5,351

(26 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

piter napisał/a:

AS.. juz masz NVDI 5.01 zainstalowane w razie co ;)

Jury: masz moze update NVDI do 5.03 ? bo to chyba ostatnia wersja co ?


wiem dzięki Piter..
Falcon chodzi jak wściekły..

Mam już chyba wszystko sterowniki do turbo....
Więc następnym razem trzeba będzie odpalić turbo :)

5,352

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Zdrutowałem dzisiaj na dwie trytytki (opaski plastikowe) dysk dokupiłem śrubki w obi do obudowy i w końcu falcon został zamknięty..

Best Electronics to świetny sklep ale dla mnie trochę za drogi :P

5,353

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

łał!!
a masz jakieś zdjecie???

kupię chyba coś od laptopa 2,5 i przerobię/zdrutuje

5,354

(10 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

nie zależy mi na oryginalnych..
nie tektura ale cienka blaszka..

na best electronics to mnie raczej nie stać :P

Może ktoś z was ma może niepotrzebne  sanki do mocowania hdd 2,5 w do Falcon-a???
Jeśli tak to proszę o info.

Albo może wiecie gdzie takie zakupić?

5,356

(72 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

zakup sobie sio2sd bądź inne sio2ide i wszystko stanie się proste!

5,357

(40 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Adam dziękuję  za odpowiedź,
ale intryguje mnie funkcja w hddriverku:
http://www.seimet.de/atari/en/hddriverscreenshots.html

Support of DOS/Windows-compatible media

Tos&Windows combined??

5,358

(40 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Właśnie czy jest jakaś szansa aby podpiąc dysk od flaka i zobaczyć go pod windows-ami???
Ponoć pod linuxem się da ale trzeba się nieźle naorać.

to ja kcem, i mogę sobie chcieć :( potrzebuję 68882/50Mhz )

5,360

(26 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

nie ma nic zainstalowanego, bo nie mam dysku twardego :)
spawdź priva

5,361

(26 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Albo te łindołsy 7 takie wolne..

5,362

(26 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

pilat23 napisał/a:

mi z tym czyms dziala myszka ART AM-61(sa na allegro). z 6 myszek tylko ta mi zadzialala. A ze gosc pisze jakie protokoly maja byc to nic nie oznacza. 4 z tych co nie dzialaly mialy ktorys z tych protokolow.


Podsumowanie:
Falcon działa mega szybko i genialne z tą myszką wraz przejściówką z allegro.
Zabawa Tosem to czysta przyjemność.

Teraz widzę jak słaby jest windows i jak jest wolny.
Tos jest piekielnie szybki.
(aż boje się odpalić Falcon-a w trybie turbo który jest  kilkukrotnie szybszy od zwykłego Falcon-a.!)

Polecam wszystkim Falconowcom mychę za 17,50 pln i do tego przejściówkę z allegro!!!

*z oryginalną już zjechaną myszką Atari używanie Falcon-a nie było przyjemne wręcz przeciwnie..

5,363

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Przcież to normalne że "zabawki" typu retro ida w górę :P
Ich nie przybywa na rynku tylko niestety ubywa :(

5,364

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Pinek by napisał:
skakałeś się w spodnie :P

5,365

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

wydaje mi się że to to:
http://tawernakorsarz.pl/


Swoją drogą podziwiam że mieszka w wawie i jest kapitanem czynnym!

5,366

(37 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Tak
w wawie, taki szantowy i to od kilku dobrych lat..
I chyba nawet był tam kiedyś sztab, przynajmniej ja byłem tam kilka razy..

I nie Janek ale Wojciech Zientara?

5,367

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Sztab sztaba sztabą pogania...!

Jak będzie sztabik w piątek i będzie trochę cieplej (kwiecień/maj) to bardzo chętnie przyjadę do swojej wśi ..

5,368

(76 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Bouli_23 napisał/a:

A teraz pokolei (nie mylić z PKP), 
własne piwo raczej nie,
bezmięsne zawsze coś można sobie wybrać z menu (sałatki),
drogi dzbanek piwa? od 16.00 do 17.59 zamawiasz jeden dostajesz dwa (heppyyy itd),
czwartek wiadomo,  termin pod wiadomego człowieka ( i mam nadzieję że będzie frekwencja, a nie tak jak ostanio, nie będę wyliczał bo Innuendo mogłaby mi coś wydrapać {oczy}).

Oczywiście wszystkich chętnych zapraszamy, a szczególnie koleżanki i kolegów z Wrocławia (a popatrzcie i naśladujcie, nie popieramy opłat za licencję,{dojazd z Centralny PKP jak i z lotniska wręcz wspaniały}) oczywiście inne osoby z całej polski i okolic też.

Zacytuję jedną z osób na sztabie (bez autoryzacji); "tu można by było zrobić zlot ".

Dlatego lokal chiba jest ..............


Spoko jak sztab będzie w piątek i będzie trochę cieplej to chętnie przejadę się na stare śmieci.
Pewnie ktoś z 3city będzie chciał dołączyć do mnie :) I przejechać się legendarną 7demką .!.
Przypominam tylko w piątek nie w czwartek :P

5,369

(87 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

to wypas Panie Jak przeorobisz jeszcze płytkę pod usb :)

5,370

(87 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

To ja kcieć taką zdrutowaną, na oczy załatwi się trochę %%% :)

Zalać klejem!! distalem go jak to Stec robił i działało...!

5,371

(87 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 16/32bit)

Ojojoj...
A nie tak się usb "zdrutować"

5,372

(38 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Qrde jakoś nikt nigdy nie miał problemu z odczytem dyskietek zapisanych przez mojego Toms-a 710/720 tkę..
Albo już mam tak słabą pamięć :P

5,373

(72 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A czy nie istaniała jeszcze na zdjęciu chyba od kartonu xe game systems :P

5,374

(72 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Nie zmienia się dyskietki (strony dyskietki) ale tylko w formatach dwustronnych np. 360kb i 720kb.
Formatując w normalnych formatach atari 90/130/180 kb  aby mieć dostęp do 2giej strony dyskietki trzeba ją fizycznie przekręcić i sformatować w dowolnym formacie 80/130/180kb

5,375

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

w moim przekonaniu tanio!!!