro  w ciągu ostatnich 2miesięcy widziałem dwa razy (jak dla mnie ctpci to już zboczenie bo falcon staje się pecetowy a nie Atarowski :) )
ale np.falcon- a za 200 ojro (z klawiaturą azerty ..) itd. itp.

Także ebay fr ma ciekawe zabawki do atari jak i same atarki w niezłych cenach :P

5,175

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Też dostałem zegarek z 16melodyjkami i innymi takimi, to był szpan na ulicy zegarek który świeci i gra :P