Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 215 z 294)
piter napisał/a:AS.. juz masz NVDI 5.01 zainstalowane w razie co ;)
Jury: masz moze update NVDI do 5.03 ? bo to chyba ostatnia wersja co ?
wiem dzięki Piter..
Falcon chodzi jak wściekły..
Mam już chyba wszystko sterowniki do turbo....
Więc następnym razem trzeba będzie odpalić turbo :)
Zdrutowałem dzisiaj na dwie trytytki (opaski plastikowe) dysk dokupiłem śrubki w obi do obudowy i w końcu falcon został zamknięty..
Best Electronics to świetny sklep ale dla mnie trochę za drogi :P
łał!!
a masz jakieś zdjecie???
kupię chyba coś od laptopa 2,5 i przerobię/zdrutuje
nie zależy mi na oryginalnych..
nie tektura ale cienka blaszka..
na best electronics to mnie raczej nie stać :P
Może ktoś z was ma może niepotrzebne sanki do mocowania hdd 2,5 w do Falcon-a???
Jeśli tak to proszę o info.
Albo może wiecie gdzie takie zakupić?
zakup sobie sio2sd bądź inne sio2ide i wszystko stanie się proste!
Adam dziękuję za odpowiedź,
ale intryguje mnie funkcja w hddriverku:
http://www.seimet.de/atari/en/hddriverscreenshots.html
Support of DOS/Windows-compatible media
Tos&Windows combined??
Właśnie czy jest jakaś szansa aby podpiąc dysk od flaka i zobaczyć go pod windows-ami???
Ponoć pod linuxem się da ale trzeba się nieźle naorać.
to ja kcem, i mogę sobie chcieć :( potrzebuję 68882/50Mhz )
nie ma nic zainstalowanego, bo nie mam dysku twardego :)
spawdź priva
Albo te łindołsy 7 takie wolne..
pilat23 napisał/a:mi z tym czyms dziala myszka ART AM-61(sa na allegro). z 6 myszek tylko ta mi zadzialala. A ze gosc pisze jakie protokoly maja byc to nic nie oznacza. 4 z tych co nie dzialaly mialy ktorys z tych protokolow.
Podsumowanie:
Falcon działa mega szybko i genialne z tą myszką wraz przejściówką z allegro.
Zabawa Tosem to czysta przyjemność.
Teraz widzę jak słaby jest windows i jak jest wolny.
Tos jest piekielnie szybki.
(aż boje się odpalić Falcon-a w trybie turbo który jest kilkukrotnie szybszy od zwykłego Falcon-a.!)
Polecam wszystkim Falconowcom mychę za 17,50 pln i do tego przejściówkę z allegro!!!
*z oryginalną już zjechaną myszką Atari używanie Falcon-a nie było przyjemne wręcz przeciwnie..
Przcież to normalne że "zabawki" typu retro ida w górę :P
Ich nie przybywa na rynku tylko niestety ubywa :(
Pinek by napisał:
skakałeś się w spodnie :P
wydaje mi się że to to:
http://tawernakorsarz.pl/
Swoją drogą podziwiam że mieszka w wawie i jest kapitanem czynnym!
Tak
w wawie, taki szantowy i to od kilku dobrych lat..
I chyba nawet był tam kiedyś sztab, przynajmniej ja byłem tam kilka razy..
I nie Janek ale Wojciech Zientara?
Sztab sztaba sztabą pogania...!
Jak będzie sztabik w piątek i będzie trochę cieplej (kwiecień/maj) to bardzo chętnie przyjadę do swojej wśi ..
Bouli_23 napisał/a:A teraz pokolei (nie mylić z PKP),
własne piwo raczej nie,
bezmięsne zawsze coś można sobie wybrać z menu (sałatki),
drogi dzbanek piwa? od 16.00 do 17.59 zamawiasz jeden dostajesz dwa (heppyyy itd),
czwartek wiadomo, termin pod wiadomego człowieka ( i mam nadzieję że będzie frekwencja, a nie tak jak ostanio, nie będę wyliczał bo Innuendo mogłaby mi coś wydrapać {oczy}).
Oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy, a szczególnie koleżanki i kolegów z Wrocławia (a popatrzcie i naśladujcie, nie popieramy opłat za licencję,{dojazd z Centralny PKP jak i z lotniska wręcz wspaniały}) oczywiście inne osoby z całej polski i okolic też.
Zacytuję jedną z osób na sztabie (bez autoryzacji); "tu można by było zrobić zlot ".
Dlatego lokal chiba jest ..............
Spoko jak sztab będzie w piątek i będzie trochę cieplej to chętnie przejadę się na stare śmieci.
Pewnie ktoś z 3city będzie chciał dołączyć do mnie :) I przejechać się legendarną 7demką .!.
Przypominam tylko w piątek nie w czwartek :P
to wypas Panie Jak przeorobisz jeszcze płytkę pod usb :)
To ja kcieć taką zdrutowaną, na oczy załatwi się trochę %%% :)
Zalać klejem!! distalem go jak to Stec robił i działało...!
Ojojoj...
A nie tak się usb "zdrutować"
Qrde jakoś nikt nigdy nie miał problemu z odczytem dyskietek zapisanych przez mojego Toms-a 710/720 tkę..
Albo już mam tak słabą pamięć :P
A czy nie istaniała jeszcze na zdjęciu chyba od kartonu xe game systems :P
Nie zmienia się dyskietki (strony dyskietki) ale tylko w formatach dwustronnych np. 360kb i 720kb.
Formatując w normalnych formatach atari 90/130/180 kb aby mieć dostęp do 2giej strony dyskietki trzeba ją fizycznie przekręcić i sformatować w dowolnym formacie 80/130/180kb
w moim przekonaniu tanio!!!
Znalezione posty [ 5,351 do 5,375 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.213 sekund, wykonano 10 zapytań