5,476

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

grzybson napisał/a:
YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:
grzybson napisał/a:

A będzie jakaś dokładniejsza tabelka rozmiarów? Bo eLka eLce nie równa...

A ty co kur.wa, Batman? Musisz mieć dopasowane co do milimetra, żeby sutki było widać? >8-D

O lol, dobre :)

A na poważnie - normalnie noszę L-ki, ale np. "Harvest" ma porypaną rozmiarówkę, bo ich L jest na mnie luźna jak worek (i sutków nie widać :P)


co wy tak z tymi Lkami???
tutaj jest topic dla kogo może być Lka:
http://canon-board.info/showthread.php?t=71710

nie mogłem się powstrzymać!

5,477

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

wracając do tematu:

polecam tego caisa:
http://allegro.pl/flektogon-20-2-8-mc-z ... 48355.html

fakt że nie kosztuje 50pln, ale to sprzęt na lata i w przypadku odsprzedaży cena na aukcji będzie podobna.

Tutaj na optycznych jest ciekawy temat o m42:
http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php? ... hlight=m42


a tutaj sporo m42 wraz z opiniami:
http://optyczne.pl/index.html?producent ... j=Wyszukaj

5,478

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

dokładnie...

5,479

(38 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Analog jest ciekawy ale wbrew pozorom drogi (wywołanie filmów + odbitki)
Chyba że filmy skanujesz.... Dla mnie mam jeszcze jedną wadę:
nie moge sobie ot tak wybrać iso jak w cyfrze:)
Ale cała reszta maskruje pozytwnie w analogu

Jeśli jesteś zawiedziony jakością cyfry to zapewnie jestem zawiedziony jakościom obiektywów..
Zazwyczaj z body dostaniesz obiektyw kitowy, który później należy postawić na półce z napisem kit :)
Spraw sobie nie zajechanego np. c350d i do tego szkło klasy L zdjęcia będą masakrować.

p.s. przez ostanie kilka lat przewaliłem trochę L-ek canon-a.
Jak coś to pisz, opiszę kilka szkiełem które przerobiłem...!
I niestety nie wszystko jest super co kosztuje tryliony k pln...

http://allegro.pl/flektogon-20-2-8-mc-z ... 48355.html

z szerokich taki mi się podoba pod m42, czytałem tu i tam że daje mocno radę, a po delikatnym przymknięciu jest jak skalpel, chociaż i jego max. otwór jest w pełni użyteczny i ostry!

5,480

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Piszczy dlatego że Twój alternator mocno po odpaleniu ładuje akumulator (ileś tam amperów mu przekazuje)...
I pojawiają się więc jakięs tam zakłócenia w układzenie elektrycznym i Twoje radio to "wyłapuje na sobie"..

Na allegro można kupić filtr do radia wpinany w kostę z zasilaniem.
Problem ustanie.


o np. coś takiego:
http://allegro.pl/filtr-przeciwzaklocen ... 51310.html

5,481

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Ja poproszę  xxl 1szt.

5,482

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Wielka szkoda...

5,483

(57 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Można przecież zrobić dod. katagorię...
Oj jak bym chciał zobaczyć jakieś demna na 816+vbxe+stereo albo covox

5,484

(29 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

a gdzie można kupić kmk idea?

5,485

(27 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

zaxon napisał/a:

okolo 350 zl w wersji na PL


piszę się na 1szt!!
Ale kasę moge przelać dopiero na początku stycznia 2011

5,486

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Ciekawy temat...

a jak w końcu zakończył się temat atari??
sprzedałeś swojego potwor-a???

5,487

(27 odpowiedzi, napisanych Zloty)

i ja tysz...
Ale jeszcze jedno:
-może szanowni organizatorzy najpierw niech się przejadą na taki zjazd/zlot/party...

5,488

(22 odpowiedzi, napisanych Scena - 8bit)

Moje Kondolencje.

5,489

(27 odpowiedzi, napisanych Zloty)

jak dla mnie to termin za blisko SV 2k10 ... później pewnie będzie forever ....

poczytaj sobie dział zloty to jest tam bardzo dużo infromacji o tego typu naszych imprezach.

5,490

(50 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

dely napisał/a:

As - za jakieś 5 lat. Nie ma się co podniecać.


Nie podniecam się spokojnie, rączki na kołderce mam:)
-a z tego co wiem to już siedzi w moim atari ultimate1mb...

5,491

(50 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Ładnie wygląda 1mb ultimate...
NIe mogę się doczekać kiedy dostanę z powrotem swoją atarkę!

5,492

(9 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Fakt koszulki które popełnił Sikor działają całkiem długo po wielu praniach...:)

5,493

(10 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

.

5,494

(29 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

eeee tam odpowiedziałem tylko 2razy w prowokacjach Sikor-a i już jest jazda...
Eot w tym temacie z mojej strony chiilii out!!!

5,495

(29 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Oj Sikor
Czy aby nie przesadzasz:)

Moje atari jest u Candle na tjunigu.... I nie mogę się doczekać...
Masz rację tomsy się "kurząm" ale nie mam ich do czego podłaczyć...!!

p.s. dobrze że monitor działa!!

5,496

(21 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Sikorówka ruls!!!
Nie raz i nie dwa lała się wiadrami i wszyscy pili..

A co Sikor chodzi w tych wsystkich Twoich postach???

5,497

(29 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Sikor,
czy ty aby nie przesadzasz???

Czemu chcesz odebrać Greyowi chęć i zaangażowanie w organizacji party???
Tylko ciągle narzekanie z Twojej strony
Twoje atari stoi i się kurzy może zrób intro 16kb... Jak nie na te to na inne party i tam pokaż wszystkim co potrafisz.
A nie tutaj marudzeniem na forum że to i tamto i owamto...

Tyle Sikorówki co razem wypiliśmy i nikomu to nie przeszkadzało.

5,498

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

To jak Pinek zacznie śpiewać caaałooodobooooowy to teraz wszyscy usłyszą!

Ale po co?????
Ja bym chciał w końcu demo na vbxe oraz 1mb ram!!!

5,500

(180 odpowiedzi, napisanych Zloty)

to ja chcieć jedną xxl!