mi się nie udało dojechać niestety :(
było pewne jak zwykle extra...:)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Posty przez piter
mi się nie udało dojechać niestety :(
było pewne jak zwykle extra...:)
Grey'u! mega zlot! każdy kolejny lepszy od poprzedniego! co to bedzie za rok !? :)
ps. eeee Drygol ;)
As: ja moge wziac resztę a Ty 1200 XL :)tylko jak to sprowadzić ? sensownie oczywiscie ..i bezpiecznie :)
Ja wyłożę kasę - jeszcze jeden falcon się trafił... sprawdzamy go... dam znać jak wyślę....
Piotr, jak tam Twoja płyta od C-Laba ? sprawdziłeś ? już wszystko gotowe mam :) wysyłamy?
koszt wysyłki wszystkich płyt do Francji to ok 130 zł
Artur, Twoja płyta przyszła wczoraj. Dziś jeszcze ją sprawdzę.
Cyprian: dołączasz się do wysyłki? mamy czekać na Twoje płyty?:)
Artur: do mnie wyślij - Adam podał poprawny adres.
Będę opisywał moment każdej płyty R.C. w którym padła: znane mi powody: dopałka Gandalfa, wyciągnięcie kabla z portu SCSI, uruchomienie Sonolumineszenz (Cieplika MK II tak padło :), ...
a pamiętasz co z Twoją było ?
fajnie że wszystko z real sprzętu szło! czułem się trochę jak na kompotach - późna godzina, zmęczony, prawie zasypiałem, w tle muzyka z A8 i STe... czad !
dzięki Adam!
w tygodniu podjadę do knajpy w Sopocie Retromaniak... może nam przypasuje?
na którą się zbieramy?
Jer: przesyłeczka dotarła ! dziękuję ! super
Cieplik: jak się wszyscy zbiorą :) - jak leżały po 2-3 lata uszkodzone te falcony - albo i duuuuuużo dłużej to tydzień czy dwa nie robi takiej różnicy.
zobaczymy ile osób ma i jak wszyscy podeślą to zrobimy paczkę i wyślemy.
Przygotujcie tylko proszę same płyty głowne. Podpiszcie je (w miejscu jak w załączeniu - sprawdzone :))
cześć,
będziemy (z AdamemK i Bachoo) wysyłać do Rodolphe Czuby 4 lub 5 płyt głównych Falcona do naprawy.
Jest duża szansa że zostaną naprawione u niego. Co jak co ale on zna na pamięć Falcona.
Koszt naprawy to 60 euro plus koszt wymienionych części i oczywiście przesyłka w obie strony.
Przykladowo: uszkodzony Videl to 60 euro robocizna + 44 Videl = 104 euro (dzieki Kroll za info od R.C.)
Czy ktoś chce się podpiąć i wysłać jedną paczką z nami swojego ?
no to mamy listę:
1. AdamaK - gotowe do wysyłki
2. Vulgara nr 1 - opiekun Bachoo, naprawiona!! działa!
3. Vulgara nr 2 - gotowe do wysyłki
4. Vulgara nr 3 - gotowe do wysyłki
5. Artura - gotowa do wysyłki
6. Cieplika - w trakcie sprawdzania, właściwie z racji że jesteśmy sąsiadami prawie to jest gotowe do wysyłki
wszyscy chętni? bede odznaczał które płyty sa gotowe do wysyłki :)
ps czy nie zachwiejemy rynku falconowego dostarczając nowe sztuki ?;) ceny ba giełdzie spadną ;)
cześć
po Vulgarze zostały rozszerzenia pamięci do TT 030
dodatkowe 2 MB - sprawdzone - działają. Czyli po włożeniu do TT030 mamy 4 MB ST ramu.
Model: CA401059
można z nich zrobić 8 MB
http://mcp.selfip.com/download/st-r_up2.htm
cena: 50 zł
ktoś chętny ?
zostały 2 sztuki jeszcze...
ps. będą też TT RAM'y - w fazie testowania
AdamK: jakby Ci się rzuciło w oczy skany oryginalnej instrukcji do Crown of the Creation 3D to byłoby super. Skanowałem i miał ją także Vulgar. Mój dysk w falconie padł i straciłem ją :( a bez niej nie można odpalić COC 3D :(
AS... wpadnij na Retro Kompa
As, mówiłem że mam chatę wolną .. :) więc korzystam... ! :)
nie miałem z kim - ale działam z Atari - weekend nie jest stracony!!! z AdamemK i Bachoo
aha, ja tam mam weekend "wolny" :)
tak, Ajcek niestety rano był juz w W-wie, ale Stryker podobno Ty sie wahasz czy nie jechać :)
ja tez trochę sie waham... może jedziemy?:)
dzięki Stryker, zadzwonie do niego
hej
czy ktoś z 3miasta jedzie na Wapniaka - ja raczej nie ruszę się :)
mam paczuszkę dla AS'a
AS za paczuszkę stawia zimne piwo
ktoś ? ;)
hej Jer,
Joust!, Kangaroo, Jungle Hunt, Pole Position, Popeye, Qix, Star Raiders, Vanguard
o te tytuły poproszę - na SV2k13 odebrałbym :)
hej, czy wszyscy dostali Jaguary którym obiecałem ? (pytanie nie dotyczy, AS'a i Strykera ! ;) z Wami to osobna bajka ;)
bo coś mi się nie zgadza - ktoś zapłacił 220 zł i nie wiem kto i za co :)
dzięki
ja wezmę no
ale masz zasilacz dla mnie do 5200 ? :))
Willy: Jag'a Ci pożyczę na ten czas :)
5 osób na pewno się znajdzie - ja mogę wziąć 2 sztuki jeszcze.
atari.area forum » Posty przez piter
Wygenerowano w 0.039 sekund, wykonano 38 zapytań