Pin,
Sprawdź priv.
Firma w której pracuje szuka ludzika do oddziału w crackowie...
NIestety nie szukają dyrektora i niestety nie dają bmw 750 jako auta służbowego :P ale ...
Sprawdź priv!!!!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari800 7.0.0 Pierwsza wersja emulatora z funkcją pobierania z sieci i mnóstwem nowości.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
atari.area forum » Posty przez AS...
Pin,
Sprawdź priv.
Firma w której pracuje szuka ludzika do oddziału w crackowie...
NIestety nie szukają dyrektora i niestety nie dają bmw 750 jako auta służbowego :P ale ...
Sprawdź priv!!!!
Oo to mały picopsu wystarczy:)
Szkoda że nie można używać ct60 z normalnym falconowym zasilaczem :(
Jaki napalony :)
Zacznij od allegro i napisz do Bitman-a, miał do niedawna sprinter-a nowych Atari 800xl...
A jakiej mocy na być picopsu???
dzięki
Jeszcze jedno czy fpu które będzie włożone w plytę od Falcon-a będzie działał w trybie 030???
Pytam się bo w ct2b nie działa, działa tylko fpu które jest włożone w turbo, ale zarówno w trybie ct2b jak i zwykłym 030
Oraz czy zwykłem dema i gry działają w trybie 060 ?? Np. taki hmm czy dreamdimension ?
I to chyba koniec moich dziwnych pytań :P
Dżem dobry.
Mam kilka może prostych i głupich pytań, nie znam się na tym więc proszę się nie śmiać :)
Ct60 na pewno będę upychał w oryginalnej obudowie falcon-a.
1.Ct60 włącza się jak komputer w std. atx, rozumiem że wyprowadzam sobie 2kabelki i do tego przełącznik?
(widziałem odpalanie ct60 u Piter-a na nóż do papieru :P )
2.Tak samo w przełączaniem Falcon-a w zwykły Tryb 030 2kabelki i przełącznik? Bo normalnie robi się to zworką???
3.Muszę podłączyć zasilanie od flopa (które jest przylutowane do płyty falcon-a) do ct60, czy mogę rozdzielić ten kabel tak abym mógł podłączyć i flop-a
4.Pamięć, pamiętam że Adam K pisał kiedyś o pamięci typu cl2 133mhz, czytałem w necie że może być z tym jazda ct60 potrzebuje 133mhz cl2 ? czy dobrze kojarzę??
Jeśli tak to taka pamięć mi wystaczy: http://allegro.pl/fabrycznie-nowe-kings ... 67907.html
5.Czy ct60 trzeba w jakiś sposób konfigurować instalować pacze/sterowniki i inne takie jak w przypadku ct2b?
6.W sieci szukałem zdjęć z umieszczonym ct60 w oryginalnej obudowie falcon-a i słabo mi to poszło, może znacie jakąś fajną stronkę z taką modyfikacją flaka?? Chciałbym zobaczyć jak ktoś wyprowadził przełaczniki/włączniki itd. itp.
p.s.
ct2b jest zdecydowanie za trudne dla mnie:P CHociaż taki doom to na nim nie chodzi ale zapierd*
Bez przesady :P
Aż tak źle w tym naszym kraju to nie jest!
Fakt w łodzi jest Marek z homecomputer, maniak/kolekcjoner który ma prawdziwe unikaty w swojej kolekcji.....
Oczywiście piszę o atari .....
Ciekawy temat tutaj się rozwija..
Długo się powstrzymywałem aby coś napisać.
Chrześcijanizm nie jest aż taki straszny, wręcz przeciwnie (tak czytałem jak się nawracało się niewiernych paląc ich na stosie)
ale popatrzcie na Islam... 2ga co go wielkości religia na świecie....
Tam są święte wojny, kobieta jest nikim i niczym w tej religii oraz w Państwie i społeczeństwie..
