YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:grzybson napisał/a:A będzie jakaś dokładniejsza tabelka rozmiarów? Bo eLka eLce nie równa...
A ty co kur.wa, Batman? Musisz mieć dopasowane co do milimetra, żeby sutki było widać? >8-D
O lol, dobre :)
A na poważnie - normalnie noszę L-ki, ale np. "Harvest" ma porypaną rozmiarówkę, bo ich L jest na mnie luźna jak worek (i sutków nie widać :P)
co wy tak z tymi Lkami???
tutaj jest topic dla kogo może być Lka:
http://canon-board.info/showthread.php?t=71710
nie mogłem się powstrzymać!