Ale to nie eprom, to napęd.
W stacji brata t720 dokładnie był taki sam objaw jak u Pajero i Stryjka.
Stacja działa super, tylko do gęstości 180kb.
Tam gdzie trzeba było ruszyć 2ga głowicą (czyli gęstość 360kb bądź 720kb) stacja głupiała, zawieszała się i pokazywała jakieś głupoty na wyśfietlaczu, nie chciała formatować, próba odczytu zawieszała stację.
Zmiana napędu pomogła od razu,
-stacja działała jak nowa, napęd z allegro za 20pln, który wydawał się być w stanie agonalnym(ale tylko przedni panel był skatowany!)
Katowałem ją przez dwa dni była właczona non sto ani razu się nie zawiesiła, zawsze dawała rade w 720kb z właczonym bufforowaniem w trybie ultraspeed.
A Bezrobotny napisz:
-czy ogarnąłeś już swoją stację??
Wiesz co i jak???
I napisz jakie wrażenia!!