W imię tradycji (nie religii!! W Koranie nie ma ani słowa o obrzezaniu kobiet) kobiety(dziewczynki)sa obrzezane co trzecia dziewczynka nie przeżyje tego "zabiegu" i umrze z powodu ....komplikacji zakażenia odwodnienia organizmu(przecież aby nie bolało podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych nie powinna nic pić, NIC NIE PIJE NIE SIKA!! PROSTE) ...!....czemu to się robi.....?.... i mógł bym tak jeszcze....
Tak chciałem trochę wrzucić trochę mięsa do tej ?dyskusji? aby nakarmić krzykaczy?
Pewne granice zostały już dawno przekroczone w tym temacie...
Gepard,
trzymam za słowo, chcę 3koszulki xxl z jednej strony toms 710 i toms 720 a z 2giej strony falcon turbo :)
Piszę całkiem poważnie!
Ciekawi mnie jak to się zakończy.
Mam nadzieję że przesyłka znajdzie się..
Najgorsze jest to że Czuba nie będzie robił kolejnej serii ct6x :(
Znalazły się Twoje CT6x ??
Na każdym party mamy Falcon-y..
jury napisał/a:Ja nadal nie zrozumiałem o kogo chodzi. Ale nie, lepiej dalej pisać dookoła niż napisać wprost, to wtedy zawsze jest pewność że ktoś nie do końca zrozumie i będzie bezsensowny dym czy coś :P
Aby rozwiać wszystkie wątpliwość to wątpię czy tu jest druga osoba(poprawić mnie jak się mylę), która robiła sterownik twardego dysku poprzez złącze cartridge.
Ratai,
nie masz odwagi napisać czy co??
Połowa osób nie zrozumiała o co Tobie chodzi !
Chłopie napisz jak biały człowiek o co i o kogo konkretnie chodzi.
Ja dalej czekam na więcej... A wiem że jest na co czekać......
Czekamy na więcej :P
Zajebisty zin!
Jak za starych dobrych czasów :P
pajero napisał/a:Czy znacie może sprzedającego z alledrogo o ksywie COLNEY ?
Z alledrogo ( w cyce jak ja nie nawidze tej debilnej nazwy :P ) nie, ale z allegro w grudniu kupowałem Falcona od Colney, polecam babeczke, wszystko naprawdę sprawnie, komunikatywnie i bezproblemowo :)
Też polecam Kasię, wprawdzie od niej nic nie kupiłem :)
Ale dostałem do sprawdzenie Falcon-a od niej kupionego i małe atari ze stacją i...
Napiszę krótko:
- drogo, ale wszystko działa!
- stan idealny i w pudełkach było znacznie więcej niż na aukcjiach :P
Qrde że nie zatrzymałem sobie nagrywarki scsi zewnętrznej do Falcon-a wraz kabelkiem :(
Off top ...
jest jakis virus na Atari 8bit ???
pisali kiedyś o tym w atari magazynie, tylko co to za wirus jak bez dysku twardego to może on zarazić raptem kilka dyskietek jeśli to będzie potrafił :P
Box na allegro z licencją na 18miesięcy+ faktura to koszt 124pln
i nawet za 99 pln
MM: AS, umiemy przeglądać allegro, naprawdę!
Nie powiem złego słowa na Paskud-a..
Jeszcze raz dzięki Paskud za wysłanie pewnej klawiatury Kroll-a :)
Ratai może warto się znim skobtaktować??
*Tylko że Paskud to baaaaaaaaaaardzo zarobiony człowiek..
Ale chyba nie będzie stał schowany, tylko będzie używany???
To jest nas "falconowców" coraz więcej :P
Tylko musisz "wydłubać" zasilacz aby dostać się do gniazda z fpu...
dokładnie...
może warto to opisać, co i jak...
atari.area forum » Posty przez AS...
Wygenerowano w 0.221 sekund, wykonano 16 zapytań