Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
Opcje wyszukiwania (Strona 218 z 294)
Mateos,
dostałeś priva wiadomość???
jestem chętny!!!!
i to bardzo!
Mały
- a co to jest freerem????
A jaki masz do dyspozycji Dos???
Polecam totalnie najprostrze rozwiązanie:
toms navigator:
Po uruchomienie wciskasz F i wybierasz w jakim formacie ma być dyskietka sformatowana:
90kb 130kb 180kb 360kb(wersja1.2) 720kb
Oczywiście wszystko zależy jaką masz stację czy 2głowicową czy jedno głowicową.
p.s
dyskietka zostanie sformatowana w formacie mydos4.5
Pecuś,
zapodawaj linka...
Pecuś,
zapodaj materiał....
zaxon napisał/a:Hmm,jesli kasa i czas mi pozwoli to pod koniec styczna puszczam prototypowe plytki do Karin do produkcji,w tym momencie dopieszczam PCB, jesli sie obedzie bez niespodzianek (w co watpie) to pod koniec lutego powinna powstac krotka seria 5-10 szt.
to bym się chętnie zapisał na 1szt.
Daj znać jak będziesz zbierał zapisy, przedpłaty itd.
To atari kolorofon czy jakoś tak.
Szaleńcy płacą za to spore sumu na aukcjach.
Już pisałem parokrotnie:
-Iść za ciosem i zrobić SV stałym party zimowym.
Latem mamy party u Ryśka.
Jak widać nawet zimą w niesprzyjających warunkach pogodowo/drogowych jest trochę ludzi którzy chcą takie party.
Przecież Jer zaoferował pomoc!
Oprócz tego jest Lotharek którym już wspominałem, oprócz naprawy dopali jeszcze Tobie atarkę.
Tylko jemu atarkę będziesz musiał wysłać.
Właśnie jak to jest z vbxe, co na nim nie działa??
Czy vbxe można po prostu wyłączyć?
Greyu!
Było zajebiście!!!
-Chcemy więcej!!!
Fakt że kompoty to była mała wpadka(opóźnienie w czasie!!) ale ilość prac przerosła oczekiwania chyba nawet samych zainteresowanych.
Sporo osób się zadeklarowało przy pomocy kolejnej edycji SV, ja do nich się zaliczam.
Na nastepne party biorę urlop tak aby się w nie bardziej zaangażować.
Także kolejnym razem będziesz miał kilka osób więcej które będą razem z Tobą "tworzyć" party.
I sądzę że będzie łatwiej jak się za to weźmie kilka osób.
Zaxon jak mnie pamięc nie myli sklonował karinkę...
Z tego co pamiętam to wzyczajnie ze sklepu:) miał "scalaka"
Nosty a ile pi razy oko by kosztowała wysyłka do pollandu???
I ja również.
Nie znałem tej funfacji
Widzę że podobnie myślimy:)
-Już pisałem do Grey-a w tej sprawie że również chętnie pomogę!!
(przy organizowaniu party oraz samego party place)
Jestem jak najbardziej za, mamy party które jest latem, teraz czas na stałe party zimowe!
Idea zacna i trzeba wspomóc Grey-a.
jury napisał/a:booker napisał/a:Stacja moze wizawi ale tym razem było to bardzo daleko :D
I do tego późno, dzisiaj rano znalazłem w kieszeni paragon z tej wycieczki po hot-dog'i, wystawiony: 03:38,
matko, co wódka robi z człowiekiem, o czwartej w nocy idzie po hot-dogi :D
Co do sieciówki to faktycznie, nie ma jej u mnie :) , zgłoszę się jakoś do Draco, dzięki za zabranie.
mazi napisał/a:W dodatku odcieta dwupasmowka z plotkiem po srodku :)
I milionem ton śniegu przez który trzeba było przebrnąć :)
Kurcze, jeszcze mi się robi uśmiech na twarzy :) jak tylko pomyślę o SV2k10, coś niesamowitego.
Pamiętaj o filmie z prezentacją netu na falcon-a.....
A Twoja "rozmowa" z Draco ...
Był zajebisty klimat na sv 2k10.
i ja tysz..
Frasunek Grey za super party!
Było sporo atrakcji!
Limuzyna do jeżdżenia po 3city, występy aktora na scenie itd.
Postękać można nad kompotami które odbyły się trochę późno..
Ale produkcje jakie na nich były, oj już dawno nie było fajowych demek na mała atarkę!
Pozdrowienia na wszystkich partowiczów!
I mam nadzieję że Grey zacznie organizować zlot zimowy raz do roku!!!
Frasunek Grey!!
Były nawet stosowne kartki "zamknij dupę" :)
"Śsij dysk" itd.....
Znalezione posty [ 5,426 do 5,450 z 7,330 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.225 sekund, wykonano 16 zapytań