Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Opcje wyszukiwania (Strona 22 z 294)
U mnie jest tak:
- że magnetofon potrzebuje chwile na ruszenie (ale tylko z bardzo rozbudowanym analogowym 130xe) natomiast ze zwykłym 130xe, działa od razu tak jest na 2szt xc11, jedna nowa 2ga, używana, po Twoim serwisie Zenon :)
Pasek też zmieniony przez Ciebie :)
Potrzebuje 1-2 sekundy na start, na zwykłym 130xe tego nie ma..
willy napisał/a:Moze i by się dało. Ale najpierw należało by posłać do wiezienia tego który zaprojektował Falcona i tego który to zatwierdził.
Do dziś nie wiadomo skąd atari wzięło falcona ;)
Ponoć Bradley znalazł w swoim magazynie działającego Falcona 040
Mam nawet kontakt do gościa który ma nowe obudowy do fx1, skąd oni to biorą po prawie 30latach.
Pin napisał/a:@As - Ty to lepiej przy tym trybie życia to napisz testament ;)
Dziękuję za "/i\" , co dzień ostropest plamisty... :) Trzeba będzie zrobić akcję znicz!
https://www.youtube.com/watch?v=uUlYF9xoBvE&list=RDGMEMHDXYb1_DDSgDsobPsOFxpAVMuUlYF9xoBvE&start_radio=1
- ja już piję ostropest plamisty ;)
A z jakim atari odpalone zostało xc11?
Z moim monstrum 130xe, chwilę trzeba poczekać aby ruszył xc11, 2gi ma tak samo.
*nie mam ultimate.
Mateoos napisał/a:Jeśli można już deklarować się w sprawie noclegu w Turyście - to ja się zgłaszam :) Piątek - niedziela.
Szykuj wątrobę ... ;)
W Krystynie przyjmują rezerwację, w styczniu nie chcieli, ale teraz się udało ;)
grey/msb napisał/a:@AS: 
Teraz już chyba wszystkie Panie tam wiedzą :) I jak zawsze pomogłem, przecierając szlaki ;)
Spoko, już panią "poinformowałem" porozmawiałem, przesłałem linka poszło udało się...
Czekaj wyedytuję, nie wolno się poddawać.
Polecam bardzo dyski od Pecusia!!!
Również polecam!!!
-świetny zasilacz, działa z bardzo mocno rozbudowanymi atari 8bit.
Pin napisał/a:Baczność! ;)

Zdobyłem (dzięki uprzejmości Voy'a) wreszcie tę kartę. Po wstępnych testach wychodzi, że nie ma chyba niczego lepszego do grabowania naszych komputerków ;) Polecam, jeśli ktoś znajdzie..
... teraz jeszcze RGB Link ... ;)
Gratulować, kiedy :kuchnia: nie będzie z gumy ... ;)
NIe wiem na którym forum pisać, ale następnym weekend bardzo ok.
Ten słabo i nie :(
-Cyprian, a ta knajpa z tymi super browarami, na "tajnym" sztabie Falconowym? (ściągaj Falconowćów!).
-na 2gim forum się dzieje ...
Adam Klobukowski napisał/a:No ale z opisem to Sebastian trochę przesadził :P
1450 odsłon, dobrze kręci te szukaj w wyszukiwarce ...
7. QuickShot QS-137F (taki Python ale na switchach): działają kierunki, fire-y i autofire. Posiada przełącznik na 4 systemy.
66,66pln
Dodam, że ta klawiatura jest ZaYebista ....
To był bardzo dobry Sztab /I\
Sikor napisał/a:W sobotę mogę być, ale z synem, więc na króciutko.
Też tylko z Synem :)
Robimy Sztab Tata - Synek :P
Znalezione posty [ 526 do 550 z 7,327 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.237 sekund, wykonano 16 zapytań