5,401

(76 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oj źle się dzieje z Sikorem źle..
-ten kawałek idealnie pasuje do Sikor-a:
http://www.youtube.com/watch?v=TroenoOkXHo



Grey dobrze prawi:
- nie potrzebujemy szczucia na siebie, czemu nam je zapewniasz sikorze???

5,402

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

sio2sd 120pln,
atarka z joyami i kablami ok 100-150pln.

Na tej aukcji już ponad 500pln!
Więc co jest jasne bo nie zrozumiałem??

5,403

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

http://allegro.pl/atari-65-xe-legenda-f ... 56571.html

szaleństwo trwa, goła 65xe + sio2sd już ponad 500pln !!

5,404

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jury napisał/a:

To dawaj Czube :) :) :) A z Zerkmanem na pewno rozmawiales a nie email'owales? :P


Grey
to świetny pomysł...

Zaproś Rudolphe Czubę.:.

5,405

(9 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

CZy kiedyś ktoś nie zbierał coverów itd itp???

Pamiętam że skanowałem kilkanaście coverków dla kogoś z atariarea....

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3779

znalazłem...!

I nikt nawet nie chciał za to złamanego 1złotego:)

5,406

(13 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Cenki poszły w górę..
Ostatnio widziełem że ca2001 poszła za czterysta parę złotych !

5,407

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Bouli_23 napisał/a:

Nooooooooooooo masz rację ale to brygada RR (http://allegro.pl/my_page.php?uid=2583337). Na razie jedyna? alternatywa dla draco (sparta x)?
Chyba że ktoś się doczytał inaczej. Zależy mi na sprzęcie zewnętrznym.


Na naszym forum to nasz dzielny użytkownik  bezrobotny = antybrygaW

Alternatywą dla cartów są wersje inside sparty Lotharek ma chyba taką w swojej "pieczarze"...


a tutaj jest za 200pln kupteraz 1084s
http://allegro.pl/monitor-commodore-108 ... 13176.html

5,408

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Bouli,
popraw linki, nie działają..!

5,409

(11 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

400pln

a swoją drogą myślałem że amigi limitowane to napradę są dorgie i poszukiwane, była 700pln kup teraz, w licytacji z ceną minimalną również nie poszła:

http://allegro.pl/amiga-500-tiger-desig ... 32490.html

5,410

(111 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

W końcu w małym atari mamy przecież dużo więcej rozszerzeń/dopałek włącznie z nowym procesorem itd.

To czemu w końcu ste nie dopalić...

5,411

(4 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Czy sprzedający nie ma przez przypadek 0 komentarzy???

5,412

(408 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Brawo Grey!!!
Zapowiada się zajebiaszcze party!

Oczywiście będę!!

5,413

(238 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Zaxon,
To ile by kosztowała kompletna karinka razem z wd 1772 ?

5,414

(238 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

A jaki jest koszt  tego wd1772 i jak karinka będzie działać z kmkidea???
Czy będzie działać czy nie??
Korci mnie bardzo aby sobie zrobić karinkę w wersji inside....!

5,415

(67 odpowiedzi, napisanych Zloty)

pólnoc jeździ do Rysia i to nie raz i nie dwa..
Ostatnio byłem na party wraz z Probem, to tylko 600km w jedną stronę.
I nie był to mój pierwszy raz (jak to fajnie się zabrzmiało) u Rysia w głuchołazach...!
Chyba już o tym zapomniałeś:)
Tutaj kilka fotek zrobionych przez byłego Warszawiaka czyli mnie:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=8029
tak gwoli przypomnienia...!
Cieszę się że piszesz że SV może być co roku:)
-Będę miał bardzo blisko!

5,416

(67 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to proste, były 2 kursy, do hummer-a włazi 20 osób:
http://www.hummerlimuzyna.com.pl/limuzyna-hummer-h2

5,417

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

mowny napisał/a:

Wszyscy bez Wyjątku <-- SzCzĘśLiWeGo 2k11 !!!

Zenon/Dial <-- najlepsze życzenia urodzinowe! (o ile nie kłamie pewien serwis, który mi o tym przypomniał) Niezwykły dzień na urodziny :)

Czy ja wiem czy taki niezwykły, nigdy nie obchodzi się swoich urodzin(wszyscy mają dość po 31.12.xxxx) a jak się ma na imię jeszcze Adam, to imieny również odpadają :)
Ale spox można się przyzwyczaić .:.

5,418

(26 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Atarowskiego roku

5,419

(67 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ojoj ale się dzieje...!
Ja tesz bym kciał czymś takim się przelecieć!

5,420

(50 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

to ja poproszę zamiast amigi falcon-a:_)

5,421

(25 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Bez Ceny Minimalnej więc jak dla mnie aukcja poprawna

5,422

(25 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

http://allegro.pl/atari-st-500-x-dyskie ... 72051.html

Tutaj masz 500szt..!!!

5,423

(67 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja chętnie przyjadę na jedne i 2gie party.
Przyzwyczaiłem się że latem jest party w  Głuchołazach.
Chciałbym aby SV było na stałe zimą i może w 2012 roku SV latem....

5,424

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

może nie atari, ale chyba unikat taki komodorek:
http://allegro.pl/sx64-komputer-przenos ... 75960.html

5,425

(6 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Zaczęło mi już brakować bezrobotnego...!

Kiedy będzie ultraspeed2 ?