Cześć,
Może ktoś ma w nadmiarze UnoCart 2600, albo się swoim znudził i może się zamienić na coś, to ja
mogę zaoferować coś w zamian.
Pozdr.
Javalonde
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Cześć,
Może ktoś ma w nadmiarze UnoCart 2600, albo się swoim znudził i może się zamienić na coś, to ja
mogę zaoferować coś w zamian.
Pozdr.
Javalonde
Cześć, dobra, więc wyślę Ci sticker i instrukcję w jednej przesyłce.
Do zamknięcia.
Cześć chłopaki,
Może ktoś potrzebuje instrukcję, aby uzupełnić kolekcję.
Nie jest zbyt piękna, ale oryginalna i za darmo. Mam jedną w nadmiarze więc tę mogę oddać.

Zasada otrzymania, to przysłanie mi etykietki zwrotnej na paczkomat - do siebie.
Pozdr.
Mik/Javalonde
Cześć chłopaki,
Może ktoś potrzebuje 4 x 256kb wyciągnięte z STE, sprawne.

Zasady otrzymania:
1. Daj znać, że bierzesz
2. Wpłać 10 lub 15 zł na dowolnie wybrane przez siebie dziecko, na stronie https://pomagam.pl/ z dopiskiem "Wsparcie z forum Atari"
3. Przyślij mi PDF-a z etykietką zwrotną na siebie.
Pozdr.
Mik/Javalonde
Fajnie, że się przyda :) Lepszy przeciętny oryginał, niż piękna podróbka :) Wysyłam Ci PW. Do zamknięcia.
Cześć
Może ktoś potrzebuje sticker do 1040STF.
Nie jest może zbyt piękny, ale oryginał i za darmo.

Jedyna zasada otrzymania, to przysyłasz mi etykietkę zwrotną na siebie (paczkomat).
Ewentualnie jak ktoś chce taniej, to mogę wysłać Paczką Orlen, za 8,11 zł.
Pozdr.
Mik/Javalonde
Z ciekawostek - jest też demo z podobną kapelą na Atari STE, o ile pamiętam, ale duuuużo gorzej wygląda...
Czy masz na myśli Atari ST Grafik und Sound Demo ?
No to teraz będę wypatrywać na https://retrohax.net losów stacji! Do zamknięcia !
Jeszcze dokumentacja:
Super! Dzięki! :) Dobro wraca, a przesyłka dla Ciebie już zapakowana!
Dzięki Wam chłopaki za licytowanie. Ogłaszam, że wygrał kolega drygol, retrohax.net !
Wyślę Ci PW z mailem do wysłania etykietki. Mamy nadzieje, że pokażesz nam kiedyś dalsze losy tej stacji :)
A tajemniczy gratis, to smakowite joysticki! :)
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
O dzięki chłopaki! Tak, tak o to mi chodziło. Fajnie było sobie je znowu zobaczyć/posłuchać, od dawna za mną chodziło, a klawisze FROG a nie CASIO :))
Cześć,
Czy ktoś pamięta demo, w którym grała kapela?
Jeśli dobrze pamiętam to na środku hipek grał na klawiszach (Casio?).
Jaka jest nazwa tego dema?
Pozdr. Javalonde
Witajcie koledzy forumowicze!
Może komuś się przyda taka stacja, na części lub do remontu.
Jak widać na zdjęciach, czasy świetności już ma za sobą, ale może ktoś się za nią weźmie i przywróci do życia, albo przynajmniej jakieś części pozyska. Wyciągnąłem stację z obudowy i podłączyłem do mojego ST, ale tylko mieliła cały czas, więc raczej jest padnięta, co do reszty to nie mam pojęcia. Kabla i zasilacza nie posiadam.
Licytacja jest charytatywna.
Wybrałem: https://pomagam.pl/pomocdlaemilki





Zasady licytacji:
1) Licytacja trwa do godz. 20:00 (Niedz.8 maja 2022).
2) Wylicytowaną kwotę wpłacasz, na podany cel charytatywny, z dopisikiem: Wsparcie od forum Atari.
3) Przysyłasz mi etykietkę zwrotną do paczkomatu na siebie. (Gabaryt B).
i to wszystko :)
Do stacji dorzucam też tajemniczy gratis, który ujawnię po skończonej licytacji :)
Od: 1zł.
Pozdrawiam,
Mik/Javalonde
Oki w takim razie zarezerwowana dla Ciebie. Podeślij etykietkę. Do zamknięcia.
Cześć chłopaki,
Oddam za darmo taką ksiażkę:
https://www.booklooker.de/B%C3%BCcher/H ... rkQth01ZZ2

Jedyna zasada, przesyłasz pdf-a z etykietką zwrotną na paczkomat do siebie, gabaryt A wystarczy.
Pozdr.
Mik/Javalonde
Cześć chłopaki,
Chciałbym sobie wydrukować front do stacji.
Jedyne co udało mi się znaleźć to: https://www.thingiverse.com/thing:4496640
Czy ktoś miałby może coś lepszego?
Pozdr.
Javalonde
Oki, etykietka jest :) Wysyłam po majówce. Do zamknięcia.
N na końcu, czyli DRK01N
Oki, Myślę, że gabaryt B. będzie ok.
Cześć chłopaki,
Robiłem ostatnio porządki i troche takich różności mam do oddania.
Może komuś się coś przyda.
Oddam za darmo, musisz jedynie podesłać mi zwrotny pdf z etykietką (Paczkomat) na siebie.

Stacja padnięta chyba, dvd-player raczej też, mp3 player ok, alarm zapakowany, jakieś 2 filmy, kable, ładowarki, książka.
Pozdr.
Mik.
Jestem z Wrocławia i chętnie kupiłbym Megafile w dobrym stanie :-)
Jak będe miał jakieś Megafile w dobrym stanie, to dam Ci znać.
Do zamknięcia.
Trackball wysłany. Do zamknięcia.
Klawiatura wysłana. Do zamknięcia.
Fajnie, że Ci się przyda, wysyłam Ci namiar na PW.
atari.area forum » Posty przez Javalonde
Wygenerowano w 0.030 sekund, wykonano 38 zapytań